Polskość

Armia transwestytów

Nieubłagany postęp wciska się wszędzie wszystkimi szparami, zgodnie ze słowami piosenki, jaka za moich czasów modna była w kołach wojskowych. Piosenka opowiadała między innymi o ojcu, co to „strzegąc dostępu do swych cór”, zbudował wokół domu mur.

Ale w dalszej części anonimowy autor piosenki wyjaśniał, że „tą metodą nic nie wskórasz, choćbyś tych murów zbudował i sześć; zawsze się znajdzie jakaś dziura, szpara, lufcik, którędy będzie można wejść”. I wszystko się zgadza, to znaczy – jak powiadają gitowcy – „gra i koliduje”, bo oto właśnie dowiedzieliśmy się, że w naszej niezwyciężonej armii maja służyć transwestyci.

Znaczy – nieubłagany postęp musiał znaleźć jakąś dziurę, szparę albo lufcik, przez które wcisnął się w szeregi naszej niezwyciężonej armii, mimo czujności złowrogiego ministra Antoniego Macierewicza.

Mamy tedy dwie możliwości; po pierwsze – że złowrogi minister Antoni Macierewicz, zaabsorbowany podchodami, jakie w stronę naszej niezwyciężonej armii urządza pan prezydent Andrzej Duda w nadziei, że w ten sposób poprawi swoją beznadziejną pozycję wobec starych kiejkutów, co to stręczą mu się ze swoją przyjaźnią, na chwilę zapomniał o obowiązku wzmożonej czujności, co wykorzystał nieubłagany postęp, przez jakąś dziurę wciskając się w szeregi naszej niezwyciężonej armii, albo – po drugie – że żadnego osłabienia wzmożonej czujności, ani żadnej dziury nie było, tylko nieubłagany postęp do naszej niezwyciężonej armii wcisnęła Mocna Ręka – być może nawet ta sama, co w roku 2015 doprowadziła do przetasowania na politycznej scenie naszego bantustanu.

Spróbujmy tedy – wzorem Wojskiego z „Pana Tadeusza” – rozebrać sobie z uwagą obydwie możliwości. W pierwszym przypadku mielibyśmy do czynienia z pozornym wypadkiem przy pracy, ale to tylko pozór – bo transwestyci w naszej niezwyciężonej armii i w innych niezwyciężonych armiach zaprzyjaźnionych są konsekwencją komunistycznej rewolucji, jaka przewala się przez Europę i Amerykę Północną na podobieństwo tornada.

Jak wiadomo, motorem rewolucji jest proletariat, ale na obecnym etapie dziejowym tradycyjny proletariat, czyli pracownicy najemni, od rewolucjonistów się ze wzgardą odwrócił. W tej sytuacji rewolucjoniści zaczęli gorączkowo rozglądać się za proletariatem zastępczym, by uczynić zeń głowicę młota do rozbijania bastionów reakcji i ich argusowe oko padło na „kobiety” i rozmaitych dewiantów.

I jednym i drugim rewolucjoniści perswadują, że obronią ich przed „wykluczeniem” bądź „stygmatyzacją”, ale pod warunkiem, że posłużą im w charakterze mięsa armatniego. Nie bezinteresownie, uchowaj Boże – toteż nawet stary finansowy grandziarz wyłożył na „społeczeństwo otwarte” 18 miliardów dolarów – co niesłychanie podekscytowało nie tylko sodomitów, gomorytów i transwestytów, ale nawet „dziewuchy”, co to kiedyś oferowały „waginy” za znacznie mniejsze pieniądze.

Oczywiście o żadne „wyzwolenie” proletariatu zastępczego promotorom rewolucji komunistycznej nie chodzi, tylko o doprowadzenie do rozkładu organicznych więzi społecznych europejskich narodów, by – przerobiwszy je na „masy” – mogli je bez żadnych obaw eksploatować. Stare kiejkuty, które sprzedałyby własne matki w zamian za obietnicę możliwości pasożytowania na jakimś żywicielu, skwapliwie weszły w rolę naganiaczy w służbie rewolucji – o czym możemy się przekonać każdego dnia nie tylko widząc Najstarszego Kiejkuta III Rzeczypospolitej wśród rozmaitych manifestantów, ale również – czytając komentarze na forach czy to żydowskiej gazety dla Polaków, czy też zaprzyjaźnionych ideowo z nią kiejkuckich portalach internetowych. Ważnym elementem organicznej społecznej struktury jest armia, toteż nic dziwnego, że nieubłagany postęp wcisnął się i tam, korzystając z okazji, że pan prezydent Duda, w sytuacji, w jaką się wmanewrował, musi jakoś ze starymi kiejkutami kolaborować.

Druga możliwość wcale nie musi stać w sprzeczności z tą pierwszą, bo komunistyczna rewolucja na obecnym etapie ma charakter odgórny, wykorzystując dla swoich celów instytucje Unii Europejskiej, opanowane przez entuzjastycznych zwolenników komuny w rodzaju wybitnego przywódcy socjalistycznego Martina Schulza, którym wysługują się arywiści z arystokratycznymi pretensjami, jak np. madame Róża Thun und cośtamcośtam (nee Woźniakowska).

Opanowawszy instytucje Unii Europejskiej, promotorzy komunistycznej rewolucji bombardują członkowskie bantustany „dyrektywami” w ilości co najmniej jednej dziennie, stopniowo przekształcając w ten sposób historyczne europejskie narody w „masy”, czyli rodzaj „nawozu Historii”, na którym rozkwitać będą cudne kwiatki w rodzaju Adama Michnika, czy Daniela Cohn-Bendita – z „tych” Cohnów, co to ongiś handlowali jak nie żywym towarem, to „rybą tudzież czosnkiem”. Wobec potęgi tej Mocnej Ręki nawet złowrogi minister Macierewicz jest bezsilny, toteż tylko patrzeć, jak w naszej niezwyciężonej armii rozpanoszą się również „transwestyci”.

Transwestytyzm ogólnie polega na nieodpartej ponoć skłonności do upodabniania się do płci odmiennej. W zależności od natężenia tej dewiacji, albo przyjmuje formy ostre, albo łagodniejsze. Ostre prowadzą aż do operacji zmiany płci, którą przechwalała się osoba legitymująca się dokumentami wystawionymi na nazwisko „Anna Grodzka”, a łagodniejsze wyzywają się w przebieraniu się w stroje właściwe dla płci odmiennej.

Obecność transwestytów w naszej niezwyciężonej armii stawia przed nami szereg problemów. Po pierwsze – czy operacje zmiany płci będą prowadzone na kosz podatników w wojskowych szpitalach przez wojskowych chirurgów, a w razie komplikacji – czy będą podstawą przyznawania rent lub emerytur wojskowych, albo inwalidztwa wojskowego – czy też będą traktowane jako czysto prywatne przedsięwzięcia, finansowane przez samych zainteresowanych.

Po drugie – transwestytyzm ma swoje przypływy i odpływy. Może tedy dochodzić do sytuacji, że ta sama osoba w dni parzyste będzie się uważała za kobietę, a w dni nieparzyste – za mężczyznę. Wymagałoby to rozwiązania wielu problemów natury kwatermistrzowskiej, związanych z zakwaterowaniem, no i zapewnieniem odpowiednich materiałów, w postaci umundurowania obejmującego również tzw. fond de toilette, a także podpasek, kosmetyków itp. Może to prowadzić do zwiększenia tzw. wydatków wegetacyjnych w wojsku do 100 procent. Wreszcie – przebieranie.

Jeśli taki transwestyta przebierałby się w strój płci przeciwnej, ale odpowiadający posiadanemu przezeń stopniowi wojskowemu, to jeszcze pół biedy. Gorzej, gdyby szeregowczyni, czy jakaś kapralina, podczas napadów transwestytyzmu przebierała się w mundur z dystynkcjami generalskimi, czy choćby pułkownika dyplomowanego. Jak to może wpłynąć na hierarchię i dyscyplinę wojskową? Aż strach pomyśleć. A to przecież tylko wybrane problemy, jakie nasuwają się już na pierwszy rzut oka!

W tej sytuacji jedno tylko wydaje się pewne – że taka armia, zajęta problemami wewnętrznymi, nikogo nie obroni przez żadnym zagrożeniem. Skoro tak, to i spór między złowrogim ministrem Antonim Macierewiczem i panem prezydentem Dudą – podobnież o „strukturę dowodzenia” – nie ma takiego znaczenia, jakie przypisują mu urzędnicy Kancelarii Prezydenta i pan generał Skrzypczak. Nie jest nawet pewne, czy w ogóle warto mieć taką niezwyciężoną i wydać na nią nawet złotówkę.

Bo czyż transwestyci nie mogą gzić się na własną rękę i na własny rachunek?

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. frate

  6 stycznia 2018 at 15:39

  Już armie pedałów z USSRela z naszych podatków przyleciła do POlin na zaproszenie przestraszonych żydków o swoje zasrane duspska z nierządu pisowskiego!!! Polacy się budzą, a żeby do końca nie przejrzeli na oczy i nie obalili żydowskich okupantów to trzeba ich zawczasu spacyfikować zaprzyjaźnionymi armiami, tak jak to było za czasów ZSSR!!! Jedna żydo-bolszewia zastąpiła drugą jeszcze gorszą!!! Tylko czekać na pojawienie sie następnych jaruzelskich i innych zdrajców dygających o swoje brudne złodziejskie interesy!!!

  • Adam

   6 stycznia 2018 at 15:55

   Przypomnijmy Jaruzelskiego nie ma a ustawa 1066 obowiązuje https://www.youtube.com/watch?v=knwSTEE0ZTw

  • prawo

   6 stycznia 2018 at 17:46

   Mój pradziadek był zadania, że żydzi ani żydówki nie powinny mieć prawa zasiadywać w sejmie jako mniejszość narodowa. Uważał również, że żydzi nie powinni mieć prawnego prawa pozywać Polaków o cokolwiek i rościć sobie prawa do czegokolwiek co wyrosło na polskiej ziemi, czy to droga, czy kamienica. Wiem z opowieści, że mówił to odnośnie każdego, kto przybył na teren rzeczpospolitej jako koczownik wygnany z innych krajów za różnego rodzaju malwersacje, spiskowanie, dzieciobójstwa o zabarwieniu okultystycznym. Zaiste, przezorny to był człowiek.

   • Tomek

    6 stycznia 2018 at 22:16

    Zaiste, twój pradziadek opisywał rzeczywistość sprzed, niedługo już, stu lat… I tak mentalnie niektórzy tkwią zamrożeni w tej dawno minionej rzeczywistości, nie rozumiejąc, co się dzieje na świecie.

    • rebel

     7 stycznia 2018 at 22:12

     zaiste ten dziadek miał całkowitą racje w przeciwieństwie do roznego rodzaju czerwonych durni

   • Kwal

    7 stycznia 2018 at 13:13

    Żdostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dziś dzień. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

  • t

   6 stycznia 2018 at 22:18

   Pierdolicie, Hipolicie….

 2. klioes vel pislamista

  6 stycznia 2018 at 15:46

  Na Święto Trzech Króli 2018

  O Jezu, któryś przyszedł nocką,
  Ulituj się nad Anią Grodzką!
  Niech chłop, co babę chce udawać,
  Nie będzie już na głowie stawać,
  By niszczyć, coś Ty ustanowił!
  Spraw, aby Swetru się nie głowił,
  Ilu Cię odwiedziło króli?
  Daj, niechaj Biedroń się nie tuli,
  Zamiast do żony, do Schetyny!
  Jezu błogosław nam rodziny.
  I nie daj socjalistom z PiS-u
  Rozdawać cudze dla kaprysu!
  Mirrę, kadzidło, złoto… marzę:
  Jak wtedy – od nas przyjmij w darze!
  Nasz żal, modlitwa i miłości
  Skarb są ratunkiem dla ludzkości…
  Niech Polak mądry jest przed szkodą,
  Do której świat marksiści wiodą!

 3. LSED

  6 stycznia 2018 at 16:46

  Najwyższy arcykapłan sekty smoleńskiej wg haggady popularnej wśród najciemniejszego luda miał „desowietyzować” Wojsko Polskie, a jak przyszło co do czego to ten pupil toruńskiego grandziarza je sodomizuje i – za pomocą rożnych resortowo-politruckich gnid Targalskich – stalinizuje.

 4. klioes vel pislamista

  6 stycznia 2018 at 17:49

  Dyskryminacja
  czyli
  Niedociągnięcia postępu w Rosji

  Dobrze: Ksenia Smirnowa
  Okazała się zdrowa!

  Już jej wizytę u ginekologa
  Można obejrzeć sobie w internecie.
  Sama wrzuciła ją w chmurę, nieboga.
  A pilnie zbadać trza było się przecie!…
  (Bo z przypadkowo poznanym chłopakiem
  Seks uprawiała, mając nieco w czubie,
  Na oczach tłumu. I typowym szlakiem
  Cały świat poznał Ksenię… Znaczek „lubię”!)

  *

  Źle: Już studentką Ksenia nie jest
  Działa pruderii w Rosji rejestr!

  Wypierdolili też z wojska Radiona,
  Już oficerem biedak nie zostanie!
  I, choć karierę gwiazdy robi ona,
  Na usta ciśnie się proste pytanie:
  Dlaczego gwiazdą nie jest telewizji
  Też Radion? Cały internet to Ksenia!
  Dyskryminacja!!!… Pełno hipokryzji
  Jest dalej w Rosji. Choć postęp ją zmienia.

  http://wolnosc24.pl/2018/01/06/rosyjskiego-obciachu-ciag-dalszy-uprawiala-publicznie-seks-w-nocnym-klubie-zostala-gwiazda-mediow-teraz-publikuje-nagranie-z-badania-ginekologicznego/

 5. Hania

  6 stycznia 2018 at 19:50

  Czas na śliczną piosnkę, teraz śpiewaną inaczej
  achhh… ta poprawność polityczna…

  Hej, panienki, posłuchajcie, raz, dwa, trzy,
  I gazety przeczytajcie, raz, dwa, trzy.
  Są tam wesołe nowinki, wesołe nowinki:
  Będzie pobór na dziewczynki, raz, dwa, trzy.

  Najpiękniejsze z okolicy, raz, dwa, trzy,
  Przeznaczają do konnicy, raz, dwa, trzy.
  A która nie ma ochoty, nie ma ochoty
  To ją wezmą do piechoty, raz, dwa, trzy.

  Pułk najpierwszy – ż warszawianek, raz, dwa, trzy,
  Ma się nazwać pułk ułanek, raz, dwa, trzy.
  Wielkie wezmą do dragonów, wezmą do dragonów,
  Stare panny – do furgonów, raz, dwa, trzy.

  Tłuste, grube i pękate, raz, dwa, trzy,
  Powsadzamy na armatę, raz, dwa, trzy,
  A gdzie będą twierdze puste, będą twierdze puste,
  Wsadzimy Żydówki tłuste, raz, dwa, trzy.

  https://www.youtube.com/watch?v=3ZrhTjaBFyE

 6. gość

  6 stycznia 2018 at 19:56

  Dlaczego Polaku się dziwisz, jak Macierewicz(Singer) był założycielem żydowskiego KOR-u.

  Ogłupili nasz naród wmawiając, że Antoni jest polskim patriotom.

  • Adam

   7 stycznia 2018 at 06:09

   W tygodniku NASZA POLSKA rozszyfrowali z 15-20 l.temu w jednym z artykułów KOR : KOMITET OSZUKIWANIA ROBOTNIKÓW.

 7. panfa

  7 stycznia 2018 at 10:24

  A ja myślałam, że w wojsku są sami prawdziwi mężczyżni.
  Przestancie utrudniać, mam słaby wzrok.Jakie roboty do was piszą i po co wam ta weryfikacja potrebna? Musicie kopiowaćNiezależną?

 8. dissertation help services

  10 stycznia 2018 at 13:34

  good article. I think all human rights must be under protection
  including the rights of heterosexuals, not just gay and transvestite. Wrong tactics is constantly emphasize what they are suppressed

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra