PRAWY.TV

Poseł Łukasz Schreiber (PiS): „Polska ma pozamykane wszystkie sprawy jeśli chodzi o Amerykanów”

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Marian

  30 maja 2018 at 07:07

  Więc nie musimy płacić Amerykanom za ziemie, którą oni zabrali Indianom? Uff, co za ulga.

  • Dick

   30 maja 2018 at 08:28

   No nie byłbym taki pewny. Jak Indianie upomną się o swoje, bo niby dlaczego nie,, skoro Żydzi z USA chcą mienia po Żydach z Polski, to zapewne Amerykanie odeślą ich do frajerskiego państewka pisowskiego nad Wisłą…

 2. MacGregor

  30 maja 2018 at 09:34

  Pięknie, szkoda tylko, że Amerykanie mają zupełnie inne zdanie na ten temat

  • prawo

   30 maja 2018 at 18:48

   Dokładnie tak jak napisałeś.
   Dodam tylko, że wszyscy rządzący w PiS mają dusze nasiąknięte socjalizmem i komunizmem a ich kręgosłupy są przetrącone przez komunizm i jego operacyjne metody. To są chodzące szkielety i kompromisy z wszelakim złem. Dlatego nie nadają się do niczego poza wymianą. Trzeba nowych, młodych ludzi. Trzeba nam Polaków – najlepiej tych z Ruchu Narodowego, ONR i Wolność JKM.
   To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 3. gieptil

  30 maja 2018 at 17:55

  A tak coś jakby mi gdzieś mignęła informacja że USA przysyłają do Polski kolejną brygadę. A później zapewne kolejną i kolejną, bo każdy wie że Rosja zagraża i czyha. Tak pamiętam, sprawdziłem gdy się to przysyłanie zaczynało, ta brygada jest częścią dywizji takiej niby piechoty ale dość dopancerzonej, taka mieszana. Ta dywizja przez lata walczyła w Iraku z partyzantami, taką ma specjalność walka z partyzantami. Z Rosją to oni by za dużo nie powalczyli, o ile pamiętam nie posiadają nawet własnej obrony przeciwlotniczej. Gdy przysyłali tę brygadę od razu zaznaczyli że przyślą do Polski sprzęt dla całej dywizji. Czyli błyskawicznie mogą tutaj zainstalować całą dywizję ( ludzi przerzucą samolotami pasażerskimi ). A może tak naprawdę mają tutaj sprzęt dla dwóch dywizji, w końcu Rosja zagraża i czyha. Czyli, w ramach obrony przed Rosją która zagraża i czyha instalują się tutaj obce wojska, które nie bronią polskiej racji stanu co jasne. Gdy się zaczynało to instalowanie w Polsce tej brygady dywizji, to zaraz pomyślałem że z tego coś będzie. No i jest, ustawa 447. Zbieżność nie jest przypadkowa, ktoś ważny w USA zakomunikował – skoro mamy już siłę militarną w Polsce to do roboty, kuć żelazo póki gorące, póki Polacy nie zajarzą co tutaj jest tak naprawdę grane.

  • Dick

   30 maja 2018 at 21:38

   Dobre spostrzeżenia.
   Agentura pisiorowata niestety to zdrajcy!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra