Z kraju

Kibice ruszyli TÓSKOBUSEM w Polskę!

Kibice przy współpracy z Ogólnopolskim Związkiem Stowarzyszeń Kibiców rozpoczynają przedwyborczą akcję profrekwencyjną i wyruszają w czterodniową podróż po Polsce… TÓSKOBUSEM!

We wtorek o godz. 12:00 odbył się briefing prasowy, po którym kibice specjalnie przygotowanym autobusem odwiedzili kilka ważnych stołecznych miejsc publicznych. Jeszcze tego samego dnia wieczorem dotarli do Łodzi, dziś są w Poznaniu, a w czwartek odwiedzą aglomerację górnośląską (Sosnowiec, Katowice, Bytom, Chorzów, Zabrze) i wieczorem Częstochowę. Ostatniego dnia kampanii wyborczej TÓSKOBUS zajedzie do Kielc, a następnie do Białegostoku.

Akcja ma na celu zebranie podpisów pod społecznym projektem ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, rozliczenie czterech lat rządów koalicji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, a także zachęcanie obywateli do wzięcia udziału w nadchodzących wyborach.

Podczas podróży po Polsce kibice będą rozdawać ulotki informacyjne, zbierać podpisy pod wspomnianym projektem ustawy i w formie pogodnego happeningu prowadzić akcję profrekwencyjną.

Kibice chcą również w sposób zorganizowany i pozytywny działać nad zmianą negatywnego wizerunku „kibola” propagowanego przez rząd Donalda Tuska – pokazując działania prospołeczne i patriotyczne, które są integralną częścią bycia kibicem.

TRASA PRZEJAZDU TÓSKOBUSA:

Czwartek (6 października)
– Sosnowiec
– Katowice
– Bytom
– Chorzów
– Zabrze
– Częstochowa

Piątek (7 października)
– Kielce
– Białystok

Żródło: OZKS.pl
Więcej informacji: www.toskobus.pl
 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra