Polskość

Dla HG-W procedury są święte, ale nie w przypadku gejowskiej tęczy

prawy.pl_images_nowe_stories_media_felietonisci_pawlowicz_krPani prezydent Warszawy Hanna GRONKIEWICZ-WALTZ jako argument za usunięciem już postawionych w Warszawie i poświęconych – mniejsza, czy ładnych, czy niekoniecznie – tablic i obelisku smoleńskich, powtarza jak mantrę, że „najważniejsze są procedury prawne”, że „PROCEDURY SĄ ŚWIĘTE”.
To ja się PYTAM: dlaczego procedury NIE BYŁY dla pani HG-W „święte”, gdy latami, z NARUSZENIEM wszelkich procedur budowlanych i kodeksu postępowania administracyjnego, praw mieszkańców, obyczajów i szacunku dla chrześcijan i Parafii Rzym.-Katolickiej, oraz z naruszeniem oryginalnej, szczęśliwie jednej z niewielu niezburzonych w czasie II wojny w Warszawie historycznej zabudowy Placu ZBAWICIELA – stała tam ohydna, kiczowata TĘCZA, postawiona tam arogancko, NAPRZECIWKO zabytkowego Kościoła pw. Św. Zbawiciela?

To ja też ODPOWIEM: tu nie o procedury chodzi. Chodzi o to, że pani HG-W zajadle NIENAWIDZI.

Nienawidzi PIS-u, Lecha i Jarosława Kaczyńskich w szczególności. Nienawidzi ofiar Smoleńska, bo przypominają o zaniedbaniach i nienawiści PO i jej zwierzchników do nich. Pozbawiona jest elementarnych, cywilizowanych uczuć, nie rozumie polskiej tradycji i kultury, nie zna polskiej historii, brak jej elementarnego poczucia patriotyzmu.
Dla HG-W „święta” jest nienawiść, nienawiść ponad wszystko.

Mieszanie do sprawy pomników smoleńskich prawa i „świętych” procedur przez p. HG-W jest – jak wiele u p. prezydent – skrajnie zakłamane. Przy oczywiście nielegalnie stojącej i chronionej za duże publiczne pieniądze tęczy – procedury ostentacyjnie „święte” nie były. Przy pamiątkach smoleńskich – „procedury” (czyt. nienawiść/) ponad wszystko.

A pomniki i tak w Warszawie staną mimo „świętych” procedur p. HG-W. Ustawy w tej sprawie też przecież powinny być dla p. HG-W „święte”. I naprawdę będą.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra