Anonimowy nastolatek zmarł z powodu kardiomiopatii stresowej z zapaleniem tętnicy wieńcowej. Zmarły chłopiec „został znaleziony bez życia w swojej sypialni przez matkę, która przyszła go rano obudzić” i „został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia z powodu oczywistej śmierci” – czytamy w raporcie.

„Ciało zmarłego zostało przetransportowane do zakładu kostnicy w hrabstwie Sonoma, gdzie został zarejestrowany do sekcji zwłok przez patologa sądowego”. Co więcej, „Nie było innych znaczących schorzeń ani okoliczności przyczyniających się do wymienionej śmierci”. Dochodzenie nie przypisało bezpośrednio śmierci chłopca szczepieniu, pomimo terminu, braku innych schorzeń i dobrze udokumentowanych skutków ubocznych serca związanych z eksperymentalnymi szczepieniami na COVID. W czerwcu Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) ostrzegła, że ​​szczepionka Pfizera jest prawdopodobnie związana z występującym masowym zapaleniem serca u wielu ludzi. Stwierdzono to po otrzymaniu ponad 1200 zgłoszeń o zapaleniu mięśnia sercowego i zapaleniu osierdzia po szczepieniu na COVID. Zdecydowana większość przypadków dotyczyła mężczyzn, a ponad 39 procent dotyczyło osób poniżej 30 roku życia, podała wówczas FDA.

We wrześniu VAERS, system śledzenia obrażeń poszczepiennych nadzorowany przez FDA i CDC, otrzymał 1590 zgłoszeń o zapaleniu serca wśród młodych ludzi. Stwierdzono, że VAERS wyłapuje tylko około 1 procent wszystkich zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką. Według danych openvaers.com do VAERS na dzień 1 października zgłoszono około 9000 wszystkich przypadków zapalenia serca po szczepieniu przeciw COVID. Kardiomiopatia wysiłkowa, która obejmuje szybkie osłabienie serca z powodu skrajnego stresu, została również zidentyfikowana po wstrzyknięciu szczepionek na COVID-19. Raport opublikowany niedawno w American Journal of Therapeutics szczegółowo opisuje przypadek 65-letniej kobiety, u której choroba rozwinęła się w ciągu kilku dni od przyjęcia szczepionki Moderna na początku tego roku.

Śmierć nastolatka z Sonoma County przypomina śmierć 13-letniego chłopca z Michigan, który zmarł tego lata po tym, jak podobnie otrzymał drugą dawkę szczepionki Pfizer. Sekcja zwłok podobno zdrowego chłopca ujawniła również nieoczekiwane problemy z sercem, jak ujawniła w czerwcu jego ciotka. O tym, jak przemilcza się i manipuluje informacji na temat koronawirusa piszę więcej w swojej najnowszej książce o kontroli umysłu.

 

Najnowsza książka autora pt. „Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi” do nabycia na stronie: https://capitalbook.com.pl/pl/p/Wyprane-mozgi.-Jak-przez-kontrole-umyslow-niszczy-sie-nasza-cywilizacje-i-zniewala-ludzi-Chris-Klinsky/4689?gclid=Cj0KCQjwwY-LBhD6ARIsACvT72PU3iVpRBC1xPZDp7FmiKobC2LHJS8RD30d6Sj-0eENmhDvr9V096EaAgS9EALw_wcB