Z kraju

Uśmiechnięte dziewczyny na tle biało-czerwonej. ZDJĘCIA!

Uśmiechnięte dziewczyny na tle biało-czerwonej flagi to kolejny pomysł organizacji Narodowy Mińsk. Pierwsza sesja fotograficzna odbyła się na obchody Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

 

W sobotę 11 maja, w Mińsku Mazowieckim odbyła się długo oczekiwana sesja fotograficzna z okazji obchodzonego 2 maja Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Sesja była efektem konkursu ogłoszonego przez Narodowy Mińsk Mazowiecki. Z 26 przesłanych zgłoszeń wylosowaliśmy 5 laureatek. Rozmach i duża liczba zgłoszeń napływających z całej Polski przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Każda z wybranych dziewczyn otrzymała upominek od sponsorów konkursu – patriotycznych firm odzieżowych Surge Polonia i Ultrapatriot.

Głównym punktem projektu była profesjonalna sesja zdjęciowa, w której motywem przewodnim była biało-czerwona flaga. Pomimo słabej pogody i wcześniejszych problemów z ustaleniem dogodnego terminu sesja przebiegła udanie, a na ulicach naszego miasta mogliśmy podziwiać uśmiechnięte modelki w otoczeniu naszych barw narodowych. Ciekawskie spojrzenia i uśmiechy przechodniów mogą przypuszczać, że inicjatywa spotkała się z ciepłym przyjęciem mińszczan.

Zobacz wszystkie ZDJĘCIA! >>

Zdjęcia już niedługo będzie można zobaczyć m.in. na ulicach naszego miasta. Będą promować patriotyczne postawy. Nie wstydźmy się ich. Bądźmy dumni. Jesteśmy Polakami.

Artur Kosim
Źródło: Informacja prasowa od Narodowy Mińsk Mazowiecki, narodowyminsk@gmail.com, www.facebook.com/narodowyminskmazowiecki
fot. Michał Pokorski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

83 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra