Rolex Replica Shop❤️- The Best Fake Rolex Watches To Buy:https://isrl.byu.edu/
III RP czyli PIS zakończy byt zwany „polskością” – Prawy.pl
Polskość

III RP czyli PIS zakończy byt zwany „polskością”

W poniedziałek 04.06.2018 portal  dziennik.pl zamieścił złowieszczy artykuł: ”Dobiegają końca negocjacje między resortami pracy, spraw wewnętrznych oraz inwestycji i rozwoju dotyczące strategii migracyjnej. Jej częścią ma być nowelizacja ustawy o instytucjach rynku pracy. Znajdą się w niej instrumenty ułatwiające zatrudnienie przybyszów spoza Unii” – zdradza DGP wiceminister pracy Stanisław Szwed.”

Pod eufemizmem „spoza-unii” kryją się dziesiątki tysięcy, a może setki Azjatów tysiące, które rząd chce sprowadzić nie tylko do pracy, ale na osiedlenie.

Pisze się o tym wprost: „Celem nowej strategii jest nie tylko wypełnienie imigrantami coraz bardziej dającej się nam we znaki luki na rynku pracy. Politycy deklarują, że chcą, by przybysze osiedlali się u nas, zakładali rodziny. I pomogli nam załatać także dziurę demograficzną”. Polityka ta jest zgodna z raportem prominenta PO, dziś europosła Boniego (Polska do 2035) o potrzebie sprowadzenie 5 mil obcych. Nie ważne skąd, nie ważne po co, bo Polska to już nie Ojczyzna Polaków, ale „terytorium administracyjne”. Nie musimy gonić Zachodu, mu niczego „nie musimy”. Polska to świat sam dla siebie.

Ważne są emerytury, ważne jest PKB – powiedzą liberalni technokraci z PIS. Maniacy „wzrostu” i lania betonu. Panie Jarosławie Kaczyński nie będzie Pana już na świecie, ale Polski też już nie będzie. Mianując technokratę na czele rządu otworzył Pan puszkę Pandory. Znowu Pan przeholował. Czy Pan to widzi?!

Dzięki sprzeciwie sprowadzenie muzułmańskich fałszywych uchodźców wygrał Pan wybory, a teraz Pana faworyt/delfin zrealizuje masoński plan rozbicia spójnego narodowo-religijnego społeczeństwa polskiego. Niech Pan wyjrzy na ulice Warszawy. TO JUŻ SIĘ ZACZĘŁO! Nie udało się Hitlerowi i Stalinowi, ale w globalnym świecie jest możliwe zlikwidowanie polskości. Będziemy prześladowaną mniejszością w swojej Ojczyźnie.

Maryjo Królowo Polski ratuj nas! Nawet za cenę wojny!

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

36 komentarzy

36 Komentarzy

 1. www.o2.pl

  8 czerwca 2018 at 12:19

  Czaszka dziecka znaleziona na pustyni. W tle afera pedofilska.

  • NARODOWYROJALISTA

   12 czerwca 2018 at 15:53

   POPIS DO ŻYDOKOMUNA I NIC WIĘCEJ NARODZIE STAN Z KOLAN ,POBUDKA .30 LAT NARODEM RZĄDZI TA SAMA ELITKA OKROGŁOSTOŁOWA ,PANIE I PANOWIE DO CZEGO DOSZŁO ZE NASZA MŁODZIEŻ JEZDZI ZA PRACĄ A IMIGRANCI ZE WSCHODU SIĘ OSIEDLAJĄ I ŻYJĄ W DOSTATKU

   • Ucz się, Jasiu

    13 czerwca 2018 at 23:48

    „Celem nowej strategii jest nie tylko wypełnienie imigrantami coraz bardziej dającej się nam we znaki luki na rynku pracy. Politycy deklarują, że chcą, by przybysze osiedlali się u nas, zakładali rodziny. I pomogli nam załatać także dziurę demograficzną”

    1. „Konieczność” sprowadzania imigrantów uzasadnia się a) Potrzebą pomocy „pracodawcom”, którzy rzekomo „nie mogą” znaleźć w Polsce pracowników, oraz b) Potrzebą łatania owej „luki demograficznej”. Rozważmy oba „argumenty”:

    a) Pracodawcy owi bez trudu znajdą w Polsce pracowników, jeśli tylko za dobrą pracę zaoferują dobrą płacę. Poza tym chodziłoby przecież o umożliwienie powrotu Polakom, którzy wyjechali w ciągu ostatnich lat. Skoro zatem ci „pracodawcy” płacić uczciwie Polakom nie chcą, to czemu ma nas obchodzić ich los? Aha, bo niby „duże podatki płacą do skarbu państwa”? Ale – zastanówmy się – KTÓ®EGO państwa? Bo – moim zdaniem – przeważnie chodzi o Cypr, Kajmany, albo jeszcze dalej. A zatem: CO NAS OBCHODZĄ tacy „pracodawcy” – którzy ani nie oferują pracy/płacy Polakom, ani nie będą (większości) podatków płacić w Polsce?

    b) Owszem, „luka demograficzna” to przykra rzecz – ale dlaczego nie obrócić (chwilowej, miejmy nadzieję) słabości w korzyść? Przykładowo: podobnież w takiej Danii 3/4 ludności mieszka we własnych domkach, a nie w beznadziejnych „blokach”. Skoro jest nas mniej – czemu nie wprowadzić takiego modelu mieszkania w Polsce? Po co na siłę „dogęszczać nas” jakimiś imigrantami? Przecież np. zaraz po wojnie ludzi w Polsce było jeszcze mniej. To czemu wtedy nie sprowadzano Hindusów?

    2. Przykre jest to, że w dalszym jeszcze ciągu masa ludzi łudzi się co do PiS. Tymczasem są to w sumie tak samo antynarodowe rządy, jak i PO – tylko retoryką posługują się inną, bardziej niby „patriotyczną”. PiS i PO to dwie strony tej samej – „magdalenkowej” – monety!

 2. www.o2.pl

  8 czerwca 2018 at 12:21

  Kim była 100 – letnia Polka zabita na Wyspach? Przeżyła obóz nazistów, zmarła po napadzie.

 3. prawo

  8 czerwca 2018 at 12:40

  To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 4. JARO

  8 czerwca 2018 at 13:18

  wcale mnie nie cieszy, że już dawno pisalim, że PiS-dzielce zamkną projekt „Polska” i dopiero teraz widzę podobny wpis; po takim czasie; czyżby tak trudno było to przewidzieć? a co do walki, to trzeba oprócz rad @prawo@, wziąć się do treningów walki wręcz, operowania nożem (niekoniecznie kucharskim), rzucanie kamieniami, koktajlami (nazwanymi od wynalazcy ze wschodu), strzelaniem (na strzelnicach oczywiście, najlepiej do ruchomych celów) różnymi takimi pistoletami, karabinami, strzelbami (i nie piszę o broni na kapiszony), łukami, kuszami itp.; zdaje się, że nie dano nam możliwości przygotowania się do tej sytuacji – rozbrajając nas do szczętu; a mieliśmy taką okazję przy wyborze na prezydenta, żeby było inaczej, bardziej normalnie – wystarczyło skreślić pierwszego „z brzegu”, żeby nie napisać „na liście”; na pewno by to wyglądało dzisiaj inaczej; ale już tak mamy, że jak trzymamy rękę w g…ie, to dopiero odbieramy sygnał, że cosik jest nie tak; ano przysłowie mówi – jak sobie pościelesz, to tak się wyśpisz; i jak tu nie wierzyć przysłowiom? autor zakończył tekst jak zakończył; ja sobie pozwolę na inne zakończenie: „módl się i pracuj, szkol intensywnie w dziedzinach wojskowości, aby w godzinie zagrożenia nie oddać domu, obejścia, rzeczy żadnej oraz kraju ojczystego, a nad wrogiem nie miej litości, bo on jej nie będzie miał ani trochę”; te typy tak mają;

  • michu

   8 czerwca 2018 at 15:14

   Oczywiście my będziemy się starać o koktajle, proce i wiatrówki a oni będą mieli czołgi, broń ABC i wyrzutnie rakietowe.

   • JARO

    8 czerwca 2018 at 15:28

    nie takie cuda świat widział; może zobaczy i kolejny;

    • Janusz

     10 czerwca 2018 at 11:32

     Są rzeczy, o których się filozofom nie śniło, a co dopiero szczwanemu, ale wyjątkowo tępemu żydostwu. Nic im nie pomogą czołgi US-manów (sprowadzone tu za nasze pieniądze).

 5. lendzian

  8 czerwca 2018 at 14:07

  Możliwe. Stara się jak może.
  Ćwiczy chwyty.

  https://kresy.pl/wydarzenia/prezydium-senatu-wstrzymuje-srodki-dla-zarzadu-glownego-zpl/

  Na początek w UA, w Lietuvie, na Podkarpaciu.
  Osiągnięcia ma.

 6. Bobik

  8 czerwca 2018 at 15:19

  Może za kilkadziesiąt lat Wietkong przepędzi Amerykanów i z Polski?

 7. taktylkopytam

  8 czerwca 2018 at 15:52

  Od listopada 2015 Maryja nie jest już królową Polski. Na szczęście. Intronizowany został Jezus. Na szczęście. Proszę używać poprawnej formy i czytelników w błąd nie wprowadzać. Zresztą jakież kuriozalne było koronowanie na władcę naszego kraju obrazu. I nic dziwnego, że te 350 lat (od 1556, wykonane przez Jezuitę Jana Kazimierza) to były najgorsze 350 lat w historii Polski.

  • Szczerbiec

   9 czerwca 2018 at 18:12

   Marzy ci się, cymbaletaktylkopytam. Maryja była, jest i pozostanie Królową Polski!!!, a Ci, którym się to nie podoba mogą wracać do Israela i wierzyć w brązowe cielę, które wyjdzie ze studni…

   • Bobik

    10 czerwca 2018 at 22:45

    Wygląda na to, że monarchą Polski może być tylko albo Żyd albo Żydówka.
    Tak jak by nie było lepszych kandydatów.

 8. marju73

  8 czerwca 2018 at 17:31

  Żydopis skończy tak jak inne żydopartie.

 9. Jan

  8 czerwca 2018 at 17:31

  PiS to stara kurwa nad kurwami, a wojna będzie, http://ram.neon24.pl/post/144040,iii-wojna-swiatowa-w-sierpniu

 10. Tomasz

  8 czerwca 2018 at 17:51

  ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY WIELKA KATOLICKA POLSKA

 11. z-k

  8 czerwca 2018 at 18:02

  Natomiast Polacy z Syberii czy Kazachstanu, potomkowie zesłańców, nawet Tych najdzielniejszych, z najpiękniejszą kartą walki o Polskę, przy uzyskaniu polskiego obywatelstwa przechodzą wieloletnią drogę przez mękę natomiast każdy gudłaj…….eee – niech ich szlag trafi…..w !980 roku wydawało mi się, że walczymy o Polskę ale w 1989 roku już wiedziałem, że to resortowa żydohołota zrobiła nas w przysłowiowego „konia”

 12. Sławek

  8 czerwca 2018 at 18:46

  Przyszły zabory bo Król i Naród nie ślubów Jasnogórskich nie wypełnił proszę nie odwracać kota ogonem nie mylić skutku z przyczyną, Austriacy nie kombinowali tylko wykonali to o co Maryja prosiła a więc odmawiali różaniec wbrew wszelkim kalkulacjom militarnym, ekonomicznym, geopolitycznym Chruszczow wycofał wojska z Austrii. Bóg jest prawdomówny, dotrzymał tego co obiecał przez Maryję aby Austriacy odmawiali różaniec a wojska sowieckie opuszczą Austrię. Analogiczna sytuacja dotyczy Polski jeśli chodzi o Intronizacje Jezusa Chrystusa na Króla Polski, chodzi o to aby naród jako wspólnota wspólnie uznała oczywisty fakt, że Jezus Chrystus bedąc Królem Wszechświata był uznany jako Król Polski. Chodzi o wyrażenie woli aby tego chcieć jako naród ma to być wyrażone przez wspólne uznanie tego faktu przez najwyższe władze Kościelne Episkopat i Rząd Polski, wtedy wiele dusz zostanie uratowanych a Polska się ostoi w przeciwnym razie jej nie będzie takie jest przesłanie Pana Jezusa wyrażone przez służebnice Bożą Rozalie Celakówne. Akt w Łagiwnikach to krok w dobrym kierunku jednak nie spełnia z tego co się orientuję oczekiwań Pana Jezusa w związku z treściami zawartymi w „Wyznaniach”, które spisała Rozalia Celakówna. W tej intencji czyli Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski należy się modlić aby serca biskupów i rządzących poddały się Woli Bożej.

 13. Dick

  8 czerwca 2018 at 20:25

  I gdzież są wyznawcy skandujący „Jarosław Polskę zbaw”?

  A Jarosław Polskę sprzedaje Żydom.
  Zresztą Kaczyńscy zdaje się Żydzi.
  I katolicy, Polacy dają się napuszczać na Rosję temu zdrajcy i jego szajce ku własnej zgubie…

  Nie widzicie co się dzieje ślepcy?!

 14. Tomasz

  10 czerwca 2018 at 01:56

  Rosja i Niemcy to nasi wieczni wrogowie zawsze przeciwko Polsce teraz dołączył Izrael i U S A Obecnie przeciw Polsce Rosja i Niemcy realizują projekt drugiej nitki gazociągu po dnie Bałtyku .Federacja Rosyjska i Izrael Niemcy prowadzą politykę historyczną wymierzoną w Polskę.Polska nie ma przyjaciół.Naszym przyjacielem nie jest Federacja Rosyjska U S A Izrael.Przez błędną politykę zagraniczną od 1989 Polska może zostać zniszczona tak samo jak w 1939 r.

  • Dick

   10 czerwca 2018 at 17:10

   Możesz wytłumaczyć, w czym Nord Stream zagraża Polsce?
   Słyszałeś np. Że Rosja chciała budowy gazociągu na terytorium Polski, ale rząd (PO) nie zgodził się, bo omijał by Ukrainę?
   Polska mogła by otrzymać opłaty przesyłowe, ale interes Ukrainy był ważniejszy.
   Teraz też „polskie” władze mają sraczkę, bo zagrożony jest interes nie Polski, ale Ukrainy i USA, które chcą nam i Europie wepchnąć 2x droższy gaz łupkowy…

  • obserwator

   11 czerwca 2018 at 17:00

   Rosja i Niemcy są po części wrogami Polski, ale to koszerno-patriotyczni historycy nadmuchują tą wrogość do absurdalnych rozmiarów.
   W historii była szansa na ułożenie się z sąsiadami, ale elitki, w większości zapatrzone w zachód i kochające żyda na to nie poszły „bo nie można oddać guzika”.
   Dlaczego każdy kto mówi o tym że w Carskiej Rosji Polacy mieli duże znaczenie czy że z Hitlerem istniała możliwość porozumienia jest uważany za wariata i agenta?
   Kto każe nam ślepo nienawidzieć sąsiadów?

   • JARO

    13 czerwca 2018 at 10:09

    mam jednak małe ale – to ta Ropucha z Niemiec steruje agitką w Eurokołchozie przeciwko Polsce i Polakom; te dupki z biura politycznego KC Jewrosojuza tylko merdają ogonami i tupią kopytami; to ona tym steruje;

 15. Wojciech

  10 czerwca 2018 at 05:21

  Nie 5 mil obcych tylko 5 mln obcych, analfabeto

 16. Pingback: III RP czyli PIS zakończy byt zwany „polskością” | Pekok Antylichwiarz

 17. Tomasz

  12 czerwca 2018 at 17:34

  Dick Rosja i Niemcy to nasi wieczni wrogowie naszym wrogiem jest też obecnie Izrael U S A i banderowska Ukraina.druga nitka gazociągu to projekt Rosyjsko-Niemiecki wymierz9ony w Polskę .

  • Dick

   12 czerwca 2018 at 22:52

   Wytłumacz logicznie dlaczego wymierzony w Polskę.

 18. Tomasz

  13 czerwca 2018 at 13:27

  to jest drugi pakt Ribentrop-Mołotow .Nie którzy nie znają Historii Polski zawsze Berklin i Moskwa razem z Londynem knuli przeciw Polsce.Druga nitka gazociągu jest wymierzona w Polskę gdyż jest ona projektem rosyjsko-niemieckim który nie jest w interesie Polski zablokuje Polską strefę brzegową .

  • Dick

   13 czerwca 2018 at 15:26

   Z tym zablokowaniem to przesada. Poza tym od tego są polskie władze, by temu przeciwdziałać. A gazociąg miał przebiegać przez Polskę, tylko znowu interesy banderowskiej Ukrainy były ważniejsze. I są podstawą tego wrzasku pisiorów o ten gazociąg.

 19. lendzian

  15 czerwca 2018 at 08:50

  O bardzo wybiórczej tzw.dekomunizacji robionej przez drużków PIS-u z UA,przykład charakterystyczny.

  „Історія полку розпочинається ще 1924 року.
  Майже за сторіччя існування полку військові брали участь у кількох війнах та патрулювали різні міста України.”

  https://zaxid.net/iz_nagodi_richnitsi_naystarishoyi_viyskovoyi_chastini_lvova_vidznachili_naykrashhih_sluzhbovtsiv_n1459213

 20. Pingback: c3j8vb5w4dxctv36cxct5x4wd

 21. Pingback: latestvideo sirius981 abdu23na723 abdu23na35

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra