SZOK! Ukrywano technologię, która skutecznie zwalcza KOWID? UJAWNIAMY fakty!

0
0
0
/ źródło: pixabay.com

Naukowcy i media w końcu promują skuteczną technologię zabijania koronawirusa po miesiącach cenzury. Ostatnie dwa lata były czasem dezinformacji, w którym ludzie kierujący wpływowymi instytucjami, takimi jak CDC i WHO, wielokrotnie ogłaszali śmiertelne fikcje.

U góry swojej strony głównej New York Times opublikował esej trzech profesorów na temat „wysoce skutecznej” technologii zapobiegającej rozprzestrzenianiu się COVID-19 w „środowiskach wysokiego ryzyka”, takich jak domy opieki i miejsca podatne na „super rozprzestrzenianie się” wirusa.

Na podstawie ponad 500 godzin badań instytut Just Facts zidentyfikował tę samą technologię już we wrześniu 2021 r. i promował ją wśród naukowców, urzędników publicznych, dziennikarzy i komentatorów. Jednak większość z nich celowo zignorowała badania, podczas gdy Big Tech nawet je stłumił, co kosztowało życie niezliczonej liczby ludzi.

Udowodniono, że technologia, zwana dezynfekcją powietrza w ultrafiolecie, od ponad 80 lat powstrzymuje rozprzestrzenianie się zakaźnych chorób układu oddechowego w miejscach takich, jak szkoły i szpitale. Jest tak skuteczna, że kiedy zastosowano go w skrzydle szpitala w Kalifornii podczas epidemii azjatyckiej grypy w 1958 roku, nie zachorował ani jeden pacjent. W przeciwieństwie do tego, epidemia koronawirusa uderzyła w drugie skrzydło tego samego szpitala „z wybuchową siłą”, wywołując „poważną, wyniszczającą chorobę” wśród 19% pacjentów.

Profesorowie, którzy napisali esej w The Times, byli dobrze wykwalifikowani do analizy tego problemu, ponieważ specjalizują się w „zdrowiu środowiskowym i sposobach zapobiegania przenoszeniu chorób takich jak Covid”. Są to Donald K. Milton, profesor zdrowia środowiskowego i zawodowego w Szkole Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Maryland; Edward A. Nardell, profesor medycyny w Harvard Medical School; David Michaels, profesor ochrony środowiska i zdrowia zawodowego na George Washington University, były urzędnik OSHA.

Uczeni podkreślają, że dezynfekcja powietrza promieniowaniem ultrafioletowym „może zakończyć wielkie imprezy z superrozrzutnikami i sprawić, że imprezy publiczne i posiłki będą bezpieczniejsze dla wszystkich”, a następnie kończą swój esej pytaniem: „Na co czekamy?”.

Odpowiedź na to retoryczne pytanie jest przerażająca i zawiera lekcje, które mogą zapobiec ogromnej ilości szkód spowodowanych przez covid-19 i inne plagi w przyszłości.

Światło ultrafioletowe (UV) jest niewidzialną częścią widma energii emitowanej przez słońce i może być również generowane przez lampy. Wiele badań wykazało, że skutecznie zabija drobnoustroje unoszące się w powietrzu, zapobiegając w ten sposób rozprzestrzenianiu się zakaźnych chorób układu oddechowego. Lampy te można zastosować na kilka sposobów, każdy z zaletami i wadami.

Najbardziej udane badania systemów dezynfekcji UV przeprowadzono przy użyciu promieniowania UV „górnego pokoju”. Wiąże się to z instalacją lamp UV nad głowami ludzi, aby światło UV nie mogło dostać się do ich oczu. Chociaż niewidoczne, rodzaj promieniowania UV stosowanego w takich systemach może powodować ból oczu po godzinach bezpośredniego narażenia, co nie występuje, jeśli światło pozostaje nad ich głowami. W przypadku stosowania z wentylatorami w celu zwiększenia cyrkulacji, systemy UV w górnym pomieszczeniu mogą dezynfekować powietrze w pomieszczeniu z bardzo dużą szybkością.

Co więcej, profesorowie twierdzą, że istnieją „nowsze, dostępne na rynku” systemy UV, które „nie podrażniają oczu” i „mogą być bezpiecznie stosowane w niższych obszarach pomieszczenia i mogą bezpośrednio dezynfekować powietrze między osobami siedzącymi przy stole”. Jednak nie dokumentują tego twierdzenia.

Inną opcją są urządzenia „kanałowe”, które wykorzystują promieniowanie UV do dezynfekcji powietrza przechodzącego przez systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Badania laboratoryjne i terenowe wielokrotnie wykazały, że systemy te zabijają ogromną ilość drobnoustrojów unoszących się w powietrzu, które przez nie przepływają, ale ich tempo rotacji powietrza jest zwykle znacznie niższe niż w przypadku systemów UV w wyższych pomieszczeniach. Na przykład tempo rotacji powietrza w systemie HVAC w Washington State Convention Center waha się od 5,9 do 20,1 razy na godzinę, czyli o 65% do 94% mniej niż promieniowanie UV.

Źródło: LifeSiteNews

Najnowsze
Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną