Z kraju

Mateusz Morawiecki złożył przysięgę i objął stanowisko premiera

Mateusz Morawiecki został zaprzysiężony na stanowisku premiera RP.  Nowo powołany szef rządu będzie sprawował funkcję ministra w resortach rozwoju i finansów.

Wiceprezesem Rady Ministrów została poprzednia premier Beata Szydło.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

40 komentarzy

40 Komentarzy

 1. gość

  11 grudnia 2017 at 17:40

  To już pewne, Antoni Macierewicz pożegna się ze swoim ukochanym stołkiem. Szef Ministerstwa Obrony Narodowej będzie musiał ustąpić nowemu ministrowi, który przejmie jego miejsce. Jego zastępca budzi niemałe kontrowersje.

  Sprawa jest już przesądzona, jak podała Telewizja Polska. Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki mieli ustalić, że Antoni Macierewicz opuści urząd szefa resortu obronności. Informacja jest potwierdzana przez kolejnych polityków władzy, w miarę jak zbliżamy się do zaprzysiężenia nowego rządu.

  Powstaje jednak pytanie, kto zastąpi Macierewicza? Odpowiedź jest szokująca. Okazuje się bowiem, że gdy odejdzie obecny szef MON, jego miejsce zajmie minister Mariusz Błaszczak, który przewodzi MSWiA.

  http://pikio.pl/tvp-potwierdza-macierewicz-odchodzi-zastapi-go/

  • johnie

   11 grudnia 2017 at 20:02

   Miiisieeewiicz ! Miisieeewicz !.. MISIEWICZA !…

 2. frate

  11 grudnia 2017 at 17:44

  żydy wybrali sobie libertyna do zarządzania POlin!!! Jeszcze tylko Kornhauser na Rezydenta i mamy w 2019 spełnienie się syjonistycznego snu o nowym porządku świata pod protektoratem USSRela w postaci nierządu POPISdu!!!

 3. kindys

  11 grudnia 2017 at 18:14

  @gość , co teraz masz do powiedzenia ???
  Macierewicz jeden z największych szkodników naszej armii , pozostaje na stanowisku .
  Trzeba mu będzie nowego ” bartusia ” poszukać .

 4. jaro7

  11 grudnia 2017 at 18:22

  Dzisiaj składał rząd przysięgę NARODOWI,tylko nie podali jakiemu,podejrzewam że temu „wybranemu”.I teraz mamy pro zydowskiego prezydenta ,żyda premiera czyli to samo co na upainie.Czyli żydki dopięły swojego.A gawiedź z pis nadal cieszy się że ma 500+ i slajdy premiera,a kto nimi rządzi to pikuś,naród przyzwyczajony do różnych panów.Byle micha była i igrzyska.

 5. johnie

  11 grudnia 2017 at 20:03

  Oni i ich przysięgi..

 6. Marian

  11 grudnia 2017 at 20:38

  Pewnego razu podczas powodzi skorpion biegał nad brzegiem wzbierającej rzeki szukając przysłowiowej ostatniej deski ratunku. Nagle zobaczył przebiegającego psa i zawołał. – „Psie kochany, weź mnie na grzbiet i przenieś na drugą stronę rzeki, bo sam to zginę!” Pies odpowiedział „Dobrze, ale przysięgnij, że mnie nie użądlisz”. – Skorpion chętnie poprzysiągł na wszystkich bogów i wszystkie świętości. Jednak, gdy już płynęli, pies poczuł, że skorpion go użądlił. „Dlaczego mnie użądliłeś, przecież obaj zginiemy?” – Skorpion odpowiedział: „Nie mogłem cię nie użądlić, bo taką mam naturę”.

 7. Katarzyna

  11 grudnia 2017 at 21:02

  Dymisja pani Szydło to porażka Polski i Polaków.Nie odwołali z rządu szkodników Waszczykowskiego, Radziwiłła,Kurskiego i słabych Glińskiego,oraz Gowina.

  • NARODOWYROJALISTA

   11 grudnia 2017 at 22:05

   pan MORAWIECKI JEST PREMIEREM LUDZI BOGATYCH ,MOŻNYCH TEGO SWIATA.NARODZIE PODNIESC SIE Z KOLAN I NIE WIERZ W TAKICH ZBAWCÓW JAK TE NASZE TZW ELITY OKROGŁOSTOŁOWE Z POD CIEMNEJ STRONY MOCY

  • master mind

   12 grudnia 2017 at 07:52

   Pudło – najsłabszy jest A. Adamczyk.

 8. gość

  12 grudnia 2017 at 10:43

  Syców (dolnośląskie): W nocy podpalono biuro poselskie min. Beaty Kempy [WIDEO]

  Ostatniej nocy nieznani sprawy podpalili biuro poselskie minister Beaty Kempy w Sycowie ul. Ks. Rudy. Sprawą zajmie się Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Regionalnej we Wrocławiu.

  http://nowy.dzienniknarodowy.pl/sycow-dolnoslaskiej/

 9. klioes vel pislamista

  12 grudnia 2017 at 11:12

  Na ustawę uderzającą w fermy zwierząt futerkowych

  Kot Jarka ocalony!

  Nie będzie nikt futrzaków

  Zabijać w Polsce…. Tony

  Już zbędne są przysmaków,

  Które norki jadały.

  (Gdy koty głodowały!)

  Choć pracę wielu straci,

  To czapkę z Jarka kota

  Zrobić się nie opłaci…

  Humanizm niech hołota

  Pozna; „humanizm nowy”.

  Bo cierpieć mogą krowy:

  Bo ubój rytualny

  Jarkowi nie przeszkadza.

  Z Żydami kolokwialny

  Jest on i jego władza.

  Moralna gdzież rozterka?

  Ach, krowom brak futerka!…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra