Z kraju

KOD pod gejowskimi sztandarami [ZDJĘCIA!]

kod_parada4W ostatnim Marszu Niepodległości wzięło udział 140.000 ludzi, którzy sami za własne pieniądze przyjechali do stolicy, z transparentami wydrukowanymi z prywatnych środków. Na paradzie KOD Nowoczesna i Platforma, dwie duże partie, finansowane z milionami złotych pochodzących z kieszeni podatników, zdołały zgromadzić tylko 45.000 działaczy.

Władze stolicy związane z PO kolejny raz się ośmieszyły twierdząc, że w paradzie Nowoczesnej i PO wzięło ćwierć miliona ludzi. Tymczasem tłumek przeciwników KOD może zajmował wybrukowany teren Placu Piłsudskiego (ale już nie trawników) i można było między lemingami swobodnie przechodzić, więc gęsto nie stali.

Na demonstracjach narodowców widać dziesiątki organizacji mających swoje banery i proporce. Na paradzie Nowoczesnej i PO wszyscy mieli identyczne flagi PO lub Nowoczesnej, oraz euro i gejowskie szmaty. Widać, że w środowisku PO i Nowoczesnej nie ma tradycji aktywności obywatelskiej, spontaniczności, lokalnej samorządności, tylko musi być odgórna organizacja.

Paradę Nowoczesnej i KOD feministki wykorzystały do propagandy proaborcyjnej. Nie wiedzieć czemu swoje postulaty proaborcyjne ilustrowały fotosem Gandalfa z Władcy Pierścienia. Na pytanie o przyczynę tego zabiegu odpowiadały, że innego zdjęcia nie miały. Nie da się też ukryć, że większość, z niezwykle małej liczby własnoręcznie zrobionych transparentów przeciwników PiS była albo bełkotliwa albo wyrażała nienawiść wobec Jarosława Kaczyńskiego i jego ugrupowania.

Paradę KOD zakończył koncert zespołu Big Cyc promującego swoją najnowszą płytę „Czarne słońce narodu”. Ciekawe czy była to jakaś prowokacja. Czarne słońce to inna nazwa dla swastyki. Czarna swastyka była symbolem znanym w Mezopotamii i Babilonie, gdzie była symbolem oświecenia od bogów. U germanów czarne słońce było symbolem solarnym. Dla nazistów z SS czarne słońce symbolizowało odrodzenie duchowe Aryjczyków. Dziś używają go neonaziści.

Ogromną agresję i nienawiść wzbudzały w uczestnikach parady Nowoczesnej i PO dwie stacjonarne pikiety, jakie napotkali na swojej drodze. Jedną jakiejś wspólnoty religijnej protestantów, którzy przed bramą Uniwersytetu Warszawskiego nawoływali do nawrócenia, i grupy katolików stojących przed wejściem do kościoła Świętego Krzyża. Obie pikiety nie miały żadnych politycznych haseł tylko głosiły przesłanie religijne a i tak spotkały się ze skowytem uczestników parady.
kod_parada kod_parada1 kod_parada2 kod_parada3  kod_parada5 kod_parada6 kod_parada7 kod_parada8 kod_parada9 kod_parada10 kod_parada11 kod_parada12 kod_parada13 kod_parada14

Fot. Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra