Z kraju

Ks prof. Cisło szokująco szczerze przestrzega przed islamskimi imigrantami

Jednym z najciekawszych tekstów opublikowanych w czerwcowym numerze miesięcznika „Egzorcysta” jest wywiad z dyrektorem Sekcji Polskiej Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie księdzem profesorem Waldemarem Cisło, w którym duchowny szokująco szczerze przestrzega przed przyjmowaniem do Polski islamskich imigrantów, za co niewątpliwie spotkają go nieprzyjemności ze strony hierarchów popierających napływ islamskich imigrantów do Europy, w tym i do naszego kraju.

 

 

Zdaniem księdza profesora Waldemara Cisło mamy do czynienia z najgorszymi od wieków prześladowaniami chrześcijan w Afryce. Islamiści prawie całkowicie zniszczyli społeczność chrześcijańska na Bliskim Wschodzie. Sojusznikiem Arabii Saudyjskiej prześladującej chrześcijan są Stany Zjednoczone, USA swoją interwencją w Iraku doprowadziły ten kraj do ruiny. „Zachód wyhodował terroryzm islamski”. W doprowadzonej do upadku Libii kwitnie handel niewolnikami, zmuszanymi do pracy fizycznej, seksu, i zabijanymi na organy. W Syrii islamiści jako niewolnice seksualne sprzedają 5 letnie dziewczynki, które są potem non stop gwałcone. Dla islamistów pedofilia to norma. Na terenach objętych walkami 80% kobiet zostało zgwałconych.

Jak informuje ksiądz profesor mieszkańcy Afryki są oszukiwani, za pośrednictwem propagandy, ulotek itp., że w Europie dostaną wszystko za darmo. Pogrążona w biedzie, przeludniona i niewykształcona Afryka przyjmuje tą propagandę bezkrytycznie. Na transporcie imigrantów z Afryki do Europy zarabiają organizacje przestępcze z Europy.

Ksiądz profesor Waldemar Cisło nie ukrywa w swoim wywiadzie, że w świecie islamu umacnia się radykalna interpretacja Koranu. Doprowadzi to do tego, że zaludniona przez islamskich imigrantów „Europa stanie się terenem walki z niewiernymi”, czyli zwalczania i eksterminacji przez islamistów tych którzy nie są islamistami. „Islam literalnie odczytuje wersety Koranu, w których znajduje się (…) wezwanie do zbrodni”. Dla islamistów niewiernym jest każdy innowierca, i można go „zabić, okraść”.

Według księdza profesora Waldemara Cisło ci, którzy nie chcą „uszanować prawa mieszkańców, ale ich podbić” i narzucić im szariat, to nie uchodźcy a kolonizatorzy. Niestety tego zagrożenia nie chcą dostrzec hierarchowie. „Kardynał Nycz optuje za utworzeniem korytarzy humanitarnych. Prymas Polak jest za otwieraniem granic”.

Jednak zdaniem księdza profesora Waldemara Cisło nie ma powodu by Polska, przyjmowała imigrantów, których celem jest zniszczenie w naszym przypadku katolickiego charakteru Polski, i narzucenie Polsce szariatu. Za napływ imigrantów odpowiedzialne są te kraje, które doprowadziły do chaosu na Bliskim Wschodzie (Arabia Saudyjska, Iran, USA, Rosja) i to one powinny płacić za swoją politykę, przyjmować i utrzymywać uciekinierów z Bliskiego Wschodu.

W opinii księdza profesora Waldemara Cisło Polska nie powinna popełnić błędów Europy Zachodniej, takich jak przyjęcie islamskich imigrantów, co doprowadziło do eksplozji islamskiego terroryzmu w Europie Zachodniej. W swojej wypowiedzi ksiądz profesor zwrócił uwagę, że Soros chce by katolicka Europa Środkowa przyjęła islamskich imigrantów, i by tym samym przestała być katolicka.

Zdaniem księdza profesora Waldemara Cisło islamscy imigranci nie chcą uszanować tożsamości krajów do których przybywają, tylko chcą tym krajom narzucić islam. W opinii duchownego nie wpuszcza do ojczyzny wroga który chce nas skolonizować. „Miłosierdzie trzeba uzbroić w rozum”. Trzeba zrobić porządek w Afryce, a nie importować z Afryki do Europy patologie.

Dla księdza profesora Waldemara Cisło niezwykle bulwersujące jest to lewica na zachodzie uważa, że Europejczycy muszą w ramach szacunku dla islamskiej kultury imigrantów przyzwyczaić się do zbrodni popełnianych przez islamskich imigrantów.

W opinii księdza profesora Waldemara Cisło wpuszczanie imigrantów do Europy nie ma sensu też z tego powodu, że „1,5 miliarda ludzi chce zmienić miejsce swojego zamieszkania” i wszyscy oni w Europie się nie zmieszczą. Już na ulicach europejskich miast trwa woja między islamskimi imigrantami a policją, która usiłuje nie dopuścić do popełniania przestępstw przez imigrantów.

W swoim wywiadzie ksiądz profesor Waldemar Cisło przypomniał słowa prymasa Wyszyńskiego, który stwierdził, że „”Nie oglądajmy się na wszystkie strony. Nie chciejmy żywić całego świata, nie chciejmy ratować wszystkich. Chciejmy patrzeć w ziemię ojczystą, na której wspierając się, patrzymy ku niebu. Chciejmy pomagać naszym braciom, żywić polskie dzieci, służyć im i tutaj przede wszystkim wypełniać swoje zadanie – aby nie ulec pokusie „zbawiania świata” kosztem własnej ojczyzny. (…). Niestety, u nas dzieje się trochę inaczej – „zbawia” się cały świat, kosztem Polski. To jest zakłócenie ładu społecznego, które musi być co tchu naprawione, jeżeli nasza Ojczyzna ma przetrwać w pokoju, w zgodnym współżyciu i współpracy, jeżeli ma osiągać upragniony ład gospodarczy. Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem kosztem własnej Ojczyzny.”

Zdaniem księdza profesora Waldemara Cisło patriarchowie kościołów wschodnich, eksterminowanych przez islamistów na Bliskim Wschodzie i całej Afryce, odmiennie od papieża Franciszka przestrzegają Europę przed islamskimi imigrantami. Sam jednak ksiądz profesor Waldemar Cisło w imię posłuszeństwa przełożonym, jako duchowny, polemizować z szkodliwymi opiniami hierarchów nie może. Podczas gdy świeccy katolicy, nie zobowiązani ślubami posłuszeństwa, mogą publicznie krytykować szkodliwe opinie hierarchów. Takie jak szkodliwe opinie watykańskiej Dykasterii ds Integralnego Rozwoju Człowieka, która twierdzi, że islamscy imigranci nas ubogacają.

Swój wywiad ksiądz profesor Waldemar Cisło zakończył stwierdzeniem, że „w dzisiejszej Europie obecna jest alergia na chrześcijaństwo. Unia Europejska, Francja i inne kraje robią wszystko, żeby zniszczyć chrześcijaństwo”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

25 komentarzy

25 Komentarzy

 1. Jacek wójcikiewicz

  13 czerwca 2018 at 17:14

  Ogromnie cenię i szanuję Ks.Prof. Waldemara Cisło za to co robi i za Jego wierność dobru i prawdzie.

 2. frate

  13 czerwca 2018 at 17:39

  Brawo kochany Księże Profesorze za odważne pszeniczne słowa najczystszej przenajświętszej Prawdy!!! Oby więcej było takich księży w Polsce to by antykatolicki i antychrześcijański pisowski nierząd po kryjomu nie mógł sprowadzać całą tą zbydlęcałą dzicz bezkarnie do Polski, bo byśmy ich odsunęli od koryta!!! A tak to mamy dziwiszów nyczów i cały ten antypolski do szczętu zakłamany episkopat, który liże jaja żydowskim masonom i lewackim zboczeńcom by się im za wszelką cenę przypodobać kosztem prawowiernych katolików z dziada pradziada!!!

 3. Jupiter

  13 czerwca 2018 at 18:21

  No to sobie nagrabił u przełożonych.

 4. Piotrx

  13 czerwca 2018 at 18:37

  Bardzo słuszne uwagi księdza z tym że to nie jakiś bliżej nieokreślony „Zachód” wyhodował terroryzm islamski ale ci co sprawują tam zakulisowo rządy (judeomasoneria)

  „Sam jednak ksiądz profesor Waldemar Cisło w imię posłuszeństwa przełożonym, jako duchowny, polemizować z szkodliwymi opiniami hierarchów nie może”

  tego jednak nie rozumiem – Posłuszeństwo ma fundament, ma cel, ma warunki, ma ograniczenia , jeśli ktoś zaczyna czynić zło to obowiązkiem każdego katolika (i księdza także) jest się (w miarę swoich możliwości) temu przeciwstawiać.

  Prawdziwe posłuszeństwo, to postępowanie zgodne z wolą Bożą
  https://www.m.pch24.pl/roberto-de-mattei–prawdziwe-posluszenstwo–to-postepowanie-zgodne-z-wola-boza,60367,i.html

  …Posłuszeństwo kończy się tam gdzie zaczyna się grzech. – Granicą posłuszeństwa jest szacunek do Boskiego prawa, zwłaszcza w sytuacji kiedy sprawujący władzę tego szacunku nie uznaje….

  • okirex

   18 czerwca 2018 at 08:13

   Duchowienstwo sklada przysiege posluszenstwa biskupowi w sprawach wiary czyli wiernosc dogmatom, polityczne opinie nie maja z tym nic wspolnego. Nie slyszalem o dogmacie „obowiazku naiwnego ZBARANIENIA”, ktory ogarnal cala zlewaczala i z dobrobytu zdegenerowana, zboczona Europe!
   Glupota nie zatrzymuje sie przed swieceniem, dlatego mamy taki stan jaki mamy a bezprawiem jest w imieniu posluszenstwa przelozonym wymagac od ludzi zlewaczalego i zdegenerowanego „postepu poltycznego”!
   Zadem Paiez ani Biskup nie ma prawa do zawladniecia czolwiekiem bo nie jest to zgodne z nauka Jezusa Chrystusa!

 5. Ateista

  13 czerwca 2018 at 18:52

  Prawda jest tylko jedna i niezależna od opinii zwykłego człowieka jakim jest tymczasowy papież.

 6. photo

  13 czerwca 2018 at 22:01

  Szacunek dla Księdza Profesora. Już przed kilku laty zwrócił moją uwagę ze względu na mądre i wyważone wypowiedzi w mediach, które wyróżniają go na tle zalewającego nas zideologizowanego bełkotu.

 7. Tomasz

  14 czerwca 2018 at 07:46

  Brońmy odważnych Księży którzy mówią prawdę o Islamie który jest szowinistycznym systemem politycznym nienawidzącym Chrześcijan zabiją homoseksualistów To właśnie Islamiści m i n Uzbekistanu dokonują zamachów w Europie Zachodniej STOP ISLAMIZACJI POLSKI „Módlmy się za odważnych Księży .Nic nie mogą temu Księdzu zrobić przełożeni tylko mogą próbować odwołać z pełnionej funkcji.WIEKA POLSKA KATOLICKA

 8. agganus

  14 czerwca 2018 at 11:20

  ad. Piotrx

  „Posłuszeństwo kończy się tam gdzie zaczyna się grzech. – Granicą posłuszeństwa jest szacunek do Boskiego prawa, zwłaszcza w sytuacji kiedy sprawujący władzę tego szacunku nie uznaje…. – te słowa z powodzeniem możnaby przypisać n.p. Lutrowi ale nie tylko, popatrzmy na liczne wyznania chrześcijańskie, w tym starożytne tradycje,zerwały z papiestwem dawno temu albo nigdy nie uznawały roszczeń, jakie Rzym przypisywał sobie w ciągu wieków.
  Tak rodziły się podziały w Kościele, które trwają do dziś., bo między bajanie tradsów należy włożyć to,że kiedyś papież stał w centrum KK i był gwarantem jedności.Ci sami ludzie,n.p. na naszym podwórku Terlikowski,którzy podczas pontyfikatów Jana Pawła II i Benedykta XVI mówili, niezgadzanie się z papieżem jest równoznaczne z odstępstwem, teraz czują się upoważnieni do niezgadzania się, a nawet nieposłuszeństwa.

 9. agganus

  14 czerwca 2018 at 11:27

  ad. Ateista. Prawda jest jedna i lezy tam gdzie lezy aK KK jest jedynym jej depozytariuszem na ziemi.
  KKK 881 Jedynie Szymona uczynił Pan Opoką swojego Kościoła, nadając mu imię Piotr. Powierzył mu klucze Kościoła (Por. Mt 16,18-19.; ustanowił go pasterzem całej trzody (Por. J 21, 15-17). „Dar związywania i rozwiązywania, dany Piotrowi, został udzielony także Kolegium Apostołów pozostającemu w łączności z głową swoją” (Sobór Watykański II, konst. Lumen gentium, 22). Ta pasterska misja Piotra i innych Apostołów stanowi jeden z fundamentów Kościoła. Jest ona kontynuowana przez biskupów pod prymatem Piotra.

  A na pocieszenie drogi Ateisto:

  http://www.teologia.pl/franciszek/franciszek_Jezus_umarl_tez_za_ateistow.htm

  KKK 882 Papież, Biskup Rzymu i następca św. Piotra, jest „trwałym i widzialnym, źródłem i fundamentem jedności zarówno biskupów, jak rzeszy wiernych” (Sobór Watykański II, konst. Lumen gentium, 23). „Biskup Rzymski z racji swego urzędu, mianowicie urzędu Zastępcy Chrystusa i Pasterza całego Kościoła, ma pełną, najwyższą i powszechną władzę nad Kościołem i władzę tę zawsze ma prawo wykonywać w sposób nieskrępowany” (Sobór Watykański II, konst. Lumen gentium, 22; por. dekret Christus Dominus, 2;9)

  • klioes vel pislamista

   14 czerwca 2018 at 14:02

   Papieże mylili się wielokrotnie w ciągu wieków.
   I tylko papieska nauka zastrzeżona przy jej ogłaszaniu jako nieomylna, okazała się rzeczywiście nieomylna. Dogmat o nieomylności papieża dotyczy wyłącznie zagadnień wiary i etyki, i to tylko w przypadku tzw. wypowiedzi ex cathedra, czyli zastrzegającej nieomylność.

   Najlepszym dowodem omylności papieży jest list św.Pawła, w którym opisuje on swój sprzeciw wobec św. Piotra „Jawnie się mu sprzeciwiłem.”
   Obowiązkiem chrześcijan jest naśladowanie postępowania św.Pawła, czyli posłuszeństwo Słowu Bożemu!

 10. klioes vel pislamista

  14 czerwca 2018 at 11:37

  Dialogi na cztery nogi

  „Dialog jest trudny…” twierdzi pan Zirotti.
  A papież Franek zgadza się z tym zdaniem.
  Starczy z Koranu, by poznać bone moty…
  Dialog z islamem!… Trudniejszym zadaniem
  Jest jeszcze dialog z rabinów religią.
  (To wiara w rasizm – można streścić w mig ją.)

  Jak dialogować można z kimś, kto z ciebie
  Chce niewolnika zrobić, albo trupa?
  Dążysz do prawdy, a on prawdę je.bie!
  Dialog się kupy nie trzyma. A kupa
  Cuchnie! Much roje! Skądże jest doradca,
  Gdy tutaj rządzi Belzebub, Much Władca?!

  „Dialog jest trudny…” To trudne dialogi,
  Gdy ktoś cierpliwość zdobywa anioła,
  A napotyka zwierzę, cztery nogi!
  Czy porozumieć ze świnią się zdoła?
  I czy nie byłoby mądrzejsze, lepsze,
  By słów nie rzucać, jak perły przed wieprze?

  • klioes vel pislamista

   14 czerwca 2018 at 16:14

   Na zablokowanie portów przez Włochy

   Eurolewicy może być Golgota,
   Krzyż dla marksistów, kołek w Spinellego
   Serduszko wbity! Bo czarnego złota
   Napływ ustaje! Oś winna, OŚ ZŁEGO!!!
   Jakaś część Unii jest wciąż arogancka,
   Bo prawicowa, antyimigrancka.

   Ubogacanie blokują rasiści.
   Nie chcą stateczków z flotylli Sorosa!
   I straszą: „Dramat naprawdę się ziści,
   Kiedy dopadnie Was islamska kosa!”
   Ciemnogrodzianie, ci katolscy chłopi,
   Wierzą, że „ogień pali, woda topi”…

   O zacofańcy otwórzcie swe porty,
   Usuńcie płoty, otwórzcie granice!
   Od Erdogana niech Wysokiej Porty
   Sunie znów pochód na Unii stolice!
   My lewicowcy przymierzymy sznurek,
   Dobry na szyję?… Dopłata dla burek!!!

   • klioes vel pislamista

    4 lipca 2018 at 23:41

    Ubogacenie pełną gębą
    (wersja poprawiona)
    dedykuję koali_k i kici kici z ndie.pl

    Inżynierowie, informatycy
    No i lekarze… ach, nie są dzicy!
    Pracują tylko wciąż na ulicy.

    Inżynierowie ubogacają,
    Gdy stare wozy tam podpalają,
    Lub białych pieszych gdy rozjeżdżają.

    Informatycy też nie próżnują,
    Kiedy komórki nowe przejmują
    (Od białych, którym gęby lutują).

    Lekarze, gyny i stomatoły,
    Czynią zakątek każdy wesoły.
    Bo z afrykańskiej, wyższej są szkoły!

    Ubogacanie spermą trwa co dnia…
    Zespół dentystów dopadł przechodnia
    W Saint-Denis. Złoto nie udorodnia

    W sposób niemodny już zębów zręby.
    Zdolni bez cęgów wyrwali zęby!
    Za darmo prawie, dla białej gęby.

    https://ndie.pl/niecodzienny-napad-w-paryzu-w-imigranckim-getcie-wyrwali-mezczyznie-zlote-zeby/

 11. wiesscar

  14 czerwca 2018 at 13:31

  Papież Franciszek wspiera islam który niszczy chrzescijanstwo i to prowadzi do tezy że Franek niszczy chrześcijaństwo za pomocą islamu.
  Co można zrobić? Szef katolików zalatwi na cacy katolicyzm.
  Nie wybiera się szefa ze skorumpowanej Argentyny bo tam hitlerowcy po wojnie uciekali.

  • wiesscar

   14 czerwca 2018 at 13:32

   Nycz i Polak (nazwisko) to karierowicze.

 12. Tomasz

  14 czerwca 2018 at 14:09

  VATICANUM, SECUNDUM do Rewolucja Bolszewicka w Świętej Matce Kościele.Kościół Katolicki nie jest kolegialny tylko hierarchiczny .To moderniści wprowadzili demokrację ten wrzód do Świętej Matki Kościoła w celu jej zniszczenia Papież Paweł VI „swąd szatana dostał się przez szczelinę do Kościoła”Benedykt XVI „Wilki w owczej skórze „.

 13. Przebudzcie sie!!!

  16 czerwca 2018 at 22:26

  A czy przestrzega przed naplywem do Polski radykalow judaizmu. Doprawdy nie jestem pewien co jest dla Polski bardziej niebezpieczne.

  • Tomasz

   17 czerwca 2018 at 15:44

   Przebudźcie Się 111 Islamiści i Syjoniści są tak amo bezwzględni w mordowaniu Chrześcijan .Ksiądz Cisło i tak jest odważnym Kapłanem mówi prawdę o Islamie .Jakby jeszcze powiedział o Żydach toby na drugi dzień by go władze Kościelne odwołały i nałożyły karę kościelną suspensę .

 14. Troll-Armee

  18 czerwca 2018 at 22:45

  100% Prawdy w slowach ksiedza Professora z tym, ze Uchodzcy jacy uchodza do Europy pod legenda i na statusie prawnym Uchodzcy, to raczej nie KOLONIZATORZY Europy a MISJONARZE wobec poganskeij Europy ( poganska bo nie islamska), ktorych CELEM startegicznym jest islamizacja Europy i przejecie jej na swoja wlasnosc co nie jest zadna tajemnica bo glosza to otwartym textem dokladnie tak jak Komunisci glosili otwartym textem ze ich celem jet KOMUNIZACJA Planety Ziemia.Starczy popatrzec na zachowanie Muzulmanow jacy juz uszli do Europy gdzie widac wyraznie ich: wyniosla mine, pelna wcale lub ledwo skyrwanej POGARDY dla Pogan za jakich musza brac Europejczykow bo tak nakazuje im religia i tu nie maja wyboru,zachowania w ruchu drogowym pelne pogardy dla prawa i Tubylcow nie tylko na chodnikach ale i za kierownicami gdyz woza sie na ogol zawsze bardziej luxusowymi samochodami i ze dwa do trzech razy szybciej niz dopusczzaja przepisy i to calkoweicie BEZKARNIE / W Niemczech nie istnieje POLIZEI drogowa w miastach nie wiem czy wynika to z zakazu do posiadania atkeij POLIZEI czy z oszczednosci) co ich rozzuchwala i demoralizuje, chodza srodkiem chodnika zmuszajac Niemcow do ustepowania im z drogi i czuja sie w Niemczech bardziej pewnie niz Niemcy czuja sie w Niemczech co jest FENOMENEM socjologicznym i psychologicznym a wynika to z tego, ze wierza, iz cala Planeta Ziemia to wlasnosc Allaha i, ze nie Niemcy ich tu przyjeli a to Allah ich do Niemeic zaprowadzil i sa wdzieczni Allahowi a nie Niemcom i Jego wole beda wykonywac, ktorych maja za ciezkich Frajerow co zreszta nie jest bez uzasadnienia nobo ktoz rozumny przyjmuje do swego domu KATA i go utrzymuje a KAT w koncu glowe mu oderznie? Europa nie jest w stanie sie obronic bo raz, ze jest totalnie skonfliktowana na kazdej plaszczyznie, niezdolna do jednosci a Muzulmanie w razie jakiejs akcji przeciwko NIM zastosuja RETORSJE typu WYBUCHOWEGO i zniecheca rzady Europy do dzialan samoobronnych. Europa juz jest przegrana i musi sie poddac islamizacji. Rosja tez ma niewielkei szanse na Samoobrone przed pochodem Islamu. Nawet Polska jest totalnie sklocona choc to raczej ei za sprawa Rosji a dzieki Polakom, bo zamiast zjednoczyc sie w obronie przed Inwazja Islamu to traci sily i srodki na brednie o agresywnej polityce Rosji. Wniosek. Polska tez podzieli Los Europy choc moze nieco pzniej bo z uwagi na wewnetrzne rozbicie nie bedzie zdolna do jednosci w walce o swoje OCALENIE. jak ja patrze NATO co sie dzieje w niemczech to jestm przekonany, ze BOG sprzyja Islamowi bo to niemozliwe, zeby raptem neiemalze cala Europa stracila rozum i biernie zmierzala Autostrada do swej zaglady.

 15. hansje

  19 czerwca 2018 at 07:39

  „Szczerze „przestrzega”..
  No, bohater, proszę siadać…
  Ja też – szczerze przestrzegam..
  Wszyscy szczerze przestrzegajOM …
  I CO Z TEGO ??? 🙂
  ZAPOWIEDZIANO (ustami PiS-u) sprowadzenie nam WKRÓTCE na karki,
  MILIONÓW ciapatych ubogacicieli w wieku poborowym ?..
  Całkiem oficjalnie ?.. CZY NIE ?.. 🙂
  Odsyłam do przemówienia Israela Singera z 1998 bodajże…
  Albo do przemówienia Menachema Mendla Schneersona z 2001,
  rabina z Chabad Lubawicz, którą mamy od niedawna w Parszawie,
  jako szarą eminencję, sterującą Kaczyńskim…
  Jeszcze jakieś rewelacje, Panie Bodakowski ? 🙂

 16. Wiesław

  19 czerwca 2018 at 13:53

  Gen. Polko o mafii imigracyjnej w Polsce: „W tej chwili uruchomiony jest kanał przerzutowy, który idzie za naszą wschodnią granicą. I policja ma tę świadomość”.
  https://wpolityce.pl/polityka/400189-nasz-wywiad-gen-polko-o-mafii-imigracyjnej
  Ps…Pytanie brzmi: gdzie jest rząd, służby bezpieczeństwa, MSZ, policja, straż graniczna, kontrwywiad? gdzie oni są i co robią z tym by chronić granice? No i za co i od kogo biorą pieniądze? Jakie służby? Za służby są odpowiedzialni politycy. Afera imigracyjna to dużo większy skandal niż afera Amber Gold. Na ulicach robi się coraz bardziej kolorowo, multikulti kwitnie, a PiS nic nie robi. Jeżeli to prawda wszyscy odpowiedzialni powinni zostać zwolnieni dyscyplinarnie. Jesteśmy w strefie Schengen. Sami tego chcieliśmy. Granice są otwarte. Walkę z mafią trzeba natychmiast rozpocząć. Tępić też trzeba zdrajców naszej Ojczyzny wysokimi karami finansowymi. Miało nie być nachodźców z Azji centralnej. Kto dał prawo Morawieckiemu do przyjmowania wyznawców Allaha z Azji Środkowej lub rozdawania paszportów żydom? Nie ma ta skończona sierota mandatu do podejmowania decyzji w imieniu społeczeństwa. Muszą powstać warunki do powrotu 4 mln Polaków, a my tutaj Azjatów przyjmujemy, no to jakieś szaleństwo jest. Niedobrze, Warszawka azjatycka już jest.

 17. Anonim

  20 czerwca 2018 at 09:41

  Pytania do rządu Morawieckiego: dlaczego zmieniacie naród Polski na mieszankę kolorową z muzolami na czele. Co się stało, że pis tak nagle uległ? Chcecie rozrób jak na zachodzie, dlaczego i za ile sprzedaliście nasz naród? Zdrajcy!

 18. olo.n

  20 czerwca 2018 at 15:41

  Jeżeli ktoś oglądał film pt. KWIAT PUSTYNI powinien zapamiętać na całe życie końcówkę tego filmu, w którym bohaterka filmu Waris Dirie mówi o traktowaniu dziewczynek w islamie choć o tym nic nie mówi koran.

 19. Logic

  26 czerwca 2018 at 08:37

  Kiedy protesty przeciw PiS za niedotrzymywanie obietnicy nie sprowadzania islamistow do Polski.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra