Kościół

USA zostaną otoczone różańcową modlitwą – zainspirowała ich Polska!

12 grudnia w całych Stanach Zjednoczonych w uroczystość Matki Bożej z Guadalupe, zainspirowani polskim Różańcem do Granic Amerykanie otoczą USA różańcową modlitwą.

„Różaniec na wybrzeżach i granicach” to inicjatywa grupy katolików, fanów Church Militant. – Stale podziwiam Polskę – mówiła jedna z organizatorek, Patricia Lemmon w rozmowie z portalem LifeSiteNews. – Po raz kolejny Polacy pokazali swoje przywiązanie do rzeczywistości. Ich prawo chroniące życie i inicjatywy zachęcające rodziny do posiadania dzieci, wspieranie rodzin w sytuacji, kiedy rodzina oczekuje dziecka z zespołem Downa, witanie przez nich chrześcijańskich uchodźców i zakazywanie wjazdu dżihadystom – to są przejawy przebłysku inteligencji wzmocnionej dobrocią w samym środku tylu prawdziwie ciemnych informacji o umieraniu świeckiej Europy zachodniej – mówiła.

Intencją modlących się w tym dniu na różańcu będzie „proszenie Maryi, aby ocaliła USA przed islamskim dżihadem, przed wyrzeczeniem się wiary chrześcijańskiej oraz aby raz na zawsze skończyć z aborcją”.

Wprawdzie „Różaniec na wybrzeżach i granicach” nie otoczy w sensie dosłownym całego terytorium kraju, ale w jego imieniu modlić się będzie grupa osób. – Tu w Stanach robimy rzeczy stan po stanie, i wierzymy w reprezentację – dodała Lemmon.

Do modlitwy różańcowej zostali zaproszeni także Kanadyjczycy. Lemmon zwróciła się do nich za pośrednictwem portalu LifeSiteNews, mówiąc: „12 grudnia zwróćcie się na południe i dołączcie do nas wznosząc modlitwy ku Niebu o ochronę waszych ziem […] Zorganizujcie wasz własny, kanadyjski różaniec. Zwrócimy się ku północy… i dołączymy się do waszego szturmu do nieba za Kanadę!”.

Lemmon określiła całą inicjatywę jako „Różaniec Dzikiego Zachodu”.

Źródło: LifeSiteNews

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Situs Judi Online

  3 grudnia 2017 at 07:08

  Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

 2. USA

  3 grudnia 2017 at 21:59

  Trzeba to nagłośnić w mediach społecznościowych bo ludzie w USA nic nie wiedza szatan demokrata nic nie przepuszcza do wiadomości publicznej!!

 3. Pola kowalska

  4 grudnia 2017 at 14:05

  Pomoc rodzina np.Zespol Dawna aco robja by tego nie bylo??? 30 lat temu nie bylo zadnych takich chorob jak autyzm Dawn byly to pojedyncze przypadki dzis jest to nagminne.Spewnoscia i w USA sa ludzie co zdaja sobie sprawe ze dali moc i prawa szatanista .To zlo rozlewa sie na caly swiat chca zniewolic wszystkie narody swiata plemie zmijowe faryzeusze wymieszani abami i ich SOCJOPATYCZNYMI zadzami to jeden narod zboczencow co dorwal sie do pieniedzy i wladzy

 4. Kasia

  6 grudnia 2017 at 14:08

  Ludzie,opamietajcie sie.
  Pan Jezus nakazał modlic sie WYŁACZNIE do Boga.
  Maria,z całym szacunkiem była TYLKO człowiekiem.
  Nie ma błogosławieństwa od Boga przy modłach do ludzi zamaiast do Boga wyłacznie.
  Popatrzcie na historię Polski.Maryja z niczego nie wybawiła,bo jest tylko człowiekiem,wręcz przeciwnie,doszło do rozbiorów Polski,komunizmu,okrągłego zdradzieckiego stołuitd…

 5. Majka

  9 grudnia 2017 at 01:50

  Popieram jak najbardziej rozaniec do najswietszej Maryji, lepiej pozno niz wcale, wiara i modlitwa czyni cuda , nalezy sie modlic I prosic poprzez modlitwe zmilowania dla swiata I za wszystkich nawet niewierzacych.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra