Jak donosi kanadyjski portal LifeSiteNews, istnienie tych świadectw dowodzi, że panująca narracja jest fałszywa, co grozi zniszczeniem rozwijającego się, lukratywnego rynku klinik genderowych oraz interesom Big Pharmy, która dostrzega potencjalnych klientów potrzebujących wsparcia przez całe życie.

„Bardzo mnie martwi to, dokąd zmierza ta sytuacja. Czuję, że to, co się dzieje, jest w niektórych miejscach nieetyczne i nieodpowiedzialne” – powiedziała Leslie Stahl dr Laura Edwards-Leeper, psycholog z kliniki płci dla młodzieży w Boston Children’s Hospital.

 

„Wszyscy bardzo boją się odezwać, ponieważ boimy się, że nie będziemy postrzegani jako afirmujący lub wspierający tych młodych ludzi lub robiący coś, co mogłoby zaszkodzić społeczności trans. Ale nawet niektóre osoby trans podzielają te obawy” – powiedziała Edwards-Leeper.

 

W zaprezentowanym filmie młodzi ludzie opowiadali, jak zgłaszali się do kliniki genderowej po obejrzeniu nagrań promujących zmianę płci w mediach społecznościowych. Psycholodzy, którzy mieli ich badać, prawie natychmiast kierowali ich na terapię hormonalną i w krótkim czasie zlecali chirurgiczne usunięcie narządów płciowych. Zanim młodzi ludzie byli w stanie się rozmyśleć, często było już za późno. Potem zostawał tylko olbrzymi żal, poczucie rozpaczy i myśli samobójcze.

 

W tym wypadku także mamy do czynienia z wielkimi pieniędzmi, które idą na kliniki genderowe, psychologów i doradców, chirurgów i innych lekarzy, a także koncerny farmaceutyczne, które dostarczają hormonów i różnego typu środków, od których ofiary zmiany płci są uzależnione do końca życia. Po gigantycznym przemyśle aborcyjnym, potem in vitro, przyszedł czas na przemysł trudniący się zmianą płci.

Łatwo sobie wyobrazić, że wraz z narastającą modą, połączoną z wyciszaniem głosu ofiar, będzie coraz więcej okaleczonych młodych ludzi, rozbitych psychicznie, którzy są świetnym materiałem do manipulacji i są podatni na kontrolę.

 

Najnowsza książka autora pt. „Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi” do nabycia na stronie: https://capitalbook.com.pl/pl/p/Wyprane-mozgi.-Jak-przez-kontrole-umyslow-niszczy-sie-nasza-cywilizacje-i-zniewala-ludzi-Chris-Klinsky/4689?gclid=Cj0KCQjwwY-LBhD6ARIsACvT72PU3iVpRBC1xPZDp7FmiKobC2LHJS8RD30d6Sj-0eENmhDvr9V096EaAgS9EALw_wcB