Polskość

Bankructwo filosemickich urojeń

Wielu filosemitów z bólem twierdzi, że załamały się dobre relacje i dialog Polski z Izraelem. Ich poruszenie jest tak wielkie, że krytykują oni PiS za przyjęcie nowelizacji ustawy o IPN (penalizującej oszczerstwa wobec Polski i Polaków), apelują do prezydenta Dudy i PiS o wycofanie się władz polskich z tej ustawy, i ogólnie są przerażeni zaistniałą sytuacją.

W rzeczywistości nie było czegoś takiego jak dobre relacje i dialog Izraela z Polską Od kilku dekad mamy do czynienia tylko z dyktatem strony żydowskiej, polegającym na narzucaniu Polsce i Polakom sprzecznej z faktami i antypolskiej żydowskiej wersji historii.

Żydowska wersja historii, która zdaniem Żydów powinna był jedyną i globalnie obowiązującą, głosi wbrew faktom, że tylko Żydzi mają monopol na cierpienie, że tylko Żydzi byli ofiarami. Twierdzi, że Żydzi nie mają niczego złego na sumieniu, a Polacy są współodpowiedzialni za Holocaust. Zarzuca Polakom, iż mordowali Żydów, by przejąć ich mienie, natomiast przyczyn umieszczenia nazistowskich obozów w Polsce upatruje w tym, że Polacy są antysemitami. Dodatkowo zdaniem Żydów Holocaust jest ukoronowaniem wielowiekowego antysemityzmu Kościoła katolickiego [sic!].

Ta nieprawdziwa żydowska wersja historii stała się obowiązkowa na całym świecie i jest od dekad kolportowana i na uniwersytetach i w pop kulturze. Od kilku dekad była też akceptowana przez dotychczasowe wykorzenione z polskości władze naszego kraju.

W rzeczywistości Polacy byli ofiarami Holocaustu, natomiast ten ostatni stanowił dzieło Niemców. To Niemcy mordowali Polaków, Żydów i inne nacje. Polacy nie zhańbili się kolaboracją z niemieckimi nazistami. Polskie Państwo Podziemne, reprezentując wszystkie nurty polityczne Polski, w tym i polskich nacjonalistów, walczyło z niemiecką okupacją. Polskie podziemie bezwzględnie karało śmiercią wszelkie przejawy kolaboracji z niemieckimi nazistami.

Fakty – wbrew żydowskiej narracji historycznej – są takie, że niemiecki okupant zabijał Polaków, ich rodzinny i ich sąsiadów za wszelką pomoc Żydom – Polacy każdego dnia ryzykowali, że dając miskę zupy żydowskim uciekinierom, mogą mieć do czynienia z żydowskimi kolaborantami nazistów dokonującymi prowokacji, i aktem miłosierdzia mogą skazywać siebie, swoje rodziny i sąsiadów na śmierć (tacy żydowscy współpracownicy Niemców wskazywali niemieckiemu okupantowi, kto im pomógł, i na podstawie tego donosu Polacy byli mordowani).

Na tle bohaterstwa Polaków, haniebne było zachowanie elit żydowskich podczas II wojny światowej. Żydzi kolaborowali z oboma ludobójczymi reżimami, pod których okupacyjną władzą znalazła się Polska – i z komunistyczną Rosją i nazistowskimi Niemcami. Po 17 września 1939 r. Żydzi mieszkający na Kresach stworzyli dla sowietów lokalną administrację i lokalny aparat terroru, które zajmowały się eksterminacją mieszkających na rzeczonych terytoriach Polaków.

Pod okupacją niemiecką żydowskie elity stworzyły swoje władze samorządowe, które zajęły współudziałem w wymordowaniu Żydów. Bez udziału żydowskiej inteligencji, która stworzyła judenraty i żydowską policję, nie był by możliwy Holocaust w swojej potwornej skali. Żydzi stworzyli dla Niemców listy Żydów do wywózki, przeprowadzili łapanki i załadunek Żydów do pociągów zmierzających do niemieckich obozów śmierci.

Warto podkreślić, że polskojęzyczni szmalcownicy wyłapujący Żydów pochodzili z polskojęzycznego środowiska kryminalistów, lumpenproletariatu, a nie z polskiej inteligencji. Polska inteligencja tworząca struktury Polskiego Państwa Podziemnego zajmowała się zabijaniem niemieckich kolaborantów. Żydowscy kolaboranci nazistów pochodzili z elity żydowskiej i powojenne państwo Izrael zapewniło im całkowitą bezkarność.

Każdy kto interesował się historią i współczesnymi relacjami Żydów z Polakami, musiał sobie zdawać sprawę z nieuniknionego konfliktu Żydów z Polakami. Każda próba obrony prawdy historycznej przez Polaków i niedopuszczenia realizacji antypolskich interesów Żydów musiała doprowadzić do konfliktu między Żydami a Polakami. Jeżeli Polacy chcieli przetrwać jako naród, a nie jako zbiorowość wyalienowanych, pogrążonych w kompleksach, wynarodowionych jednostek, musieli wywołać wściekłość Żydów, bo Żydzi z obrony swojej fałszywej narracji historycznej nigdy nie zrezygnują.

Żydzi nie zrezygnują z obrony swojej fałszywej wersji historii bo zapewnia ona społeczności żydowskiej wymierne interesy ekonomiczne, w tym zgodę świata na wygnanie tubylczej ludności palestyńskiej z Palestyny i zastąpienie jej żydowską ludnością nic prócz mitów nie mającą wspólnego z Palestyną, oraz np. sprzeczne z klasycznymi normami prawa przekazanie majątku przed wojną należącego do gmin żydowskich w II RP nowo powstałym gminom żydowskim w współczesnej Polsce niemającym żadnych związków z tymi przedwojennymi.

Filosemickie zaślepienie środowisk liderów opinii PiS (bo nie wyborców PiS), dziś zaszokowanych agresywnym wobec Polski zachowaniem Żydów, absolutnie nie adekwatnym do filosemickiej polityki PiS i przekazywania przez PiS setek milionów złotych na cele społeczności żydowskiej, wynika z nieprzyjmowania do wiadomości przez liderów opinii środowisk PiS faktów o wrogim stosunku Żydów do Polaków. Ta oporność na niewygodne fakty wynikała z tego, że były one sprzeczne z filosemickimi urojeniami liderów opinii środowiska PiS. Dziś fakty dopadły PiS, a szok liderów opinii środowisk PiS wynika tylko z ich zaślepienia, z życia w zamkniętym świecie, ignorowania faktów opisywanych przez prawicowych publicystów, z wykorzenienia liderów opinii środowisk PiS z prawicowego kontekstu kulturowego. Środowiska prawicowe od lat opisujące patologiczny stosunek Żydów do Polaków, agresją Żydów absolutnie nie są zdziwione.

Odnosząc się do twierdzeń środowisk żydowskich, że polskie przepisy negują Holocaust, co niepomiernie dziwi wielu Polaków, trzeba stwierdzić, że Żydzi od dekad twierdzą, że Polacy są współodpowiedzialni za Holocaust. Według pokrętnej żydowskiej logiki, negowanie polskiej odpowiedzialności za Holocaust, jest negowaniem samego Holocaustu. Konflikt między Polakami broniącymi faktów (tego, że Polacy nie ponoszą odpowiedzialności za holocaust), a Żydami wierzącymi w antypolskie kłamstwa jest nieunikniony – Żydzi nie przyjmą do wiadomości prawdy, a Polacy nie powinni zgadzać się na żydowskie kłamstwa o Polsce.

Histeryczna nagonka środowisk żydowskich związana z nowelizacją ustawy o IPN, wbrew oczekiwaniom Żydów, przyniosła Polsce pewne korzyści. Cały świat dowiedział się o rzeczywistej, a głoszonej przez Polskę, prawdzie historycznej. Kampania informacyjna państwa polskiego na taką skalę jak żydowska hucpa w światowych mediach byłaby zbyt kosztowna, a tak świat, za darmo, dowiedział się o niezakłamanej wersji wydarzeń z ubiegłego wieku.

Warto więc przeprowadzić wszystkie niezbędne działania, od nowelizacji ustawy, przez ekshumacje w Jedwabnym, by podkręcić dyskusję o historii Polski na całym świecie. Warto medialnie wykorzystać atak Żydów na Polskę.

Brednią są rojenia o potrzebie zrobienia jakieś megaprodukcji, w stylu hollywoodzkim o prawdziwej historii Polski, która miałaby być lepszą formą promocji prawdy historycznej. Bo po pierwsze nawet jeśli uda się zrobić dobry film (co nie jest pewne, znając to, co wyczyniają niektórzy filmowcy w naszym kraju), to takiego propolskiego filmu nikt nie weźmie do dystrybucji w innych krajach. Tak już było wielokrotnie (nawet z filmami o cierpieniach Żydów, w których Polacy nie byli szkalowani). Dodatkowo nawet jak znajdzie się w dystrybucji wartościowy film to zostanie on przemilczany – wielokrotnie pisałem o doskonałych filmach na ekranach polskich kin, które były przemilczane, i to też przez media patriotyczne czy katolickie.

Nie ma więc co żyć rojeniami, tylko należy wykorzystywać zainteresowanie mediów Polską i wszelkie materiały zawierające prawdę historyczną o Polsce tłumaczyć na angielski i inne języki, umieszczać w internecie, wydawać w książkach i rozsyłać po bibliotekach. Z jednej strony należy mobilizować do działań polskie władze, a z drugiej nie oglądać się na rząd i samemu działać – np. wykorzystywać własną znajomość języków i tłumaczyć teksty artykułów i kolportować je na polskich i zagranicznych portalach).

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. Andrzej

  7 lutego 2018 at 12:39

  Warto tez wspomniec o zaslepieniu pisu ukraina. Ukrainofilskie podejscie ,a wlasciwie nalezaloby powiedziec banderofilskie podejscie pisu (pis wiedzac o rosnacym kulcie bandery laduje pieniadze w kraj z chora ideologia ) uzupelnia obraz polskiej glupiej jak but polityki zagranicznej .
  Przy wyborach te sondaze nie pomoga bo Polacy juz sie obudzili!

  • Prawda

   7 lutego 2018 at 13:46

   A ja widzę teraz odwrotnie, pomału coraz bardziej PiS odchodzi od promowania upadliny. Boli mnie natomiast to, że tak wielu Polaków, którzy się zawiedli na rządzie, łączy się z rosjanami. Promuje się rosje, moskwe i putina na tych wszystkich pro ruskich stronach jak zmianynaziemi, monitor-polski, wolnemedia.net, alexjones.pl, blog maruchy. Tak prawdziwy Polak nie może się zachowywać, ok nie mamy poparcia od rządzących, ale nie łączymy się z innymi katami Polaków, którzy strzelali Polskiej inteligencji w potylice. Wywozili całe rodziny na Sybir, do Gułagów, gwałcili Polskie kobiety, bo to wstyd się z kacapami łączyć. Właśnie przez wymordowanie Polskiej inteligencji przez komunistów, zostało tak wielu prostych chłopo robotników którymi manipulowali Kwaśniewski, Wałęsa, a oni ich jeszcze nosili na rękach tych zdrajców. Jak rosja żyłą dobrze z upadliną to Kwaśniewski nawet miał żonę ukrainkę. Dlatego mimo żalu do rządzących i niecheć do upadlinców, nie łączcie się z cwanymi rosjanami, oni tylko udają, że walczą z izraelem, tak naprawdę robią z nimi interesy, tam powstała w rosji komuna, a elity które założyły państwo izrael to byli komuniści.

   • Masław

    7 lutego 2018 at 14:24

    Czyli wszystkiemu winien Putin? Typowe beznapletkowe lanie wody . Inna sprawa, że Putin też przed Żydami klęka. A inteligencję to nam mordowali jednak Niemcy. Sowieci inteligencję przejmowali.

 2. prawo

  7 lutego 2018 at 13:13

  A tak nawiasem, to żeby aż tak, srali przed żydami? Takie upokorzenie sobie zgotowali. Spotkała kara tych „naszych” zawodowych kłamców.

 3. msn wiadomosci

  7 lutego 2018 at 13:41

  Będzie odpowiedz Izraela na ustawę o IPN. Dokument zakłada karanie „pomocników nazistów”

  • prawo

   7 lutego 2018 at 13:42

   Byleby nas dekle atomem nie potraktowali.

  • m

   7 lutego 2018 at 17:25

   Będą wyłapywać tych, którzy tworzyli judenraty, tych którzy służyli w żydowskiej policji gett, tych którzy …

 4. Jazon

  7 lutego 2018 at 13:42

  Mamy w Polsce banderofila Święcickiego, Onyszkiewicza oraz całe pokłosie akcji „Wisła”
  Mamy i naczelnego żyda gadzinówki michnika z całą tą zgrają polakożerców
  Oni będą szczekać dopóty ziemia będzie ich nosić i nic tego nie zmieni

  • Hania

   7 lutego 2018 at 13:59

   Jakiego znowu banderofila?
   Toż wujcio Onyszkiewicza był dowódcą jednej z sotni o pseud. Orest
   Toż to rodzinnie banderowiec!

 5. gazetawarszawska.com

  7 lutego 2018 at 13:47

  Michał Siudak: Geopolityczne tło konfliktu z Izraelem i Ukrainą.

 6. gazetawarszawska.com

  7 lutego 2018 at 13:50

  PeO potwierdza izraelski mord w czasie wojny Polaków na Żydach.

 7. Hania

  7 lutego 2018 at 14:10

  Panie Bodakowski!

  Teraz czas na oprzytomnienie w relacjach polsko- ukraińskich
  Czas na przeproś za sterczenie pod rosyjską ambasadą z apologetami Bandery

  „Środowisko „Gazety Polskiej”, chcąc uczcić m.in. ofiary sowieckiej agresji na Polskę, demonstrowało wczoraj pod ambasadą Federacji Rosyjskiej wespół ze znaną apologetką ludobójczej UPA, Natalią Panczenko z Ukrainy, która kieruje inicjatywą EuroMajdan Warszawa”

  Pańskie zdjęcie z panem Sakiewiczem.
  Znanym banderofilem.

  https://kresy.pl/wp-content/uploads/2017/02/abaaa99165528457fe265bf5d49fc0d2.-302×170.jpg

  • Jan Bodakowski

   7 lutego 2018 at 18:45

   nie odpowiadam za to kto stoi koło mnie na demonstracji, w poniedziałek stał niedaleko mnie wiceprezes partii Zmiana, choć nie chce mieć nic wspólnego z tą partią, to nie będę rezygnował z udziału w demonstracji narodowców tylko dla tego, że pojawiają się na niej dziwne osoby. Udziału w demonstracji ku czci Polaków pomordowanych przez Rosjan się nie wstydzę.

   • Zona

    8 lutego 2018 at 08:25

    Gratuluję cenzury pod waszymi elaboratami. Już tylko naiwni nie widzą kim jesteście. Bo że tchórzami to jasne.

 8. allegro.pl

  7 lutego 2018 at 14:24

  1-Zakłamany Holokaust – Ireneusz T. Lisiak.2-Wielka Hućpa – Norman G. Finkelstein.(o pozorowaniu antysemityzmu i fałszowaniu historii)

 9. Alina Patkowska

  7 lutego 2018 at 14:58

  Prosze to przetlumaczyc na angielski I wrzucic na twitter’a. W Kanadzie juz chca wprowadzic specjalny przedimiot w szkolach pod tytulem Holcoust. Horror.
  Straszne, ze Polska musi udowadniac swoja patriotyczna pozycje Ale moze wlasnie to bedzie iskra do zalamania sie zydowskego monopolu na prawde historyczna.
  Modle sie za suckces, prawda nas wyzwoli

 10. m

  7 lutego 2018 at 18:18

  Jak powiedział minister Patryk Jaki, a co potwierdziła pani rzecznik rządu, sprawa tej nowelizacji była „konsultowana” z ambasadoressą Izraela w Warszawie. W trakcie tych konsultacji nie zgłaszała ona do niej żadnych zastrzeżeń, a klangor podniosła dopiero po jej uchwaleniu przez Sejm, kiedy rząd, choćby ze względów prestiżowych nie mógł już jej w podskokach negocjować. Mamy zatem dwie możliwości; albo rząd został wykiwany przez cwaną ambasadoressę, która świadomie podprowadziła naszych Zasrancen pod prowokację, albo wszystko zostało przez Naczelnika Państwa uzgodnione. Bo kiedy Sejm już nowelizację uchwalił, ambasadoressa i premier Netanjahu nie tylko podnieśli klangor, ale też wystąpili z pomysłem, by Polska w ogóle „konsultowała” z władzami Izraela projekty swoich ustaw. W odpowiedzi na te bezczelne żądania, i pan prezydent i rząd zaprezentowali się jako nieustraszeni bojownicy o godność narodową, gotowi nawet do konfrontacji z żydowską diasporą i Izraelem. W sytuacji, gdy zagadkowe i co tu ukrywać – tchórzliwe milczenie prezydenta i rządu w sprawie Aktu 447, który stwarza dla Polski i narodu polskiego poważne i przede wszystkim – r e a l n e niebezpieczeństwo, budziło coraz większe zaniepokojenie nawet w życzliwej PiS-owi części opinii publicznej, klangor podniesiony przez ambasadoressę i premiera Netanjahu był prawdziwym darem Niebios, pozwalającym prezydentowi i rządowi jednym susem przeskoczyć do pierwszego szeregu nieustraszonych bojowników o godność narodową. Te gest wywołał oczywiście żywy rezonans w opinii publicznej, co środowiska żydowskie skwapliwie wykorzystały do zaprezentowania światowej opinii gwałtownego wybuchu w Polsce nastrojów antysemickich, co zwłaszcza w USA może skutecznie neutralizować desperackie próby zablokowania Aktu 447 przez Amerykańską Polonię, no a poza tym obietnica „konsultowania” przez Polskę projektów swoich ustaw z władzami Izraela, też nie jest do pogardzenia.
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4139

  • Marian

   7 lutego 2018 at 19:47

   Małemu „naczelnikowi” nie za bardzo ufam, zwłaszcza, że ostatnimi czasy coś często się spotykał ze swoimi „braćmi” i coś tam knuli.
   Nie pierwszy raz pogrywają wizerunkiem Polski dla partyjnych korzyści – pamiętam to słynne 27:1 podczas głosowania nad Tuskiem w Brukseli.
   Teraz też wystawili na ostrzał wizerunek Polski w świecie, żeby polepszyć swoje szanse na wygrane wybory samorządowe. Jakby było mało innych problemów.
   No i ten Duda bredzący publicznie o „1000 lat wspólnej historii” – jakiej niby „wspólnej”?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra