Z zagranicy

Chrześcijanka nie chciała przejść na islam i wyjść za muzułmanina – oblał ją benzyną i podpalił

Rizwan Gujjar oblał benzyną i podpalił chrześcijankę w Sialkot w Pakistanie, ponieważ ta odmówiła zarówno przejścia na islam, jak i poślubienia go – o sprawie poinformował pakistański dziennik „Pakistan Today”.

Z relacji ojca dziewczyny Yaqooba Masiha, 25-letnia Asma Yaqoob, gdyż o niej mowa, pracowała jako pomoc domowa w domu Saeeduza Zamana w Mohalla Pakpura w Sialkot.

– 17 kwietnia mój syn Maqsood i ja poszliśmy do domu Zamana, aby tam spotkać się z Asmą i zapytać o zdrowie matki Zamana. Siedzieliśmy w pokoju, kiedy dało się słyszeć pukanie do frontowej bramy. Asma wyszła, żeby zobaczyć, kto przyszedł i po chwili usłyszeliśmy jej przeraźliwy krzyk z bólu. Zaman, Maqsood i ja pospieszyliśmy na zewnątrz, żeby zobaczyć, co się stało i zobaczyliśmy oskarżonego Rizwana Gujjara uciekającego z miejsca zdarzenia, podczas gdy Asma była cała w płomieniach – zeznał Masih w rozmowie z funkcjonariuszami policji.

Dodał, że zabrali Asmę do szpitala w Sialkot, gdzie powiedziała im, iż Gujjar usiłował od dłuższego czasu wymusić na niej małżeństwo, ale ona odrzuciła jego oświadczyny, ponieważ nie chciała zmienić wiary na islam.

Podinspektor Muhammad Riaz poinformował, że Gujjar został aresztowany i przyznał się do zbrodni. „Przygotowaliśmy już akt oskarżenia i wysłaliśmy go do więzienia” dodał w rozmowie z gazetą „Pakistan Today”.

Asma leży obecnie na oddziale poparzeń szpitala w Lahore. Jej stan lekarze określają jako krytyczny.

„Asma poparzone ma 80 proc. ciała, w tym twarz” powiedział Masih, domagając się wymierzenia oskarżonemu surowej kary.

Źródło: Pakistan Today

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. red is bad

  23 kwietnia 2018 at 17:09

  Polki i inne nieszanujące się kobiety również szeroko rozkładają nogi żeby dostać między nie kaszankę, a potem lament i płacz.

 2. elef

  23 kwietnia 2018 at 17:43

  I to jest wyższość islamu nad innymi religiami, zwłaszcza chrześcijańskimi, które to tak usilnie zwalczają Unijni decydenci.

 3. Ateista

  23 kwietnia 2018 at 17:48

  Oto „religia” „pokoju” w praktyce. A co na to Kopacz i zwolennicy UBogacenia?

 4. Dick

  24 kwietnia 2018 at 10:35

  Pojawiła się informacja, że islamista rozjeżdżał ludzi w Kanadzie.
  Ale coś cisza w większości mediów.

 5. PP

  25 kwietnia 2018 at 12:27

  jest jedna kara dla niego !! oblac benzyna i podpalic ! wierzcie mi liczka tego barbarzynstwa natychmiast by spadla do zera!

 6. Atomowa Moc Syjonu

  25 kwietnia 2018 at 12:32

  Była łatwopalna.

 7. wings io

  28 kwietnia 2018 at 05:59

  Thanks for your information. It is very necessary for me.

 8. Pingback: cwm85wtc45ntvwc4tw54t

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra