Kościół

Wiceprezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia potrzebuje modlitwy!

Dr inż. Antoni Zięba, wiceprezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia, człowiek od dziesięcioleci broniący życia, jest w ciężkim stanie w szpitalu. Od dawna walczy z nieuleczalną chorobą. Uratował niezliczoną liczbę dzieci.

Dziś potrzebuje modlitwy!

Nie zapomnijmy o nim.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. jacek

    14 kwietnia 2018 at 13:36

    Uzdrowienie chorych módl się za nami!W obronie życia działam 40 lat ,jak Antoni i podziwiam Jego wielkie zaangażowanie w walkę i pracę o zwycięstwo Cywilizacji Życia i Miłości.On rozpoczął Krucjatę modlitewną w obronie życia,a my 31 lat temu Duchową Adopcję Dziecka Poczętego u ojców paulinów w Warszawie.Obie inicjatywy dały wielkie i błogosławione owoce.Drogi Antoni musisz wyzdrowieć.Jesteś potrzebny Polsce i światu.

  2. andrzej

    14 kwietnia 2018 at 14:31

    Panie Jezu Chryste nie opuszczaj Go

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra