Z zagranicy

Islamska imigracja systematycznie i skutecznie niszczy Wielką Brytanie

Napływ imigrantów do Wielkiej Brytanii skutecznie i systematycznie niszczy ten kraj. Warto więc by Polacy poznali sytuacje na wyspach, zanim destruktywna obecność imigrantów stanie się i naszym polskim problemem. Na pewno pomoże w tym, wydana przez wydawnictwo Zysk, praca Douglas Murray „Przedziwna śmierć Europy”.

 

Upadek zachodu widać na przykładzie poszczególnych krajów Europy Zachodniej. Przez wieli skład demograficzny Wielkiej Brytanii był niezmienny. Od 2002 do 2010 Brytyjczycy przestali być większością w Londynie. W 23 z 33 dzielnic Londynu biali Brytyjczycy stanowią mniejszość. Populacja muzułmanów się potroiła. Ponad 1/3 mieszkańców Anglii i Wali nie posługuje się językiem angielskim. W Wielkiej Brytami „rośnie liczba wyznawców wszelkich religii z wyjątkiem chrześcijaństwa”. Odsetek chrześcijan w wielkiej Brytanii spadł z 72% do 59%. W 2007 roku 35% pracowników miasta Londyn było imigrantami.

W Wielkiej Brytanii osoby mówiące od zagrożeniu wzrostem populacji muzułmańskiej oskarżane są o faszyzm i rasizm. Dane w spisach dotyczących islamskich imigrantów są niedoszacowane. Dynamiczne zmiany Wielkiej Brytanii bardzo cieszą brytyjskich polityków, zmiany demograficzne przedstawiane są jako coś pozytywnego.

Historia masowej imigracji i jej negatywnych skutków to nie ostania dekada, ale kilka ostaniach dekad. Od 1948 do Wielkiej Brytanii mogli imigrować byli poddani królowej z terenów byłego imperium. Ilość imigrantów przybywających do Wielkiej Brytanii była z roku na rok coraz większa. Za imigrantami do Wielkiej Brytanii przybywały ich rodziny.

Przez dekady brytyjscy politycy wbrew obywatelom, niedemokratycznie, nie ograniczali imigracji, czego domagało się społeczeństwo. Politycy, którzy przyznawali, że imigracja jest zagrożeniem mieli natychmiast niszczone kariery. W latach 70 w Wielkiej Brytanii sytuacja z imigrantami była tak poważna, że nie było pomysłów jak ja rozwiązać. W latach 80 powszechnie wyrzucano z pracy osoby przestrzegające przed imigracją.

W 1997 roku Partia Pracy Tony Blaira otworzyła jeszcze szerzej granice Wielkiej Brytanii dla imigrantów, celem była taka zmiana struktury demograficznej na wyspach by lewica miała większość dzięki wzrostowi liczby imigrantów. Lewica zabroniła deportować nielegalnych imigrantów, zmieniła tak przepisy by ułatwić pobyt imigrantów na wyspach. Wszelkie oficjalne prognozy co do wielkości imigracji były niedoszacowane. Wszelka krytyka imigracji traktowana była jako rasizm, nacjonaliści brytyjscy ze swoim anty-imigranckim programem ponosili w wyborach klęskę za klęską. Konserwatyści nieśmiało obiecywali ograniczenie imigracji, ale nic realnie nie robili. Dodatkowo konserwatyści, tak jak i inni politycy w Wielkiej Brytanii zamiast rozwiązywać problem imigracji, zwalczali urojony rasizm i urojony faszyzm.

W 2011 roku islamscy imigranci handlowali niewolnikami w Wielkiej Brytanii, ofiarami tego procederu były dzieci „w wieku od jedenastu do piętnastu lat”. Nawet raporty władz Wielkiej Brytanii stwierdzały, że „niektóre grupy imigrantów przejawiają poglądy i postawy, które sprzyjają handlowi dziećmi” i wykorzystywaniu seksualnemu dzieci.

Islamscy imigranci w Wielkiej Brytanii są zwolennikami dyskryminacji kobiet. Brytyjska policja, media, urzędnicy i pracownicy socjalni, w imię walki z rasizmem są bezczynni wobec zbiorowych gwałtów dokonywanych przez imigrantów. Brytyjskie media ukrywają, że sprawcami zbiorowych gwałtów są islamscy imigranci, oraz to, że „ofiary wybierano wyłącznie spośród nie muzułmanek”.

W Wielkiej Brytanii jest poważny problem „wykorzystywania seksualnego często nieletnich dziewcząt przez gangi muzułmanów z Afryki Północnej albo z Pakistanu”. Władz lokalne, politycy, policja i media nie chcą zajmować się tą patologią, z obawy przed oskarżeniami o rasizm. Przeciwko mówieniu prawdy o tym problemie występowali antyfaszyści. Osoby łamiące politycznie poprawną zmowę milczenia były prześladowane. Ofiarami islamskich imigrantów były „białe nie muzułmanki, z których najmłodsza miała jedenaście lat”. „Wszystkie brutalnie zgwałcono” i grożono im śmiercią. Muzułmanie grozili też tym muzułmanom którzy potępiali gwałty. Sytuacja podobnie wyglądała i w innych krajach europejskich. Sprawcy swoją wizje kobiet, przeświadczenie o tym, że nie ma nic złego w seksualnej przemocy wobec kobiet, wynieśli z islamu. Seksualny terror i bezkarność islamistów trawa już od kilkunastu lat. Pogarda muzułmanów wobec kobiet przejawia się też w tym, że dziewczynkom wycinane są łechtaczki (w 2006 roku w Wielkiej Brytanii 74.000 kobiet było ofiarami tego barbarzyństwa).

Brytyjskie media ukrywają też wszystko co jest niewygodne dla islamskich imigrantów, kreując nieprawdziwą optymistyczną wersje rzeczywistości. Takiej medialnej kreacji służy też mit o tym, że wszyscy Brytyjczycy są potomkami imigrantów, kiedy przez wieki nie było masowej imigracji do Wielkiej Brytanii. Pro imigracyjna postawę w Wielkiej Brytanii wspierają też środowiska żydowskie.

O zaniżaniu w Wielkiej Brytanii oficjalnych danych na temat imigracji świadczy to, że „liczba wydawanych numerów ubezpieczenia społecznego (potrzebnych do podjęcia pracy) rok w rok jest ponad dwukrotnie wyższa od podawanej przez władze liczby imigrantów”.

W Wielkiej Brytanii imigranci mają wyższą dzietność, w 2014 roku 33% noworodków, miało co najmniej jednego imigranckiego rodzica”. W ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat biali staną się mniejszością w Wielkiej Brytanii.

Wszystkie służby społeczne, w tym i ochrona zdrowia, nie są wstanie sprostać potrzebom generowanym przez imigrantów. Pomimo to w Wielkiej Brytanii władze bezczelnie kłamią, że imigracja nie ma negatywnych skutków ekonomicznych i społecznych.

Raporty brytyjskich władz na temat imigracji fałszują rzeczywistość poprzez przestawianie imigrantów z Europy zachodniej jako typowych imigrantów. W rzeczywistości „imigranci do Zjednoczonego Królestwa wyjęli z budżetu znacznie więcej, niż do niego włożyli”. „Masowa imigracja znacznie zubożyła” Wielką Brytanie. „Od 1995 do 2011 roku imigracja kosztowała Zjednoczone Królestwo (…) 159 miliardów funtów”.

Brak integracji muzułmanów mieszkających w Wielkiej Brytanii pokazuje stosunek islamistów do wydanej przez ajatollaha Chomeiniego w 1989. W fatwie przywódca duchowy Iranu nakazał zabicie autora książki „Szatańskie wersety” i wszystkich osób zaangażowanych w wydanie tej publikacji. Brytyjscy muzułmanie, już prawie 30 lat temu, publicznie popierali inicjatywę zamordowania pisarza. Islamistów usprawiedliwiali politycy i dziennikarze. Islamistom udało się dokonać kilku morderstw i dziesiątków podpaleń księgarń. Po tych wydarzeniach w Wielkiej Brytanii zaprzestano publikacji książek, które mogły by się nie podobać muzułmanom. Pokłosiem zorganizowanej akcji islamistów było powstanie na wyspach organizacji reprezentujących muzułmanów.

Kolejnym przejawem bezczynności brytyjskich władz wobec patologii związanych z islamem była bezczynność brytyjskiej policji wobec „honorowych zabójstw”. Zdaniem brytyjskiej policji honorowe zabójstwa były wewnętrzną sprawą danej społeczności.

Polityczna poprawność brytyjskich polityków powoduje, że twierdzą oni, że zamachy dokonywane przez muzułmanów są sprzeczne z islamem. Dzieje się tak pomimo, ze więcej muzułmanów z Wielkiej Brytanii walczyły w szeregach ISIS niż służy w brytyjskiej armii. Ignorowany jest też problem sunnickich kaznodziejów nawołujących do mordowania islamskich heretyków.

W Wielkiej Brytanii krytycy islamu są pozbawieni prawa do demonstracji, podczas gdy islamiści mają pełne prawo do manifestowania i szerzenia swoich pełnych nienawiści poglądów. Na krytyków islamu w Wielkiej Brytanii napadają bojówki zmorzone z antyfaszystów i islamistów. Napadów na przeciwników islamu dokonują też gangi islamskich kryminalistów. Prześladowania krytyków islamu wspierane są przez władze i policje, krytycy islamu są aresztowani, blokowane są ich konta bankowe, ich nieruchomości są przeszukiwane, policja konfiskuje komputery i dokumenty osób krytycznych wobec islamu, krytycy islamu są skazywani na wyroki więzienia. Te prześladowania są akceptowane przez wielu Brytyjczyków.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. Wojciech

  24 grudnia 2017 at 03:23

  Środowiska żydowskie nie wspierają a wymyśliły i wprowadzają Pro imigracyjna postawę w Wielkiej Brytanii.

 2. jok

  24 grudnia 2017 at 08:25

  Zgadzam się z tym co wyżej.
  Nastawienie Brytyjczyków – w kierunku pro lub przynajmniej akceptującym imigrację jako coś koniecznego i nieuniknionego, a szerzej: taką czy inną akceptację „multi-kulti”, istotności niebiałych – kształtują media, filmy, „rozrywka”, edukacja, „społeczna działalność pozarządowa”. No i polityka, zachowania polityków.
  A w Hollywoodach amerykańskich czy europejskich chyba nie dominują arabscy producenci? :)) – taki mały przykład

 3. xvz

  24 grudnia 2017 at 20:31

  Znalazłem nową stronke z a,ukcjami gdzie można kupic np Laptopa za 50zl.
  –> http://www.elbo.in/komi
  ———
  Polecam, póki co mało użytkowników i łatwo się wygr.ywa 🙂
  ====================================================
  Ja wylicytowałem nowego Iphona za 200zł

 4. parsmusic

  26 grudnia 2017 at 02:20

  Środowiska żydowskie nie wspierają a wymyśliły i wprowadzają
  TNX

 5. javanfa

  26 grudnia 2017 at 02:20

  WOW MC

 6. kamix

  26 grudnia 2017 at 12:06

  Hi, Oglądaj -Gwiezdne Wojny: ostatni jedi [dubbing] jak i inne filmy.

  http://www.allsh.net/filmo

  Nowa strona z filmami o jaką teraz ciężko.
  Polecam zalukac

 7. Kolejarz

  26 grudnia 2017 at 17:10

  Ale błędów autor nawalił że aż wstyd. A poza tym cała prawda!

 8. wiesscar

  27 grudnia 2017 at 01:30

  W Europie świat stanal na glowie. Dodatkowo przytrafił się katolikom papież Franciszek. Sytuacja jest bardzo poważna.

  • Karol

   27 grudnia 2017 at 12:24

   Nie papież a mason Franciszek.
   Sytuacja jest gorzej niż poważna. Sytuacja jest tragiczna!
   W Polsce z niepolskim układem marionetek od lewa na prawo też.
   Wodzowstwo POPiSu to kilka kukieł łatwych do sterowania przez kilka lub jedną szarą eminencję. Jedną i tą samą bez względu na to jakie słupy chwilowo się wystawia. Kaczyński też prawdopodobnie jest słupem. Ten układ jest możliwy przy wodzowskim systemie partyjnym oraz przy posiadaniu mediów. Dlatego tak się boją JOWów i trzymają media w starym systemie. Piekielna Triada (Michalkiewicz) działa!!!

 9. Danka

  28 grudnia 2017 at 03:43

  Gdzie Pan Janek sie naczytal takich przerazajacych newsow?
  Ja sobie robie zakupy u Pakistanczykiw, Hindusow, Arabow, Afganczykow i nie mam zadnych traumatycznych przezyc.Wrecz przeciwnie: sa bardzo sympatyczni dla mnie, pytaja o sobie zycze, my love! Lub my darling oraz, co jest delicja : what else, my love! Raz przechodzil i przeprosil, sorry my sweat heart! Posmiejemy sie i fajnie jest.

 10. Danka

  28 grudnia 2017 at 03:59

  Tak ogolnie:martwmy sie o Polske, rzad GB bedzie wiedzial, co robic, kiedy zajdzie taka potrzeba.
  Kaczynski szykuje kolejna teke ministerialna dla tworu zwanego tajnym poki co „Porozumieniem” Gowina., jak donosi RM.na swojej str radiomaryja.pl JK zapragnal zrobic z PIS PO?

 11. Danka

  28 grudnia 2017 at 04:14

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/j-gowin-gronie-ministrow-pewno-znajdzie-sie-ktos-porozumienia/

  Jak obserwuje, pomimo wszelkich mozliwosci integracji, zawierania przyjazni, itp,Czarni trzymaja sie z Czarnymi, Azjaci z Azjatami, Polacy w swoim gronie i tak to wyglada to multi-kulti w czasie wolnym.

 12. david

  30 października 2018 at 19:59

  This article is very helpful. keep sharing such information.
  http://melody98.com

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra