Z kraju

Zaproszenie i konkurs dla Czytelników portalu Prawy.pl

winni_walusiak_okladkaW poniedziałek 9 maja o godz. 19.00 w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przy ul. Foksal 3/5 odbędzie się spotkanie z historykiem Dariuszem Walusiakiem, autorem niedawno wydanej książki „Winni” stanowiącej odtrutkę na kłamstwa J.T. Grossa.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie i polecamy książkę, którą objęliśmy patronatem medialnym. W związku z tym trzy pierwsze osoby, które polubią nasz profil na facebooku i zgłoszą to mejlowo do naszej redakcji na adres redakcja@prawy.pl, otrzymają od nas egzemplarze tej świetnej monografii.

Sam autor wypowiada się o niej tak: „Dlaczego napisałem tą książkę? To proste. Bo cenię prawdę i chcę, żeby moje dzieci, żyjąc w wolnym kraju, były dumne z polskiej historii i faktu, że są Polakami.”. Rzeczywiście, ta książka powinna się znaleźć w bibliotece każdego Polaka.

​Dariusz Walusiak, historyk, pisarz, reżyser, scenarzysta i dziennikarz zaangażowany w odkrywanie prawdy z przeszłości, w pełnej pasji analizie przyczyn i faktów jednej z największych zbrodni w historii ludzkości – zagłady i prześladowania Żydów w XX wieku. W swojej książce przywołuje mity, które narosły wokół Holokaustu, i wskazuje prawdziwych winnych. Celnie rozprawia się z ignorancją i coraz powszechniej powtarzanym kłamstwem o współwinie Polaków. Publikację cechuje rzetelność faktograficzna, spójne logiczne wnioskowanie oraz rzeczowe wskazanie stereotypów, które dziś funkcjonują w świecie, zakłamując rzeczywistość, a także odbierając Polakom właściwe miejsce w historii czy wręcz należną godność ofiarom i bohaterom.​

Więcej o książce znaleźć można pod linkiem: http://prawy.pl/29718-skuteczna-odtrutka-na-klamstwa-grossa/

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra