Z kraju

Stanisław Michalkiewicz bez znieczulenia o nagonce środowisk żydowskich na Polaków

W swoim najnowszym artykule „Przyjaciele podchodzą ze wszystkich stron” opublikowanym na łamach kanadyjskiego tygodnika „Goniec” Stanisław Michalkiewicz przypomniał, że hucpę z czcicielami czekoladowej swastyki TVN (podejrzewana przez publicystę o związki z WSI) odpaliła „gdy w USA Polonia Amerykańska desperacko próbuje zablokować w Kongresie ustawę 1226, która dawałaby amerykańskiej administracji możliwość wywierania na Polskę nacisków by zadośćuczyniła żydowskim roszczeniom majątkowym”.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza PiS ochoczo wkręcił się w hucpę z czcicielami czekoladowej swastyki czym potwierdził „przed światem, że Polska ma z „nazistami” jakieś poważne problemy”.

Według Stanisława Michalkiewicza TVN mógł zainscenizować groteskowe ekscesy czcicieli czekoladowej swastyki. Publicysta wiąże to z odbytą w 2015 roku konferencją „Most” „z udziałem przedstawicieli najważniejszych ubeckich dynastii z Polski oraz ważnych ubeków z Izraela, którzy żyrowali Amerykanom ofertę wciągnięcia tubylczych ubeków na listę „naszych sukinsynów””, z tym, że w tym samym czasie „stacja TVN została sprzedana amerykańskiej firmie Scripps Network Interactive z siedzibą w stanie Tennessee. Rzecz jednak w tym, że właścicielem tej firmy jest firma Discovery Communications, której prezesem jest pan Dawid Zaslaw, z pierwszorzędnymi „warszawskimi” korzeniami”. W opinii publicysty możliwe jest, że WSI zainscenizowało ekscesy czcicieli czekoladowej swastyki na polecenie Żydów z Ameryki, by mieć argument w dyskusji o potrzebie zaboru mienia Polaków przez Żydów.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza takie panoszenie się w Polsce obcych służb pokazuje, że ”polskie” służby nic nie robią i powinny być zlikwidowane.

W opinii Stanisława Michalkiewicza nowelizacja ustawy o IPN przewidująca karalność „za publiczne użycie sformułowania „polskie obozy śmierci””, zdenerwowało środowiska żydowskie, które sprowokowały Polaków do krytyki Żydów, dzięki czemu Żydzi mogą pokazać w USA, gdzie trwają prace nad ustawą 1226, że Polacy to antysemici.

W opinii Stanisława Michalkiewicza agresja Żydów jest też na rękę PiS, który tracił zaufanie z powodu milczenia o roszczeniach amerykańskich Żydów i teraz, walcząc z agresją Żydów w sprawie ustawy o IPN, może zaprezentować prezydenta i premiera jako „nieustraszonych obrońców godności narodowej”, poprawiających sobie „nadwerężoną reputację”.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza z ataku Żydów na Polskę najbardziej zadowoleni są Niemcy, bo to Polacy a nie Niemcy są obwiniani o Holocaust. W opinii publicysty jest to efekt znakomitej „koordynacji żydowskiej polityki historycznej z historyczną polityką niemiecką”.

W swoim artykule Stanisław Michalkiewicz przypomniał, że do agresji na Polskę przyłączył się „JE biskup Tadeusz Pieronek, którego pamiętam jeszcze z pierwszej polowy lat 90-tych, jako beneficjenta jurgieltu z Fundacji Batorego”. Przy tej okazji publicysta wytknął polskim biskupom, że „niedawno nie widzieli niczego niestosownego z obecności w swoim gronie konfidentów SB, a teraz małodusznie milczą w momencie, gdy Żydzi do spółki z Niemcami i folksdojczami przyprawiają Polakom odrażający wizerunek narodu morderców”.

Stanisława Michalkiewicz przyrównał też zakaz organizacji przez Ruch Narodowy demonstracji przed ambasadą Izraela do odebrania Polakom wolności słowa przez niemieckich nazistów i rosyjskich komunistów.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. eww

  5 lutego 2018 at 12:16

  Na spotkanie z marszałkiem Karczewskim nie przybyli jedynie dyplomaci takich krajów jak USA, Usrael, Ukraina – nasi „PRZYJACIELE” !!!!!!!!!!!!!!
  To coś mówi, i miało powiedzieć.
  Nie ma co ukrywać, chcą nas Polaków „przyjaciele” Żydzi z Amerykanami z torbą po żebractwie puścić po świecie.
  Zamiar jest jeden, wysuwając tak potężne roszczenia współcześni międzynarodowi „bandyci” chcą Polków wyrzuć z Ojczyzny na tułaczkę z Polski, na „zmywaki” innych krajów.
  Jak widać, Usrael się „pali”, tam brakuje WODY (H2O), należy więc Polakom wmówić tysiącletnią „przyjaźń” i wyeksportować Żydów do Polski aby przejąć bogate w zasoby naturalne ziemie Polski.
  Chcą nam ”przyjaciele” Polakom „urządzić” nowe Kosowo!

 2. Mirek

  5 lutego 2018 at 13:58

  Na spotkanie z Karczewskim nie przybyli ambasadorowie USA, Izraela , Ukrainy i R O S J I . Kilka lat temu polski Forbes opisał procedurę okradania Polski pod pozorem tak zwanego zwrotu mienia gmin żydowskich.Najciekawsze w 3 artykułach Forbesa był sposób podziału pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży „zwróconych ” nieruchomości.Zdecydowana większość nieruchomości zaraz po „odzyskaniu” była sprzedawana. 50 % kwoty uzyskanej ze sprzedazy uzyskiwały organizacje zagraniczne , czyli róznego rodzaju słupy , za którymi stał rząd USA . Drugą połowa pozostawała w rękach miejscowych organizatorów procederu , czyli WSI , czyli mówiąc wprost Rosjan . Ten mechanizm doskonale tłumaczy nieobecność ambasadora Rosji na spotkaniu z Karczwskim . Forbes podawał ,że Polska pozwoliła sobie ukraść mienie wartości ok 300 milionów, natomiast Stanisław Michalkiewicz posługując sie nieoficjalnymi informacjami od osób pracujących w administracji państwa podawał kwote ok 10 miliardów dolarów

 3. Adam

  5 lutego 2018 at 15:23

  Panie Stanisławie nagonka nagonką ale gdy widzimy takie obrazki https://www.wprost.pl/_thumb/39/a0/738da29998efa736f3b9a39e5163.jpeg
  i poniżej….

 4. Statystyczny

  5 lutego 2018 at 17:42

  Widzę jak szybko zydostwo cofnęło Polske do PRLu,teraz Amerykanie wrogami?, a beda nas bronić odwieczni wrogowie Niemcy z Rosją ???,trudno sie w tym połapać o co tak naprawdę chodzi oprócz oczywiście kasy?

 5. Majka

  5 lutego 2018 at 17:46

  polecam wejsc na wolnapolska.pl tam jest bardzo ciekawy wywiad z normanem filkensteinem on bardzo szczegolowo okersla o co tak naprawde chodzi z ta ustawa ta ustawa ma drugie dno czyli zadania kasy od Polski. takich ludzi jak filkenstain powinno niezwlocznie zapraszac go na wyklady dla polakow i mlodzierzy polskiej.

 6. Art

  6 lutego 2018 at 01:51

  Pan Michalkiewicz mówi gdzieś o organizowaniu się polonii w USA.Nic o tym nie słyszałem,czy jest jakaś petycja do podpisu lub jakaś demonstracja?
  Będę wdzięczny za info.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra