Z zagranicy

Wielka Brytania: Media o gorliwej modlitwie Polaków w intencji Alfiego Evansa. Cytują wpis Andrzeja Dudy

Media angielskie cytują wpis papieża Franciszka, który zaapelował  w poniedziałek wieczorem o dalszą modlitwę w intencji  Alfiego Evansa  i możliwości leczenia go.

Przytaczają również Tweet prezydenta Andrzeja Dudy,w którym prezydent podkreśla, że  „(…) cud życia może być silniejszy niż śmierć. Być może wystarczy tylko dobra wola decydentów. Alfie, modlimy się za ciebie i o twoje zdrowie! „.

„Dailystar” powołuje się także na badania  z 2005 r. opublikowane na łamach „Liverpool Echo, które pokazują, że „aż 88% Polaków określa się jako katolików” oraz odnotowuje ” zryw modlitewny”  w intencji Alfiego.

Żródło: dailystar.co.uk

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

11 komentarzy

11 Komentarzy

 1. Soroka

  26 kwietnia 2018 at 09:41

  Alfi Ewans, to obecnie największy Boży wojownik z piekielnymi szwadronami śmierci.
  Boże Wszechmogący! Miej Alfiego w swojej opiece. Prosimy Cię Panie. Alfi! Jesteśmy z Tobą.

 2. polak

  26 kwietnia 2018 at 10:05

  obecnie widać ze wielka brytania (specjalnie z malej) to najciemniejsze sredniowiecze – mamy 21 wiek a tam sedzia decyduje o zyciu niewinnego dziecka – ale co sie dziwic jak w tym kraju dwor krolewski utrzymuja – smiech na caly swiat – nawet zwierzeta nie zabijaja bez potrzeby – to gdzie jestes teraz dumny albionie?

 3. Roch

  26 kwietnia 2018 at 10:22

  Może to dobrze, że w UK Mediach nie wiedzą jak wielu Polaków i tak modli się za ich obywateli, nie tylko tych co przybyli z Polski 😉
  Prawda jest, że ostatnio liczba modlących sie, znacznie wzrosła!!! 😉

 4. Kropka

  26 kwietnia 2018 at 10:32

  Wielka Brytania zawsze była protestancką zbrodniczą monarchią. Dzisiaj jest monarchią nazistowską i trudno zrozumieć dlaczego tak wielu czuje do niej sentyment.

 5. Terebesz

  26 kwietnia 2018 at 10:57

  W tej sprawie fetor siarki jest wyjątkowo gęsty. Musi być jakaś przyczyna dla której Zjednoczone Królestwo z przyległościami wkłada tyle energii, wręcz ryzykuje swoją międzynarodową reputację, aby tylko za wszelką cenę wykończyć małego chłopca. Czy Alfie wie o czymś o czym świat nie może się dowiedzieć?

 6. Senator

  26 kwietnia 2018 at 11:45

  Boże ratuj nas przed Antychrystem!

 7. Gumowy

  26 kwietnia 2018 at 11:53

  Skripalow też powinni odłączyć od aparatów jak byli bardzo ciężkim stanie. A może wiedzieli że cudownie ozyja????

 8. Slawomir Tomasz Roch

  26 kwietnia 2018 at 12:33

  Alfie Evans ma prawo zyc i ma prawo do nadziei i nikt nie moze mu tych praw, ktore otrzymal od Boga zywego odebrac, zaden sad i zaden sedzia! Jesli makaroni przyznali mu obywatelstwo Wloch i oferuja wloski passport, jesli chca go leczyc w Rzymie na wlasny koszt w szpitalu El Jesu, to jest oczywiste ze Brytyjczycy winni absolutnie pozwolic chlopca przewiezc do Rzymu. Wzbranianie chlopcu tych naturalnych, Bozych praw jest zwyczajnie nieludzkie! Bogu niech beda dzieki za ocalenie chlopca, jak dotad i za kazda modlitwe i gusty wsparcia plynace z wszystkich stron swiata i z ojczyzny naszej. Tak trzymac!

 9. kolo

  26 kwietnia 2018 at 17:35

  Duda to kretyn i żadne wpisy dokonane w jego imieniu tego nie zmienią.

  • Feliks Ludwik

   26 kwietnia 2018 at 23:35

   Szabesgoj Kornhauserów po prostu!

 10. Pingback: c0m84ww5tw45cw4xxdfasd

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra