Współtwórca jednostki specjalnej "GROM" w rozmowie odniósł się do najnowszych informacji z frontu na Ukrainie. Według doniesień, Izrael planuje w najbliższym czasie rozpocząć znaczące wsparcie ukraińskich sił zbrojnych.

Co jest ciekawe Izraelczycy zareagowali bardzo mocno na to, że latają nad Ukrainą drony irańskie ponieważ Iran ma na pieńku z Izraelem no i Izrael myślę, że chce przekazać swój, uważam, że najlepszy na świecie system obrony przeciwrakietowej Kopuła, który świetnie sprawdza się w tych większych miastach mówię tutaj o Tel Awiwie, Jerozolimie, strącając praktycznie wszystkie rakiety, które lecą ze strony i Libanu i ze Strefy Gazy - tłumaczył ekspert.

Według pułkownika Przepiórki pomoc, którą otrzyma Ukraina będzie bardzo znacząca.

Myślę, że jak Izrael przekaże tę Kopułę na Ukrainę no to będą Rosjanie mieli bardzo duże kłopoty. I okazuje się, że my tak powoli mamy taką III Wojnę Światową, żeby to źle nie zabrzmiało, w pigułce. Otóż coraz więcej krajów jest zaangażowanych w tą wojnę. Bo jak się włączy Izrael teraz no to tutaj może być bardzo, bardzo ostro - dodał.