Z kraju

Bydgoszcz: spotkanie z Ireneuszem T. Lisiakiem, autorem książki „Zakłamany holokaust”

Proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy i Klub im. Romana Dmowskiego – Oddział Bydgoszcz zapraszają na spotkanie z Ireneuszem T. Lisiakiem, autorem książki „Zakłamany holokaust”.

Ireneusz T. Lisiak (ur. 1948) – inżynier, absolwent Politechniki Krakowskiej, relegowany ze studiów polonistycznych za udział w protestach studenckich w 1968 roku. Obecnie publicysta tygodnika „Myśl Polska” i członek Fundacji Narodowej im. Romana Dmowskiego. W 2011 roku odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności.

Spotkanie odbędzie się 15 czerwca (piątek) o godz. 20:00 w domu parafialnym par. pw. NSPJ (Plac Piastowski 5) i będzie poprzedzone Mszą świętą o godz. 19:15.

Źródło: Klub imienia Romana Dmowskiego

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra