Rodzina

Wiaty garażowe. Jakość w dobrej cenie.

Właściciele domów cenią sobie najbardziej przestrzeń i niezależność, którą ten daje. Ogród jest dopełnieniem tej przestrzeni. Jest to też miejsce, które możemy bardzo efektywnie zagospodarować i dostosować je do naszych potrzeb. Zarówno te większe jak i mniejsze, otaczające domy całoroczne i sezonowe są doskonałym miejscem dla praktycznych zastosowań, w tym także dla parkowania własnego samochodu.

 

Wiaty garażowe są doskonałym rozwiązaniem z kilku powodów. Są przede wszystkim tańsze od garaży i jeżeli są dla nas wystarczającym rozwiązaniem, wówczas warto rozważyć zakup takiej wiaty. Ceny za wysokiej jakości produkt to przedział od 3,800 złotych do 8 tysięcy złotych.

 

Oczywiście można znaleźć też droższe produkty, natomiast jeżeli mamy ograniczony budżet, wiaty garażowe z tego zakresu cenowego będą w zupełności wystarczające. Dodatkowo drewniana wiata garażowa jest konstrukcją wolnostojącą, zatem daje nieco większą elastyczność niż wiaty murowane, które są często elementem domu i podjazdu. Wiata wolnostojąca może być umiejscowiona w dowolnym miejscu orgrodu, co ma przede wszystkim znaczenie estetyczne, gdyż wiatę drewnianą, a nawet garaż drewniany można „ukryć” za domem czy w oddali od głównego wjazdu.

 

Dodatkowo drewniane wiaty garażowe są wykonane z materiałów wysokiej jakości, co gwarantuje ich trwałość. Wiaty wspierane są na mocnych słupach drewnianych, a dach pokryty jest papą. W ofercie dostępne są również wiaty z niewielkimi pomieszczeniami gospodarczymi, co jest doskonałym pomysłem dla osób nieposiadających garażu. W końcu miejsce na opony i narzędzia jest niezbędne, więc w przypadku takiej wiaty zyskujemy również niewielki składzik. Wiaty są świetnym pomysłem na działki i sezonowe domki nad jeziorem. W takich miejscach nie zawsze znajdziemy odpowiednio dużo miejsca na garaż, a wiata sprawdzi się znakomicie.

 

Należy oczywiście być świadomym, że wiata nie jest garażem, zatem jej rola i komfort, który zapewnia są inne. Niemniej jednak, jest to świetny pomysł dla osób bez garażu lub tych, które potrzebują dodatkowego miejsca na kolejny samochód. Firma ogrodolandia.pl posiada w swojej ofercie wiele atrakcyjnych i praktycznych rozwiązań. Meble ogrodowe, wiaty, garaże i domki ogrodowe, które świetnie spisują się jako miejsce na narzędzia, składziki na drewno znajdują się w stałej ofercie firmy. Warto zauważyć, że montaż zakupionych produktów jest szybki, bezpieczny, i co najważniejsze bezpłatny.

 

Wiaty garażowe można dodatkowo skomponować z innymi budowlami ogrodowymi, tak aby uzyskać wrażenie spójności i harmonii. Dodatkowymi opcjami zmieniającymi charakter ogrodu są altany i domki na narzędzia. W przypadku dużych ogrodów dają one możliwość ciekawej i niebanalnej aranżacji terenu, a w przypadku tych mniejszych doskonale sprawdzają się jako pomieszczenia praktyczne i gospodarcze. Wiaty garażowe można dodatkowo zabudować ściankami, tak aby dodatkowo zabezpieczyć samochód. Oczywiście wszystkie dodatkowe opcje są dostępne na życzenie Klienta a każdy projekt można rozbudować według własnego pomysłu. Oczywiście mieszcząc się w ramach oferty. Możliwym jest zamówienie konkretniej wiaty pod konkretny wymiar, tak aby dopasować zamówiony produkt do wymiarów ogrodu i miejsca, w którym ta ma zostać zamontowana. Oprócz tego Klient ma możliwość ustawienia kąta nachylenia dachu, co stanowi kolejną zaletę dla zamawiających wiaty garażowe. Każda z nich może być dostosowana do konkretnych potrzeb, ogrodów i przestrzeni.

 

Jeżeli szukasz trwałych, solidnych i estetycznych rozwiązań dla swojego ogrodu zapraszamy do odwiedzenia strony firmy oraz do skorzystania z oferty sklepu na http://www.ogrodolandia.pl .

 

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

28 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra