Z kraju

Dwóch bokserów w Łodzi pobiło pięciu policjantów

Dzisiejszej nocy w Łodzi na stacji benzynowej przy rondzie Solidarności  doszło do awantury. Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że w tym zdarzeniu dwóch bokserów pobiło… pięciu policjantów.

Jak donosi „Dziennik Łódzki” – dziś po północy na stacji benzynowej przy rondzie Solidarności w Łodzi dwóch mężczyzn napadło na policjantów. Byli to dwaj 24-letni bokserzy. Zostali zatrzymani. Napastnicy wiedzieli, że atakują funkcjonariuszy policji, mimo że ci nie byli umundurowani. Policjanci po pracy spotkali się w restauracji niedaleko ronda Solidarności. Dwóch z nich poszło na stację benzynową, gdzie zostali zaatakowani. Troje pozostałych funkcjonariuszy – dwóch policjantów i policjantka – wyszli z lokalu i zobaczyli, że na parkingu bici są ich koledzy. Gdy trójka pobiegła za napastnikami na stację bezynową, ci zaatakowali ponownie. Cała piątka funkcjonariuszy odniosła obrażenia i trafiła do szpitali. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Napastnikami byli zawodowi bokserzy. Zostali zatrzymani przez wezwanych na miejsce umundurowanych policjantów. Dwaj 24-latkowi byli znani policji i wielokrotnie notowani m.in. za przestępstwa narkotykowe i oszustwa.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. z-k

  16 grudnia 2017 at 23:03

  Dobrej Zmianie jako grupie rekonstrukcyjnej II-j RP warto przypomnieć, że przed wojną było by nie do pomyślenia by dwóch meneli pobiło pięciu posterunkowych a było by to też niemożliwe gdyby układ sił był odwrotny.

  • rojo

   17 grudnia 2017 at 08:52

   A może warto przypomnieć, że przed wojną menele w mundurkach od Piłsudskiego wielokrotnie bili w pięciu (a może i więcej)polską inteligencję. Wielokrotnie był napadany i bity (skutkiem czego odebrano mu zdrowie) pisarz i dziennikarz Tadeusz Dołęga-Mostowicz, autor m.in. Kariery Mateusza Dyzmy.

 2. prawy niemrawy

  17 grudnia 2017 at 01:40

  Taka tam ciekawostka z kroniki policyjnej. Prawy „przegapia” większość ciekawych tematów, np. dziwny spot wyprodukowany pod nadzorem Świrskiego za nasze pieniądze
  https://wpolityce.pl/polityka/372183-politpoprawnosc-zamiast-bozego-narodzenia-tylko-na-to-stac-polska-fundacje-narodowa-groteskowy-spot-swiateczny-z-rabinem-i-imamem-wideo
  Temat wydawałoby się akurat na ten portal… ale może Świrski ma tu immunitet?

 3. karola32

  17 grudnia 2017 at 21:18

  Szkoda, bo gdyby to był pijany kierowca to by go zastrzelili.

 4. zjs

  18 grudnia 2017 at 18:59

  Proponuję resocjalizować i przyjąć do policji.

 5. Maerski nie duński

  21 grudnia 2017 at 22:50

  To ci niegrzeczne łobuzy zawodowo machające rencami! będzie zarzut napaści z bronią? Nie spodziwam się że policjant będzie lepszym bokserem niż bokser, ale szkoda że nie usadzili tych dwóch bez wystrzału.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra