Rodzina

Krwawy bilans 6 lat rządów Tuska – 3200 zamordowanych dzieci. ZDJĘCIA!

Tyle nienarodzonych dzieci zginęło w zaciszach szpitalnych aborcyjnych gabinetów tylko dlatego, że były niepełnosprawne. Ich śmierci nie pokazały – tak jak wydarzeń na Ukrainie – duże stacje telewizyjne, nie oburzyła się międzynarodowa społeczność, a ich pogrzeb nie odbył się w świetle kamer…

 

Kolejny raz antyaborcyjna Fundacja Pro, wspierana przez działaczki Obozu Narodowo-Radykalnego, zorganizowała przed wejściem do warszawskiego metra antyaborcyjny protest.

Transparent trzymany przez uczestników przypominał, że wciągu 6 lat rządów PO i Tuska zamordowano w Polsce 3200 dzieci między innymi dlatego, że podejrzewano je o to, że są chore.

Tylko w 2012 roku w Polsce legalnie zamordowano 757 dzieci. 702 z nich w ramach aborcji eugenicznych tylko dlatego, że podejrzewano je o chorobę.

Praktyka mordowania ludzi z pobudek eugenicznych, dlatego że są chorzy, była powszechna w nazistowskich Niemczech.

tekst i fot. Jan Bodakowski

 
© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

160 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra