Z zagranicy

George Soros przekazał 90 mln dolarów na zaplanowane na 21 stycznia protesty przeciwko Donaldowi Trumpowi

Miliarder George Soros przekazał ok. 90 mln dolarów feministycznym grupom, które organizują 21 stycznia protesty przeciwko prezydentowi elektowi Donaldowi Trumpowi – ujawniono w raporcie Alatheia’i Nielsen w NewsBusters. Okazuje się, że ponad jedna czwarta grup umieszczonych jako „partnerzy” Marszu Kobiet na waszyngtońskiej stronie jest opłacana przez Sorosa.

Wśród nich jest rzecz jasna Planned Parenthood, której od 2000 roku George Soros przekazał ponad 21 mln dolarów, oraz Centrum Praw Reprodukcyjnych, któremu Soros przekazał od 2000 roku ponad 3 mln dolarów. Inne opłacane przez Sorosa grupa mające uczestniczyć w protestach to Narodowy Instytut Łaciński dla Zdrowia Reprodukcyjnego, Katolicy za Wyborem, Równość Teraz, NARAL, Narodowa Federacja Aborcyjna, Kampania na Rzecz Praw Człowieka oraz Amnesty International.

Feministyczny marsz protestu przeciwko prezydenturze Donalda Trumpa media ochrzciły mianem protestów sprzeciwu wobec nierówności genderowej, klasowej i rasowej. Jak poinformował dziennik „The New York Times”, część kobiet wycofała jednak swój udział w tym wydarzeniu ze względu na mniejszość kobiet wśród przywódców protestu. Inne uważały, że protestujący za mało koncentrują się na sprawach rasy i gender.

Według Capital Research Center Soros jest również powiązany z lewicowymi grupami, które mówią, że chciałyby „zamknąć” stolicę, aby protestować przeciwko zaplanowanej na 20 stycznia inauguracji prezydenta Donalda Trumpa. Grupy te stanowią część koalicji zwanej DisruptJ20, które w dniu zaprzysiężenia nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych „zamierzają sparaliżować miasto [Waszyngton – przyp. red.] przy użyciu blokad i marszów, zatrzymany ma zostać ruch, a nawet publiczny transport”.

Soros promuje aborcję przy biernej postawie katolików

George Soros jest nazywany „ojcem chrzestnym lewicy”, ponieważ wykorzystuje swoje bogactwo w celu wspierania lewicy na całym świecie. Efektem jego działań jest m.in. trzyletnia kampania obliczona na zniesienie praw chroniących życie na całym świecie, w szczególności zaś w Irlandii. Jak informuje Nielsen, która uważnie przygląda się Sorosowi i jego sprzymierzeńcom, poinformowała, że w l. 2000-2014, Soros przekazał ponad 103 mln grupom mediowym na całym świecie. 61 mln dolarów – na przeforsowanie liberalizacji polityki imigracyjnej, wzrost znaczenia związków zawodowych oraz małżeństw homoseksualnych.

W okresie kampanii prezydenckiej w 2016 roku, WikiLeaks ujawniła, że Soros zapłacił w kwietniu 2015 r. za lobbing u amerykańskich biskupów, aby wsparli sprawy lewicy podczas wizyty papieża w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: LifeSiteNews

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. Pingback: Obat Wasir Ambeien Herbal di Padang Lawas

 2. Pingback: obat luka anus

 3. Pingback: Kutil Kelamin Warna Hitam

 4. affordable seo services in canada

  23 grudnia 2017 at 11:24

  Just what I was looking for, regards for posting.

 5. Pingback: Kapsul Bersih Darah dan Pipeca De Nature

 6. Pingback: Obat Kutil Kelamin Di Semarang

 7. Pingback: Harga Obat Kutil Collomack

 8. Pingback: http://bit.ly/2td2a7q

 9. Pingback: Obat Sipilis DI Bandung

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra