Polskość

Inteligentne głupki zagrożeniem dla Polski

Problemem polskiej polityki jest zasadniczy brak racjonalności w polityce wschodniej. Każdy głos mówiący, iż nie należy przy naszym potencjale militarnym brać udział w prowokowaniu sąsiada, z którym się graniczy jest odbierane jako przejaw rusofilstwa.

W polityce mamy nadmiar ludzi, którym intelekt i wyksztalcenie znacznie odbiegło od mądrości, która u człowieka powinna być cechą o największym znaczeniu. Tak więc mamy cała masę inteligentnych idiotów. Polska powinna wzmacniać swoje siły obronne jako istotny element odstraszania, ale jeszcze ważniejszym działaniem jest neutralizacja zagrożeń w naszym otoczeniu, w tym o charakterze politycznym. Współpracujemy z dyktaturami na Bliskim Wschodzie a zwalczamy obecne władze na Białorusi w imię poparcia antypolskiej opozycji białoruskiej.

Popieramy skrajnie nacjonalistyczne siły na Ukrainie tylko dlatego że są antyrosyjskie. Nie widzimy, że w ich neutralizacji mamy zbieg interesów z Moskwą. Nasze stosunki z Rosją zawsze były i zapewne będą pełne istotnych napięć w obszarze interesów, ale przecież nie muszą być od razu konfrontacyjne. My nie mamy w tym interesu. Wspieramy bezrefleksyjnie państwo wielkości naszego średniego województwa, czyli Litwę kosztem interesów Polaków tam mieszkających. I ktoś mądry powie mi, że to jest normalne?

W przestrzeni medialnej różne głupki wskazują, kto jest czyim agentem a inne głupki nawet z tytułami naukowymi to powielają. To tak jakby Polska nie miała służb specjalnych, które same wiedzą, gdzie jest agentura a gdzie jest inna wizja polityki zagranicznej Polski. Kilkanaście tysięcy funkcjonariuszy zajmujących się na codzienne tym tematem wie znacznie mniej od kilku pajaców? Taką tezę może postawić właśnie tylko agentura wpływu. Poniżej jeden z głosów innego spojrzenia na politykę bezpieczeństwa na świecie. Nie chodzi tu o to żeby się zgadzać z autorem czy też nie, ale o to, że na tym polega debata mądrych ludzi a inteligentnymi głupkami nie przejmujmy się, jeżeli nam istotnie nie szkodzą.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

26 komentarzy

26 Komentarzy

 1. prawo

  28 marca 2018 at 22:59

  Odpowiedź jest w napisanej piękny językiem i budzącej grozę książce „Pożoga” Zofii Kossak. To co się działo tal w 1917 a następnie poprawka w 1943 to nie był przypadek. Ci ludzie – Ukraińcy – tacy właśnie są. Oni są gorsi od Rosjan. Nie ma możliwości wspólnego z nimi życia. To niebezpieczna i bezczelna dzicz. Patrz szczegóły w tym wielkim i tragicznym dziele pt. „Pożoga” wspaniałej Polki pani Zofii Kossak.
  Ukraina, jak sama nazwa mówi, nie jest żadnym państwem. To niemiecki wymysł.
  Te ziemie są „u kraja” czyli na pograniczu Rzeczpospolitej Obojga Narodów.
  To są Dzikie Pola. Ukraińcy nie są też żadnym narodem. „Nigdy nie byli i nigdy nie będą” jak powiedział pewien 95 letni AK-owiec mieszkający tam całe życie i znający dobrze kresowe sprawy.
  Ukraińcy to czerń.

 2. stan

  28 marca 2018 at 23:04

  Z tymi głupkami byłaby prawda, gdyby Polska była suwerennym państwem, a tak nie jest. Nie mamy własnej polityki zagranicznej (i nie tylko zagranicznej), wykonujemy polecenia z zewnątrz. O tym w artykule ani słowa.

  • abc

   29 marca 2018 at 05:26

   No dokładnie.
   Jeśli nasze rodzime głupki o czymś myślą to tylko o tym jak najgorliwiej i najdokładniej wykonać polecenia i jakie bajki sprzedać „ciemnemu ludowi” jako uzasadnienie.
   Mimo wszystko to jednak są głupki (chyba, że wprost agentura) bo mądrych nikt tu w Polsce nie dopuści do władzy.

   • Olrob

    31 marca 2018 at 07:58

    Bzdury.
    Jeżeli ktoś wykonuje czyjeś polecenia to z pewnością nie robi tego za darmo i z pewnością nie jest głupkiem
    Głupek z natury jest nieobliczalny i zachowuje się irracjonalnie, takich nie biorą na agentów.

  • lendzian

   29 marca 2018 at 12:51

   Wzorcowym przykładem jest, utytułowany dudziny VEL.
   Dowód obszerny, tuba Karczewskiego dostarcza.

   https://kresy24.pl/jak-to-jest-z-tym-banderyzmem/

 3. tuszyn

  28 marca 2018 at 23:11

  Zapewne niezadługo Rosja będzie do czegoś potrzebna bezcennemu Izraelowi a ten zresetuje dotychczasowe animozje z Rosją to nasze pachoły znowu wyjdą na głupków jak to już się raz zdarzyło. Konflikt z Rosją i Białorusią (biełsat zamiast pełnić rolę gadzinówki powinien służyć Kresowym Rodakom) oraz bezmyślne wspieranie banderowskiej Ukrainy to nie nasz interes to obcy interes a za własne pieniądze i na swój pohybel hodujemy sobie „rezuński kalifat”

 4. Polacy NIE rozliczają ZBRODNI zdrady Narodu!!

  28 marca 2018 at 23:32

  To żydo-waszyngtoński GLOBALIZM w walce o całkowitą hegemonię nad CAŁYM Światem znalazł faktycznie tylko jednego przeciwnika czyli Rosję, po wcześniejszym ubezwłasnowolnieniu imperium Brytyjskiego.
  Do zajadłego zwalczania Rosji za pieniądze zgłosili się tzw. „ukraińcy banderowcy”, a płatni agenci żydo-globalizmu amerykańskiego „solidaruchy” i KOR-wcy wykreowani na zarządców III RP w zapłacie zgłosili się na OCHOTNIKA do zwalczania Rosji według zamówień żydo-globalistów waszyngtońskich.
  Kreowanie skrajnej RUSOFOBI w Polsce przez żydo-neokonów waszyngtońskich zostało zaplanowane z pełnym wyrachowaniem w Polsce z wykorzystaniem jedenego z ważniejszych elementów nowej świadomości Polaków konkurowania z Rosją.
  Faktycznie to po 1990 roku żydo-mafijna „nowa” władza w III RP na zamówienie globalistów sztucznie kreowała Rosję w świadomości przeciętnych polskich obywateli jako jedynego „imperium zła” na całym Świecie, tylko dlatego, że Rosja stawiała i dalej stawia opór i nie chce się zgodzić być WASALEM wobec uzurpatorów żydo-neokonów amerykańskich mających ambicję bycia jedynym zarządcą Świata ze swoim GLOBALNYM rządem w swoim żydowskim egalitarnym interesie.
  Rusofobia jest zatem elementem składowym globalizmu i żydowskiej chciwości, którzy usiłują rezerwać Rosję na kawałki i ją sobie przywłaszczyć tak jak żydostwo przywłaszczyło sobie USA i UE.

 5. LSED

  28 marca 2018 at 23:34

  Touché!

 6. frate

  29 marca 2018 at 00:03

  światowe żydowstwo nienawidzi chrześcijańskiej Rosji, na takiej samej zasadzie jak nienawidzi każdego białego mężczyzny wyznającego wiarę w Chrystusa!!! Tylko do kurwy nędzy dlaczego nasi rodzimi judasze, biali murzyni podający się fałszywie za katolików z pisowskiego nierządu, muszą jak zawsze wychodzić przed szereg i świecić swoimi obsranymi dupskami afirmując łapczywie zdradziecką geopolitykę żydobanderlandu kosztem otumanionych do szczętu tefałeami nigdy nic nie rozumiejących i zawsze stojących po fałszywej stronie skretyniałych polaczko-matołów???

 7. Rusofobia inteligentnych głupków PO-PiS zamordowała ekonomicznie Polskich obywateli.

  29 marca 2018 at 02:57

  Dr hab. Andrzej Zapałowski chylę przed panem czoło za realizm i bardzo ROZSĄDNE podejście do zagadnienia stosunków Polski do Rosji czyli państwa które jest największe na Świecie o potężnym potencjale pod każdym względem.
  Rosja i Rosjanie nie byli aż tak negatywnie nastawieni do nas Polaków jak to wymanipulowały żydo-globalistyczne, niemieckie media w umysłach zakompleksionych nawet polskich „profesorów” decydentów z uniwersytetów w III RP, którzy po dokształtach przeprania mózgu na zachodnich lewackich „uniwersytetach” gdzie otrzymali granty/stypędia od globalistycznych lewackich „charytatywnych fundacji”.
  To jest bardzo smutne obserwować przez dziesięciolecia skrajną głupotę tych przekupionych głuptasów „solidaruchów” reformatorów kiedyś z AWS, potem żydowskiej Unii Wolności, potem KLD złodzeja Tuska, a następnie PO-PiS … itp którzy zostali przekupieni czyli bardzo dobrze podpłaceni przez zachodnich – głównie żydo-amerykańskich – globalistów, aby reprezentować ich interesy przy – i po – okrągłym stole.
  Wystarczy w tym miejscu przypomnieć nierozliczone miliony dolarów, które przejęły-nakradli się bezkarnie wybrane kręgi „solidaruchów” jako niby pomoc dla działalności związkowej lub brali milionowe łapówki pod pretekstem „wprowadzania wolności” w III RP.
  Z drugiej strony amerykańskie stypendia, granty i inne przekupne bonusy – dla partyjnych reformatorów – z Leszkiem Balcerowiczem, Markiem Borowskim czy Markiem Belką na czele + innych sprzedawczyków „gwardii zachodu” bezkarnie zniszczyli przemysł w Polsce za łapówki od Niemców też pod pretekstem „wprowadzania wolności” tak aby Polska stała się państwem PERYFERYJNYM i kolonialnym państwem.
  Takiej strasznej szkody jaką wyrządziły rządy skrajnych złodziei solidaruchów oraz KOR-ów po 1990 roku do dzisiaj, którzy trudnili się NISZCZENIEM Polski to w historii nikt tak nie zaszkodził Polsce. Te inteligentne głupki zwykli lokaje z anty-polskich gangów PO-PiS autentycznie SKOLONIZOWALI Polskę za wzięte łapówki wiec te bezkarne głupki są dalej autentycznym zagrożeniem dla Polski, dlatego trzeba wszystko zrobić, aby na ZAWSZE ich odsunąć od władzy w Polsce i rozliczyć za zbrodnie zdrady polskich interesów.
  Aby lepiej zrozumieć kolonialne wasalstwo tych inteligentnych przekupionych anty-polskich bydlaków PO-PiS-SLD i innych zachęcam do zapoznania się z mechanizmem wepchania Polski na pozycje jej SKOLONIZOWANIA przez Niemców i żydostwo amerykańskie.
  „Posłuszna gwardia zachodu” :
  http://www.eioba.pl/a/4v05/posluszna-gwardia-zachodu

 8. Przetrwanie przy korycie władzy "warszawki" od "wyborów do wyborów" i się nakraść - TYLKO to interesuje polityczne "elity"

  29 marca 2018 at 04:35

  „Polska” rządząca elita polityczna „warszawki” czyli aktywiści mniejszości narodowych jak żydów, ukrainców to ONI są największymi wrogiem Polski !

  Nie Rosja, nie Niemcy, nie Ukraina czy Litwa, tylko PRZEKUPINA żydowska kosmopolityczna elita polityczna mniejszości narodowej zamieszkała w Polsce, od prawie 30 lat niszczy nam to, co my wypracujemy naszą codzienna mozolną pracą !
  Za czasów PRL-niby każdy aktywista z mniejszości narodowych zamieszkałych w Polsce był w opozycji PODPŁACANY milionowymi łapówkami przez zagraniczne służby BND, CIA, Mosad niby opłacany za „walkę o wolność” Polski, a przy „okrągłym stole” ci oszuści żydowskie przeklęte „solidaruchy” razem z żydo-komuchami chlali wódkę ustalając szczegółowy plan WYGNANIA najbardziej krnąbrnych etnicznych Polaków z Polski na zagraniczną banicję, aby oni nie przeszkadzali w rabowaniu polskiego majątku przez tych podłych żydów solidaruchów.
  Żydy zamieszkali w III RP udający „Polaków” wsparci wielkimi łapówkami finansowymi oraz wsparciem medialno-politycznym żydoskich lub niemieckich mediów wykołowali Polaków i PRZEJELI władzę w Warszawie, aby się bezkarnie nakraść na polskim garbie.
  W PRL-u gdy było 36 milionów obywateli było tylko 150 tysięcy urzędników państwowych, których te SQURWYSYNY złodzeje „solidaruchy” PO-PiS nazywają kłamliwie „reżimem”.
  Gdy te żydoskie przekupione ryje „solidaruchy” PO-PiS i KOR-cy podstępnie PRZECHWYCILI władzę w utworzenej przez nich żydo-mafijnej III RP to ich obecny autentyczny REŻIM żydowski-złodzejski liczy aż 820 tysięcy urzędników państwowych przy 37 milionach mieszkańców III RP!
  Dlatego, między innymi są tak wielkie podatki w III RP, gdyż tą zgraję nierobów urzędników „solidaruchów” złodzieji jest utrzymywana z tych podatków. Aby się jeszcze bardziej nakraść to rządzące żydy w III RP organizują RABUNEK kamienic w Warszawie dla innych „żydów” jak ta qurwa bezkarna złodziejka HGW.
  Tych zalegalizowanych złodzieji PO-PiS chronią ci banderowcy syjoniści też złodzieje z PiS na czele z Kaczorem, którzy też udawali, że nie widzieli jak rabują nas ZALEGALIZOWANI złodzeje pro-niemieckie syjonistyczne Tuski z gangu PO za pomocą piramidy „Amber Gold” i wielu innych bankowych złodziejstw zamiecionych pod dywan, a na to konto oni nabrali miliardowe długi w żydowskich bankach tak, aby te ich długi spłacali nasze dzieci, wnuki i nawet nie urodzone jeszcze prawnuki.
  To jest dopiero bezkarne MEGA ZŁODZIEJSTWO w tej żydo-mafijnej III RP.
  A złodzeje z PO-PiS-PSL co 2 lub 4 lata się tasują, zmieniają pod sobą stołki u władzy, bezkarnie KRADNĄ i to już tak trwa przez ostanie 30 lat, a suqinsyny PO-PiS chcą aby tak trwało do wieczności i dlatego sprowadzili zabijaków US Army do III RP, aby ich bronili jak my przeciętni polscy obywatele przy pomocy Polskiego Żołnierza byśmy chcieli się DOBRAĆ do „dupy” tym bezkarnym bandytom złodziejom PO-PiS-PSL.
  ZAKŁAMANY pseudopatriotyzm tych żydów solidaruchów udających „opozycja demokratyczna” oni wszyscy byli finansowani przez CIA oraz żydowskie „charytatywne fundacje” w latach 80, więc teraz jako rządzący muszą się odwdzięczać żydo-amerykańskim sponsorom, nawet za cenę skrajnego szkodzenia, rabowania nas polskich obywateli + dodatkowo teraz dalej biorą łapówki już z przyzwyczajenia za KUPCZENIE naszymi interesami, dlatego że ich nikt z tego zdradzieckiego bandyckiego procederu nikt nie rozlicza.
  Te anty-polskie qurwy złodzeje żydo-komuniści PO-PiS-PSL-SLD się uwłaszczyli na polskim państwowym majątku, polskich przedsiębiorstw połączonym z likwidacją wielu z nich na zamówienie Niemców, czyli nas etnicznych Polaków brutalnie bezkarnie OKRADAJĄ.
  Na dodatek tego, oni wspierają i organizacja ZAGRANICZNE agentury, sprowadzają miliony nie legalnych emigratów abyśmy my ich utrzymywali, organizują szczucie Polaków na Ruskich, abyśmy sobie skakali do oczu i się wzajemnie zabijali bo tak zamówili ci złodzeje żydy imperialiści z Waszyngtonu oraz żydo-banksterzy z żydowskiego złodziejskiego New Yorku lub Berlina lub pedały z Brukseli.
  Mało tego, to przekupione qurwy solidaruchy syjonistyczne PO-PiS-PSL szczują nas Polaków na Białorusinów i zmuszają nas Polaków, aby bratać się z tymi LUDOBUJCAMI banderowcmi ukranicami, którzy wyrżnęli 400 tysięcy Polaków na polskich Kresach Wschodnich.
  Te przekupione łapówkami suqinsyny złodzeje solidaruchy z PO-PiS-PSL jeszcze na dodatek WEPCHNELI Polskiego Żołnierza do aktywnego uczestnictwa żydo-amerykańskiego międzynarodowego awanturnictwa w żydo-amerykańskich RABUNKOWYCH wojnach w Iraku i Afganistanie co jest moralnie naganne.
  Za ten udział w tym żydo-amerykańskim awanturnictwie płaci polski podatnik !
  Te przekupione solidaruchy autentycznie kolonizują Polskę w stylu nie spotykanym nawet w czasach PRL-u, gdyż te solidaruchy są o wiele bardziej wasalni oraz sprzedajni niż żydo-komuniści za czasów Bolesława Bieruta i J.Stalina.
  Solidaruchy z PO-PIS-PSL wykazują się szczególną wasalną służalszczościa wobec imperialistów żydo-amerykańskich i Niemców, starając spełniać wolę swoich amerykańskich lub niemieckich mocodawców.
  Posłuchajcie jak to wasalstwo sprzedawczyków PO-PiS-PSL oraz kolonizowanie III RP wyjaśnia profesor Adam Wielomski:
  https://www.youtube.com/watch?v=H7HCamSIn-U&feature=youtu.be

 9. zbyszek

  29 marca 2018 at 05:33

  Nord Stream mogl biec przez Bialorus, wiec dla Ukrainy mamy powazne problemy polityczne, jezeli NSII jest problemem politycznym.
  Co jeszcze dla Ukrainy zrobimy??

 10. Czesław

  29 marca 2018 at 06:25

  To gen.Jaruzelski sprzedał Żydom Polskę. „Jaruzelski antysemitą, to fałszywy mit http://www.prawica.net/9906

 11. Mirek

  29 marca 2018 at 06:53

  Rosja i Niemcy są śmiertelnym zagrożeniem dla Polski . Te państwa powstały dzięki upadkowi naszego kraju i znikną ,jeśli Polska okrzepnie . Zapewne będą istniały nadal ,ale jako karykatury dawnej świetności. Nie istnieje mozliwość pokojowego współistnienia suwerennej Polski z Niemcami i Rosją . Polityka obecnych władz jest racjonalna , chociaż jej wykonanie jest skandaliczne i jeśli dalej tak będzie realizowana , to skończy się katastrofą. Zapałowski śmie twierdzić ,że istnieją jakieś polskie służby . To jest oczywistą nieprawdą . Istnieją słuzby polskojęzyczne , opłacane polskimi pieniędzmi , ale nielojane wobec Polski . Nie starczyłoby czasu ,gdby spróbować wymienic wszystkie przykłady nielojalności tyc słuzb. Najbardziej spektakularnym przykładem słuzenia obcym przez słuzby nominalnie polskie są antypolskie ekscesy dokonywane przez muzeum Żydów w Warszawie. Powstanie tego muzeum od razu niosło ze soba niebezpieczeństwo ataków z tej strony na Polskę . Polskie słuzby , istniejące wg Zapałowskiego , nie tylko nic nie zrobiły dla neutralizacji tego zagrożenia , ale np obecność tam Ryszarda Schnepfa związanego z WSI wskazuje ,że to one organizuja te ataki.

  • Mirek

   29 marca 2018 at 06:58

   Na portalu Prawy.pl jest jeszcze artykuł poświęcony antypolskiej ,probanderowskiej działalności polskiej policji i prokuratury . Prokuratura i policja w Polsce jest całkowicie zinfiltrowana przez bezpiekę . Można wysnuc wniosek , że polskojęzyczna bezpieka nie tylko toleruje takie rzeczy , ale po prostu za nimi stoi.

 12. Marian

  29 marca 2018 at 08:33

  http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/303289947-Cudzoziemcy-znikaja-po-przekroczeniu-granicy-Polski.html

  ponad 70 proc. rzekomych pracowników z Ukrainy nie podejmuje pracy w Polsce – nikt nie wie, czy mieszkają w Polsce i czym się zajmują (działalność przestępcza? uśpiona agentura?) , czy może wyjechali na Zachód.

  Miejmy nadzieję, że dobre samopoczucie p. Zapałowskiego, który wierzy, że „Ormo czuwa” nie jest bez pokrycia.

 13. warszawiANKA

  29 marca 2018 at 09:29

  Szanowna redakcjo portalu prawy.pl. Zamieszczajcie proszę więcej artykułów Pana dr Andrzeja Zapałowskiego. Logika, merytoryka, zdrowy rozsądek i dbanie o polski interes narodowy – to charakteryzuje teksty Pana dr Zapałowskiego. Bo propagitka Pana Jana Bodakowskiego tylko kompromituje Wasz portal.

  • Marian

   29 marca 2018 at 10:26

   Jak popatrzeć na CV pana Zapałowskiego, to trudno nie zauważyć licznych wpisów „bez powodzenia kandydował”. – Łatwo innym zarzucać nieudacznictwo…
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Zapa%C5%82owski

   • warszawiANKA

    29 marca 2018 at 13:41

    @Marian Może dla Pana, ale dla mnie to, czy ktoś się dostał do Sejmu czy do władz samorządowych nie jest wyznacznikiem sukcesu i wartości człowieka. Wręcz przeciwnie, uwzględniając partyjniacko-wodzowski system funkcjonujący w Polsce przez co do polityki w przygniatającej większości trafiają nieprzygotowane merytorycznie miernoty bez wazeliny wchodzące swoim partyjnym mandarynom wiadomo gdzie, osoby które są w Sejmie i władzach wszelakich z gruntu są „podejrzane”;-) Natomiast Pan dr Zapałowski jest wybitnym naukowcem i działaczem społecznym mającym wiele osiągnięć na koncie. Czego nie da się powiedzieć o Panu Bodakowskim, który uprawia prymitywną propagitkę. Podsumowując: Pan dr Zapałowski swoimi artykułami podnosi poziom merytoryczny i atrakcyjność tego portalu. Z kolei propagitka uprawiana przez Pana Bodakowskiego obniża poziom portalu prawy.pl i de facto kompromituje ten zacny portal.

    • lendzian

     29 marca 2018 at 15:17

     Morawiecki zaskomlał, Hrojsman odszczeknął, o czym donosi tuba Karczewskiego.
     „, podczas rozmowy „szef polskiego rządu powiedział: liczę, że Ukraina uchyli moratorium na poszukiwanie i ekshumację szczątków polskich ofiar wojen i represji politycznych na Ukrainie.

     „W odpowiedzi premier Wołodymyr Hrojsman stwierdził, że powinniśmy wspólnie przeciwdziałać prowokacjom, wymierzonym w nasze wzajemne relacje” – poinformowała KPRM.

     ” ukraiński premier poinformował o rozmowie z Mateuszem Morawieckim. Na swoim profilu na Facebooku Hrojsman napisał:

     „Omówiliśmy najważniejsze kwestie współpracy dwustronnej, a w szczególności sprawę zacieśnienia relacji gospodarczych i poszukiwań wzajemnie korzystnych decyzji na rzecz uregulowania kwestii problematycznych”

     https://kresy24.pl/kijow-uchyli-moratorium-ws-ekshumacji-szczatkow-polskich-ofiar/

 14. Soroka

  29 marca 2018 at 10:07

  „To tak jakby Polska nie miała służb specjalnych, które same wiedzą, gdzie jest agentura a gdzie jest inna wizja polityki zagranicznej Polski.”

  A Pan Profesor nie wie, że w Polsce służby specjalne są głównie w dyspozycji wrogów Polski?
  Wyobrażam sobie, że po próbie spolonizowania tych służb przez Antoniego M. i zablokowaniu tego przez PAD i JK, w tych służbach trwa obecnie wojna domowa.

 15. Hania

  29 marca 2018 at 14:28

  Antoni m. i spolonizowanie służb? 🙂 🙂

  „W dniu 29 marca 2012, w godzinach popołudniowych, pochowaliśmy naszego Brata Jana Winczakiewicza na cmentarzu Montmorancy (blisko Paryża). Uroczystość religijna odbyła się przed południem w Lailly en Val Val i w kaplicy zamkowej w Blois.

  w imieniu przyjaciół Sergiusz Chądzyński przypomniał życiorys Zmarłego, następnie parę słów wypowiedział Konsul Ambasady Polskiej w Paryżu. a na zakończenie zabrał głos Antoni Macierewicz, który mówił o swoich kontaktach z Bratem Janem i o jego patriotyżmie. Pogrzeb odbył się w podniosłym duchu bez niepotrzebnego patosu – prawdopodobnie Brat Jan takiej atmosfery się spodziewał.

  W imieniu wszystkich Braci złożona została wiązanka biało czerwonych kwiatów z napisem na szarfie : « CZ.°. L .°. COPERNIC »
  Nagrobek zdobią epitafium, fragment wiersza „Cmentarz w Montmorency”;

  „Gdy po latach trumiennej ciemności i ciszy
  obrócimy w proch wieczny nasze doczesności,
  nowy legion tułaczy orędzie usłyszy
  i ślubowania złoży na pradziadów kości.”

  i trójkąt masoński.

  Paryż, 30 marca 5012 roku.

  • Soroka

   29 marca 2018 at 16:58

   Ale jest Pani! Myślałem że była większa dostawa Białego Aista i zrobiła sobie Pani przerwę.
   Ależ pani Haniu! Tak daleko widzi Pani w przyszłość? W 5012 roku też będzie jakiś Antoni Macierewicz?
   A jednak ten Biały Aist!

   • Hania

    29 marca 2018 at 18:07

    Widzi pan… tekst wkleiłam z ich portalu

    http://arsregia.pl/

    Pan poczyta, może czegoś się nauczy?

    • Soroka

     29 marca 2018 at 20:42

     Nie mam zamiaru zaśmiecać sobie umysłu jakimiś pierdołami z pięćdziesiątego wieku!

 16. jaro7

  29 marca 2018 at 15:34

  Problem polega na tym ze Polską ‚rządzą’polskojęzyczni wasale raz Brukseli i Berlina lub jak teraz Waszyngtonu i Tel Avivu.Drugi problem ,że jak da sie odsunąć Pis to do władzy przyjdzie PO czyli zamiana siekierki na kijek.”Nasze elyty” muszą siedzieć w jakimś zadzie bo tylko tam czuja się swojsko.I nie dotyczy to tylko polityków ale i „dziennikarzy’,gdzie u jednych i drugich króluje zaprzaństwo,zdrada,kolaboracja,bycie na obcym zołdzie.Dopóki nie odsunie sie od władzy raz na zawsze Po,PiS,N to NIGDY nie będzie dobrze.Pozdrowienia dla dr Zapałowskiego,trzyma poziom w przeciwieństwie choćby do dr Targalskiego.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra