Z zagranicy

I znowu ci Żydzi!

Pogłębiany ochoczo i z nadzieją nasz strategiczny sojuszniczy romans z Izraelem osiągnął kolejny sukces i już słychać pukanie, dotarliśmy w okolice dna. Naszym błędem było przekonanie, że wreszcie na międzynarodowej scenie wychodzimy na prostą i to dzięki naszej specjalnej pozycji właśnie z Izraelem i mocno powiązanym z nim supermocarstwem USA. A tu masz babo placek, kto by przypuszczał, że Żydzi zdecydują się na spacyfikowanie rosnącego filosemityzmu w Polsce!

Przy okazji parę punktówsympatii stracą Amerykanie.Kontynuując politykę wstawania z kolan i próbując ochronić Naród Polski przed niedorzecznymi pomówieniami uderzyliśmy boleśnie głową w ustalony już wcześniej pułap wyznaczający nam pokutną pozycję. Jakże zgodną z naszymi rzekomo zbrodniczymi zachowaniami w czasie II wojny światowej wobec naszych obywateli, polskich Żydów. Uogólniając problem polega na tym, że według wielu żydowskich liderów Polacy “wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Można się jedynie zastanowić, kiedy to mleko się rozlało, gdzie i kto je przebadał na zawartość tegoż antysemityzmu. Inne pytanie jakie się nasuwa to co i od kogo wyssali aktywiści przemysłu holokaust, skąd tyle buty i nienawiści do Polaków…?

Wprost słychać nawoływania: Polacy po jakie licho zachciało wam się bronić honoru i godności i dlaczego chcieliście ukryć i wybielić czarne plamy swojej niecnej historii. Kiedy wy Polacy kwiczeliście pod sowieckim butem przez ponad 40 lat po wojnie inni napisali oficjalną historię, którą powinniście wreszcie poznać i nauczyć się na pamięć!

Zacznijmy od tego, że od zawsze w Polsce panował odrażający antysemityzm. Ci chciwi i zawistni Polacy byli w większości bardzo biedni i ich nienawiść do Żydów brała się nie tylko z zazdrości, z nieuctwa i ciemnoty, ale jeszcze była wydatnie podsycana przez jadowity antysemicki katolicki kler! Tak, winne jest chrześcijaństwo, przecież to ono pozwoliło na wyklucie się nazizmu, nie powstrzymało go.

Dlatego też lepiej byłoby pozbyć się chrześcijaństwa, chociaż tak naprawdę Polacy ratowali Żydów właśnie w myśl chrześcijańskiego nakazu odnoszącego się do “bliźniego”. A teraz tak dla przypomnienia i wyjaśnienia gdyby ktoś nieuświadomiony zapytał: “Dlaczego zagłada Żydów dokonała się właśnie w Polsce?”.

Odpowiedzi na podobne pytania są konieczne i proste. Interesująco odpowiedział na nie niedawno zmarły reżyser polakożerczego “Shoah” Claude Lanzmann. Wierzył on, że zagłada Żydów dokonała się “dzięki” warunkom stworzonym przez polski antysemityzm.

Może byli tam też jacyś Niemcy, oj, przepraszam, bliżej nieokreśleni naziści, ale to w Polsce, więc z pewnością byli to Polacy!

Jeśli ktoś ośmieliłby się powiedzieć, że przecież Stalin w założonym przez siebie PRL-u ufał tylko Żydom (nawet biedny tow. “Wiesław” Gomułka siedział) to musi doczytać, że ponad 37% aparatu UB przestało być Żydami z chwilą stania się komunistami wykańczającymi polskich patriotów.

Co innego Polscy szmalcownicy, to może był margines, ale polski. Polacy niech też nie zapominają o swoich folksdojczach, oni przecież byli polskimi obywatelami, więc jak mordowali Żydów to ich zbrodnie idą też na konto Polski.

Zaś jeśliby jakiś antysemita ośmieliłby się wskazać, że największymi współpracownikami “nazistów” w zagładzie Żydów byli członkowie Judenratów i żydowskiej policji, to opowiada głupoty. Ci żydowscy policjanci zwykle byli polskimi obywatelami, prawnikami, lekarzami etc. Więc to Polacy. Jeśli jednak ktoś by się upierał, że to jednak Żydzi to jeśli nawet, to oni tak postępowali w sprawnej maszynie holokaustu, aby ratować własne życie, a przecież za to się nie każe (?) przynajmniej w Izraelu (prawo z lat 50-tych).

Co innego Polacy, widząc co się dzieje, będąc świadkami zagłady nawet nie protestowali, załóżmy z transparentami (np. “Hitler do dymisji!”, czy “Austria szuka swojego głupka!”) przed bramą Auschwitz. Widocznie los Żydów prowadzonych na zagładę był im obojętny! Co więcej polska policja granatowa, też pomagała Niemcom, przepraszam “nazistom”. Przecież mogliby protestować, odmówić współpracy, a to, że straciliby życie, to trudno, jest wojna (życie jest tanie), ale jest i moralny wybór…

I proszę nie mówić tu, że przecież Żydzi też nie wykazywali litości (policja żydowska) w stosunku do innych Żydów, oni taką mieli pracę (jakby powiedział TW Bolek)! A amerykańscy Żydzi nie pomagali (żydowscy właściciele “New York Times” ocenzurowali informacje o zagładzie, aby “ukryć” swoją żydowskość), bo i tak trzeba czekać do końca wojny…

I proszę nie opowiadać, że po sowieckiej inwazji 17 IX 1939 r. (kiedy to czerwony car wywiązał się z traktatu o przyjaźni z czarnym kajzerem) Żydzi budowali obydwu Wielkim Socjalistom łuki, bramy triumfalne (nie wiedzieli kto się pierwszy pojawi, co było naprawdę stresujące!). Czy też, że oddawali ukrywających się polskich żołnierzy w ręce siepaczy NKWD, aby zająć ich domy i dorobek życia, wskazywali rodziny polskich liderów, czy urzędników państwowych skazując ich na wywózkę i często na śmierć na Syberii.

Jeśli nawet to byli Żydzi, to jednak byli oni polskimi obywatelami. Przecież przed 1948 rokiem Izrael, państwo żydowskie jeszcze nie powstało i nie może za ich czyny odpowiadać, zresztą to byli polscy obywatele, Izraelowi nic do tego (a odszkodowania to już jest co innego!)…

Również pojawiają się już całkiem liczne głosy, że Żydzi dopuścili się zbrodni na Narodzie Polskim w służbie Stalina. Stanowiąc ok. 1% populacji zajmowali w UB ok. 37% stanowisk, “polskim” NKWD dowodził Jakub Berman. Jak już pisałem, to nie byli Żydzi, to byli komuniści, więc uprzejmie proszę nie mieszać do tego Żydów. A to, że po śmierci nieodżałowanego Stalina kilku, no może więcej przyjęliśmy do Izraela, to tak jak inne państwa Zachodu zrobiliśmy to w myśl talmudycznej miłości bliźniego swego (kochaj jak siebie samego).

W innych przypadkach, jak Komendanta Salomona Morela okazaliśmy mu ludzką życzliwość (której tak mało w dzisiejszym świecie!) i współczucie tak, aby ten stary wycieńczony ciężką pracą człowiek, mógł wreszcie spokojnie żyć na zasłużonej emeryturze (aż do 2007 r.!). Zresztą jako Żyd, padł on (przykro mówić) ofiarą antysemickiej polskiej nagonki…

Polacy raz na zawsze muszą przyjąć do wiadomości, że w II wojnie światowej monopol na cierpienie mają tylko Żydzi, w zasadzie były tam jeszcze może jakieś inne ofiary, ale to normalne jak to na wojnie. Dobrze by też było, gdyby Polacy (tu za klasykiem Jacques Chirac) skorzystali z okazji i siedzieli cicho, co niedawno potwierdził odwieczny przyjaciel Polaków (od wieków średnich) Jonny Daniels, zalecając w Polsce wygaszenie świateł i z uśmiechem na twarzy przeczekanie burzy (może jednak nic nie walnie?).

Jak Polacy lepiej poznają historię (no, może haggadę) to zrozumieją, że przecież byli współsprawcami holokaustu, a prawdziwej historii nie wolno zmieniać. Na to jest jednak paragraf przeciwko tym, co zaprzeczają, lub fałszują wyjątkowość holokaustu. Wie to również większość polskich historyków, z całej brygady (ponad 2,000 zatrudnionych) pracującej nad polską historią w IPN (tegoroczny budżet 363 mln zł.) i niebezpieczne tematy omijają większym łukiem kurskim, niż TVP, również większość polityków i publicystów wie po której stronie chleb jest posmarowany…

Wszystko w Polsce idzie ku lepszemu. Co prawda stajemy się bardziej wyrozumiali, ale mniej głupio uparci jak np. we wrześniu 1939 r. Po co się bić, kiedy możemy przegrać? Tak, wiemy o honorze (już bekamy tym Beckiem), ale lepiej się ułożyć i to niekoniecznie do trumny. Stąd po ułańskiej szarży pod hasłem “nie oddamy nawet guzika!” nieco upadliśmy na kolana, ale tak to jest jak w powtórce z 1939 r. walczymy zaatakowani na dwóch frontach. Dziwnym trafem, wbrew oczekiwaniom, obydwa fronty są na zachodzie.

Wypadałoby uściślić, że jeden z tych frontów jest nawet sojuszniczy, a może nawet obydwa, czort już tylko wie! Koń by się uśmiał, ale nie my.

My rżymy z radości, że atakują nas zaprzyjaźnieni wrogowie, więc da Bóg (choć to inna wiara), że wszystko rozejdzie się po kościach. Byleby nie skończyło się to następną ekshumacją i kłótnią o sprawców jak niegdyś w Katyniu, bo to by rozwaliło nam ponownie sojusze i padłoby kilka politycznych karier…

Po kapitulacji z poprawką do ustawy IPN-u pomyśleliśmy, jaki to sukces, że się czegoś uczymy (ile nam wolno). Widocznie nie ma znaczenia, że byliśmy jedynym zajętym przez Hitlera krajem, który właśnie z nim nie kolaborował, ale kogo dziś obchodzi prawda? Kto dba, że tylu Polaków straciło swoje życie niosąc pomoc Żydom. Pośpiesznie podpisaliśmy rozejm, bo jak tu walczyć bez żadnego przygotowania zasobów do obrony, kiedy przeciwnik uzbrojony jest po zęby?

Ciekawe, kto nas podpuścił do tej walki o te wojskowe dumne guziki, może jacyś krawcy? Z drugiej strony to nie mamy czego się wstydzić, przeciwnie jesteśmy dumni z dobrze zorganizowanej i błyskawicznie przeprowadzonej kapitulacji (wreszcie taki blitzkrieg!). Jednak zgodnie z teorią klasyka Clausewitza karawana polityki płynie dalej, bez znaczenia czy to jeszcze wojna, czy już czas pokoju. Więc na wszelki wypadek ogłosiliśmy zwycięstwo, a że wstępne warunki kapitulacji były wyjątkowo łagodne, więc zaoszczędzone na przerwanej wojnie środki przeznaczyliśmy na publikację końcowej (?) wspólnej deklaracji. Pokazaliśmy naszym przeciwnikom, że odnieśli tym samym pyrrusowe zwycięstwo i jak tak dalej pójdzie to następnym razem to my staniemy na podium!

Nasi dotychczasowi partnerzy, sojusznicy w tej trudnej wojnie o naszą godność, tak jakoś wyszło, że nagle ustawili się po przeciwnej stronie i przypuścili na nas atak, prawie wypierając się uzgodnionej deklaracji.

W historii wojskowości to jest znane zjawisko, które zwie się żądaniem bezwarunkowej kapitulacji. To bardzo negatywne stanowisko, które np. w II wojnie światowej postawione Niemcom, (oj co ja mówię!) nazistom znacznie przedłużyło wojnę i doprowadziło do śmierci dalszych milionów ludzi i wielkich strat materialnych. Ale wojna jak to wojna i kostucha jest swawolna!

Najwięcej jadu wydzieliło Yad Vashem, które sięgając do słownictwa świata przyrody odwróciło kota ogonem, wypierając się nawet swojego sprawstwa w negocjacjach. Do tego wygarnął swoją złość ichni min. edukacji Naftali Bennett atakujący premiera Bibi Netanyahu z prawej strony. Koalicyjny minister natchniony nadchodzącymi wyborami w Izraelu żąda bezwarunkowej kapitulacji mówiąc o przecież naszej wspólnie uzgodnionej deklaracji: „to hańba, która jest pełna kłamstw i szkodzi pamięci ofiar Holocaustu.”

Największą obawą atakujących Żydów jest to, że Polacy mogą chcieć wydobyć się z okrążenia i wyrwać się gdzieś ze swoją wersją historii holokaustu na jakieś wolne pastwisko poza rezerwatem, na którym ktoś ich usłyszy. Chodzi o niebezpieczne polskie tendencje do gloryfikacji pomocy Żydom, które mogą uczynić sugerowane polskie współsprawstwo w holokauście czymś nielogicznym i niespójnym. Prawdą jest, że to odkrywający teraz swoje prawdziwe oblicze Yad Vashem dobrze wie, że liczba polskich Sprawiedliwych (6,706) jest diabelnie zaniżona i aby mieć obraz bardziej sprawiedliwy trzeba by pomnożyć oficjalną liczbę o kilkanaście razy!

Po ogłoszeniu kompromisowej deklaracji Morawieckiego i Netanyahu w 6 językach na całym świecie (również w Izraelu) życzeniem zaskoczonej polską ofensywą informacyjną żydowskiej strony jest wyciszenie głosu Polaków. Jak również totalne zdominowanie i przejęcie komunikacji na temat sytuacji w okupowanej Polsce w czasie II wojny światowej. Zrozummy ich, włożyli tyle wysiłku w swoją wersję historii dzięki temu wiele uzyskali, Niemcy już zapłaciły (pytanie kto następny?). Ta wspólna deklaracja wprowadza nowe zapisy o nie żydowskich ofiarach na kartach historii, stąd ta furia w Tel-Avivie.

Do tego dochodzi walka przedwyborcza i próba odsunięcia może nawet w kierunku więzienia premiera Netanyahu. Teraz zarzucają mu, że tą deklaracją zdradził pamięć milionów żydowskich ofiar, być może dla biznesu (?). Oni tak już mają, kilka lat temu do więzienia trafił m.in. były prezydent Izraela Mosze Kacaw (za gwałt), czy poprzednik Netanjahu, premier Ehud Olmert (korupcja, łapówki)…

Po oczyszczeniu przedpola jedynymi piewcami prawdy historycznej byliby tacy “polscy” historycy jak wodzący “prawdę historyczną” za nos Jan Gross, Jan Grabowski (vel Abrahamer), dotowana z polskiego budżetu niewdzięcznica Barbara Engelking, ewentualnie (o wielu twarzach) “Świętowit” Szewach Weiss, czy rabin Schudrich. Sytuacja jest idiotyczna, strona izraelska grozi, że może nawet wycofać się z osiągniętego wspólnie porozumienia.

Okazuje się, że dostaliśmy w łapę tylko nagrodę pocieszenia, do użytku wewnętrznego! Te pretensje do strony polskiej o ogłoszenie treści porozumienia przypominać mogą sytuację, w której świeżo poślubiona oblubienica ma powiedziane, żeby tylko o ślubie nikomu nie mówiła, a wszystko będzie dobrze…

Kiedy opadną dymy i halucynacje ekstremistów na placu boju zostanie do dalszego rozpropagowania chociaż jedno zdanie z tej nieszczęsnej deklaracji:

„Nie zgadzamy się na działania polegające na przypisywaniu Polsce lub całemu narodowi polskiemu winy za okrucieństwa popełnione przez nazistów i ich kolaborantów z różnych krajów”.

Na zakończenie nasuwają się pewne wnioski. Trzeba może podziękować Żydom za napisanie naszej historii i napisać i rozpropagować własną. Opisać bolesne polskie doświadczenia po ataku Sowietów 17 IX 1939 r. z hitlerowskim sojusznikiem na Polskę.

O gehennie Polaków, wywózkach, morderstwach, o haniebnej roli części polskich Żydów kolaborujących z totalitarnym, nieludzkim najeźdźcą. Napisać i propagować historię prześladowań polskich patriotów przez Sowietów uwypuklając w tym rolę Żydów. Wznowić badania nad zbrodnią w Jedwabnem, tak aby ją ostatecznie wyjaśnić. Przedstawić jasno fakty w sprawie kieleckiego pogromu z uwzględnieniem niuansów kontroli operacyjnej przez komunistów.

Oczywiście wreszcie należy wyczyścić pogeremkowski swąd z polskiego MSZ-tu, ta instytucja powinna służyć interesom Polski!

Wbrew wielu krytykom sytuacja rządu polskiego w tych przepychankach z Żydami jest niełatwa, a wynika to tak z walki na dwóch frontach (drugim jest UE) jak i z przyjętych koncepcji sojuszniczych. Patrzmy jak Żydzi dbają o swoje interesy, jak walczą i karzą za opinie negujące holokaust. Zwyciężyliśmy po wielu latach z Kłamstwem Katyńskim, czas odkłamać Jedwabne.

Jest jeszcze jedna sprawa. Żydzi tak jak Polacy są podzieleni i walczą ze sobą o sterowanie swoim państwem. Celem każdej normalnej partii politycznej jest zdobycie, czy utrzymanie władzy. Miejmy nadzieję, że powiązany z opcją amerykańsko-żydowską PiS podczas operacji przyciskania do muru nie zobowiązał się do zbyt daleko idących ustępstw na rzecz ich grup interesu w zamian za pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji.

Niepokojąca jest też wcześniejsza sytuacja z kompromitującymi nagraniami liderów PO, które zniszczyły też ich szanse w wyborach. Przypomnijmy, że nie ujawniono taśm godzących w PiS (czy możliwy jest szantaż, a może ich nie było?). Jeśli dziś wiemy, że na Węgrzech w podobnej sytuacji skompromitowano (dał dobry Bóg!) tajnymi nagraniami ludzi związanych z Georgem Sorosem, a nagrań dokonali ludzie związani z Mosadem, to rodzi się pytanie o sterowanie zmianami przynajmniej w tej części Europy…

Patrząc na panoramę konfliktu polsko-żydowskiego wydaje się jednak, że fundamentalnym problemem i pierworodnym grzechem jest tu brak traktowania obydwu totalitarnych zbrodniczych ideologii XX wieku. Nazizm został dość wnikliwie potraktowany przez historyków, natomiast nie możemy tego powiedzieć o komunizmie i jego zwolennikach. Dopóki nie upowszechnimy na świecie całej znanej nam wiedzy o komunizmie i jego polskich ofiarach, dopóty Polacy będą oczerniani i opluwani, a w Tel-Avivie (tak jak kiedyś w stalinowskiej Moskwie) będziemy uchodzić za faszystów.

Nie pozwólmy, aby wroga Polsce propaganda przesunęła II Rzeczpospolitą z obozu państw walczących z Niemcami, do obozu państw związanych z Hitlerem! Przeciwko komu walczyły polskie armie i Polacy przelewali krew? Tą pokrętną i absurdalną wersję historii trzeba jak najsprawniej wyrzucić przez okno!

Kalifornia, 2018/07/10

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

36 komentarzy

36 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  11 lipca 2018 at 15:43

  Szaleniec

  Farid Hafez, redaktor „Raportu
  Corocznego o islamofobii”,
  Niby słodka wisienka u tortu,
  „Kawał dobrej roboty” dziś robi!

  Wnet Komisja koordynatora
  Do zwalczania paskudnej niechęci
  Do islamu wyznaczy… Już pora!
  Działać będzie on… (Ach, pensja nęci!)

  A w tym czasie, co pięć minut w świecie
  Gdzieś zabity chrześcijanin zostaje.
  Ale Unia – wiecie-rozumiecie –
  O tym nie wie… A raczej udaje!

  Po czym poznać najłatwiej szaleńca? –
  Nie rozumie, co pojmują inni.
  I lansuje, bez wstydu rumieńca,
  Że „normalni są wszystkiemu winni!”

  Nie inaczej w Polsce. Bo w Czeladzi,
  W „Elektrowni” nowa jest wystawa.
  Tam „artystki”, co się komu wsadzi,
  Prezentują. (Feministki… brawa!)

  Srom na noszach robi za kapliczkę…
  To „Łechtaczka Wiielkiej jest Bogini”.
  Chętnie chciałbym spytać „ekscentryczkę”,
  Która z wiary pośmiewisko czyni:

  Czemu nie jest tematem szyderstwa
  Jej – Mahomet?… Wesprzyj słuszną sprawę!
  Lękać musi Pani się morderstwa
  Nie od chrześcijan! …dotują wystawę!!!

  Z chrześcijan danin muzeum utworzono.
  Kto rozdaje w nim kasę, jak wieniec?
  Kto burmistrza czeladzkiego żoną? –
  Nomen-omen: Iwona Szaleniec!

 2. zbyszek

  11 lipca 2018 at 16:00

  Z tego wynika, ze „zydzi” robia wszystko co mozliwe, aby Polska nie dostala odszkodowan – tak jak od 1033 roku wobec polskich inwestycji w COP – a potem placz, ze Polska nie moze ich bronic.

  To juz jest szczyt obludy – taka agonalna obluda, gdyz sami wykonczyli swoj narod.
  Jeden uniemozliwia obrone a drugi napada i trzeci chce za to pieniedzy po zamordowanych.

  Naprawde jezeli pieniadz zadzi swiatem i tak wlasnie ludzmi, to …………………

  • prawo

   11 lipca 2018 at 20:36

   Żyd – jak widać – ma mord i zdradę we krwi.

   • Bolek

    14 lipca 2018 at 12:06

    Arcybiskup Metropolita Warszawski, Prymas Polski Kardynał Józef Glemp pochodzenie żydowskie,
    jego brat nazywa się Glemb, komunista, partyjny pułkownik LWP (w 1989 r. kandydował z listy PZPR);
    Arcybiskup Warszawski Bronisław Dąbrowski pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Tadeusz Gocłowski pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Józef Kowalczyk pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Kardynał Franciszek Macharski Finkelstein pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Józef Michalik pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Henryk Muszyński Jaks pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Edmund Piszcz pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Marian Przykucki pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Bolesław Pylak pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Jerzy Stroba pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Ignacy Tokarczuk pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Wojciech Zięba pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Damian Zimon pochodzenie żydowskie;
    Arcybiskup Władysław Ziółek pochodzenie żydowskie;
    Biskup Roman Andrzejewski pochodzenie żydowskie;
    Biskup Bohdan Bejze pochodzenie żydowskie;
    Biskup Jan Chrapek Kohn pochodzenie żydowskie;
    Biskup Bronisław Dembowski Winkiel pochodzenie żydowskie;
    Biskup Czesław Domin pochodzenie żydowskie;
    Biskup Edward Frankowski narodowość polska;
    Biskup Stanisław Gądecki Hartmann pochodzenie żydowskie;
    Biskup Sławoj Leszek Głódź Izaak Nowin pochodzenie żydowskie;
    Biskup Kazimierz Górny pochodzenie żydowskie;
    Biskup Władysław Jędruszów pochodzenie ukraińskie;
    Biskup Zygmunt Kamiński narodowość polska;
    Biskup Piotr Libera pochodzenie żydowskie;
    Biskup Edward Malerski pochodzenie żydowskie;
    Biskup Jan Mazur narodowość polska;
    Biskup Wiesław Mering pochodzenie żydowskie, Tajny Współpracownik SB Lucjan;
    Biskup Stanisław Napierała narodowość polska;
    Biskup Alfon Nossol pochodzenie niemieckie;
    Biskup Stanisław Nowak pochodzenie żydowskie;
    Biskup Alojzy Orszulik pochodzenie żydowskie;
    Biskup Juliusz Paetz pochodzenie żydowskie;
    Biskup Tadeusz Pieronek Mosze Michlis pochodzenie żydowskie (członek antypolskiej,
    powiązany z masonerią i światową finansjerą żydowską Fundacji Stefana Batorego);
    Biskup Tadeusz Rakoczy pochodzenie żydowskie;
    Biskup Kazimierz Rakoczy pochodzenie żydowskie;
    Biskup – Kazimierz Romaniuk pochodzenie żydowskie;
    Biskup Tadeusz Rybak pochodzenie żydowskie;
    Biskup Edward Samsel pochodzenie żydowskie;
    Biskup Andrzej Suski pochodzenie żydowskie;
    Biskup Jan Szlaga pochodzenie niemieckie;
    Biskup Stanisław Szymecki narodowość polska;
    Biskup Andrzej Śliwiński pochodzenie żydowskie;
    Biskup Adam Śmigielski narodowość polska;
    Biskup Jan Drutwa pochodzenie ukraińskie;
    Biskup Marian Świerzawski narodowość polska;
    Biskup Szczepan Wesoły pochodzenie żydowskie;
    Biskup Jan Wieczorek pochodzenie żydowskie;
    Biskup Wojciech Zięba pochodzenie żydowskie;
    Biskup Józef Życiński Reitfstein pochodzenie żydowskie;
    ks. Franciszek Cybula pochodzenie żydowskie (ks. kapelan i spowiednik w Kancelarii
    byłego Prezydenta (Wałęsy), agent SB, TW pseudonim Franko;
    ks. prof. Romuald Weksler-Waszkinel Jakub Weksler pochodzenie żydowskie;
    ks. prof. Józef Tischner Blumstein pochodzenie żydowskie
    ks. Adam Bijak Klotzer pochodzenie żydowskie (polonofob);
    ks. Adam Boniecki Aaron Ajngold pochodzenie żydowskie (polonofob);
    ks. Michał Czajkowski pochodzenie żydowskie (, wieloletni agent UB/SB Tajny Współpracownik pseudonim Jankowski
    o. Jan Góra (ten od Lednicy) Griemschpann pochodzenie żydowskie;
    ks. Roman Indrzejczyk pochodzenie żydowskie;
    ks. Zbigniew Kamiński pochodzenie żydowskie (członek KOR);
    ks. Leon Kantorski pochodzenie żydowskie (proboszcz z Podkowy Leśnej,
    ks. Wiesław Lauer pochodzenie żydowskie, wikariusz generalny kurii gdańskiej, Tajny Współpracownik pseudonim Szwejk:
    ks. Stanisław Musiał pochodzenie żydowskie, (członek rady Fundacji Judaica, członek redakcji „żydokomunistycznego”(oryginalna pisownia) Tygodnika Powsze
    OTO HIERARCHOWIE ŻYDOWSCY POLSKIEGO EPISKOPATU

    • tomek

     14 lipca 2018 at 14:54

     Bolek tys esbecki ssyn z polakow zrobiłes zydow a z zydow Polakow

    • Tomek

     14 lipca 2018 at 16:17

     Jak nawet „tomek” na twoje brednie na temat Żydów pisze ci, żeś idiota, to wiedz, że z tobą jest naprawdę źle:)

 3. finka

  11 lipca 2018 at 16:29

  A kto ustawia i obala rządy w naszym kraju, i to nie jest teoria spiskowa, to się dzieje https://www.youtube.com/watch?v=6vQSh9Vw3DI&feature=youtu.be

  • tomek

   11 lipca 2018 at 19:14

   albo jestes taki głupi albo pracujesz dla mossadu to zydowska wrzutka .Cała wsi arnia przeszła na zold mossadu

 4. gazetawarszawska.com

  11 lipca 2018 at 19:46

  Jedwabne 77 years later.

 5. gazetawarszawska.com

  11 lipca 2018 at 19:48

  Jeszcze więcej antypolskiego szowinizmu w izraelskich szkołach.

 6. gazetawarszawska.com

  11 lipca 2018 at 19:51

  Szef instytutu Yad Vashem służył w NKWD.

 7. Irena

  11 lipca 2018 at 19:53

  Żydzi to najgorsza nacja na świecie.PIS to tchórze ,lub zdrajcy.

  • Tomek

   11 lipca 2018 at 20:38

   Zgadzam się w całej pełni. Wiem to po sobie.

   • Tomek

    11 lipca 2018 at 22:58

    Hahahaha…. Marku, nawet mnie rozbawiłeś tym dowcipem:) Ale nie podszywaj się więcej pode mnie, bo potrafię być jeszcze bardziej dowcipny:)

    • tomek

     12 lipca 2018 at 12:08

     Tomku a walnij cos z talmudu .Tam spisano cały geniusz żydowskiej myśli filozoficznej. W tym czsie kiedy zył sw Tomasz, sw Augustyn ,Franciszek rabini tworzyli zydowska mysl filozoficzna.Chyba hitler piszac Mein Kampf oparł sie na nieprzeniknionej filozofi żydow?Jak myslisz?

     • Tomek

      12 lipca 2018 at 13:57

      Tomek, jak mi chcesz zadawać pytania o św. Tomasza, Augustyna, czy Franciszka (ambitnie, już czuję ekscytację na samą myśl o tym, że nasza dyskusja wzniesie się na wyższe poziomy:) to jednak bądź łaskaw się nieco przygotować. Talmud, czyli żydowska myśl filozoficzna, powstała nie w tym czasie, kiedy działali ci święci (jak piszesz), ale 800 lat wcześniej. No żebyś nawet z wiedzy o Talmudzie, o którym wciąż piszesz, tak dawał ciała…

      A co do Hitlera, to jedni idioci powiedzą tak, jak ty. Inni idioci powiedzą, że go chrześcijaństwo zainspirowało. To zależy, jakie dane idiota ma uprzedzenia, to tak będzie sobie Hitlera tłumaczył (argumentum ad Hitlerum to typowy argument używany przez ludzi, którzy argumentów nie mają). Jeśli o mnie chodzi, to uważam, że Hitler był idiotą oryginalnym, nie doszukiwałbym się jakichś inspiracji.

  • Kwal

   11 lipca 2018 at 22:11

   Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 8. Darek

  11 lipca 2018 at 19:54

  W dziejach świata Żydów wyrzucano już 27 razy.To o czymś świadczy.

  • Tomek

   14 lipca 2018 at 15:56

   Patrz, a inne gamonie (a może te same m, tylko raz, po raz pod innym imieniem piszące) piszą, że 47 razy…

 9. Tomasz

  12 lipca 2018 at 08:18

  jest to naród wymyślony na kartach ewangelii są Izraelici itd.” Nie ten ŻYD KTO ŻYD ALE TEN KOGO PARTIA WSKAŻE „ANTONI ZAMBROWSKI

  • Tomek

   12 lipca 2018 at 14:01

   Tak, bo Biblia wcaaaaaale o Żydach nie pisze, tylko o Izraelitach:). Tomaszu, późno się (po komentarzach widzę) położyłeś, wcześnie wstałeś, może kawy ci potrzeba… Przewertuj Biblię na spokojnie.

 10. tomek

  12 lipca 2018 at 14:08

  Alez Tomku kłamiesz talmud jest nie skonczony i wpisy nadal sie odbywaja . Fe żyd tego nie wie . Talmud jest odpowiedzia na doktryne chrzescijanska i powstawał w miare rozwijania tej mysli .

  • Tomek

   12 lipca 2018 at 15:09

   Tomuś, „nieskończony” to jesteś ty, ale ignorant:).

   Zachęciłbym cię żebyś sobie więcej poczytał w temacie i swoje bzdury skorygował, ale trochę boję się tak napisać wiedząc, jak wszelkie wzmianki o Żydach czy Talmudach szkodliwie wpływają na twoją psychikę…

 11. tomek

  12 lipca 2018 at 18:12

  Tys to zyd kabalista daj se siana.

 12. Tomasz

  13 lipca 2018 at 08:00

  Tomek partia już wskazała jesteś talmudycznym Żydem więc nie wycieraj sobie gęby Katolicką Biblią

  • Tomek

   14 lipca 2018 at 16:04

   Tak, Tomaszu, „partia wskazała”. Tomasz, jako stary, wierny komuch, zawsze czyni to, co „partia wskazała”:)

 13. Tomasz

  13 lipca 2018 at 08:08

  Tomek spadaj do Synagogi szatana {Apokalipsa Św Jana Biblia tysiąclecia )

  • Tomek

   14 lipca 2018 at 16:06

   Tomasz, ja cię proszę, ty idź się edukować… Naprawdę… Co tam partia ci cepem do tej pustej makówki nabiła nie zastąpi ci jakiegoś minimalnego choćby wykształcenia…

 14. Tomasz

  14 lipca 2018 at 21:51

  Tomek podrzędny inteligent po kursach marksizmu Nie wycieraj sobie gęby Katolickim Pismem Świętym.Jarmułka na głowie twoja twarzowa przyjaciłka?Jak tam twój przyjaciel z KS Lemański w czarnej koszuli z jarmułką na głowie,??Syjonisto do Izraela

  • Tomek

   14 lipca 2018 at 23:22

   Tomasz, ty się na pamięć tych swoich czerstwych i topornych ripost uczysz, że te same bzdety ileś razy wypisujesz:)?

   I w starej komuszej łepetynie już ci się miesza, bo nawet nie pamiętasz, jakie hasła krzyczałeś na partyjnych wiecach w 1968 roku. Nie „syjoniści do Izraela”, ale „syjoniści do Syjamu”. :):):)

 15. Tomasz

  15 lipca 2018 at 02:22

  Tomek reprezentuje trzecie pokolenie żydo-komuny która strzałem w tył głowy z nagana mordowała Polskich Żołnierzy Niezłomnych ,Głupi palancie naucz się geografii nie uczono na kursach marksizmu Syjamu niema jest syjonistyczny twór Izrael założony w 1948 r przez Wlk Brytanię gdzie rządzą rosyjscy Żydzi trzecie pokolenie bolszewickiej żydo-komuny też m in Polską inteligencje Polskich Żołnierzy Niezłomnych ,Nie wycieraj sobie gęby Katolickim Pismem Świętym oraz Świętą Matką Kościołem ,

  • Tomek

   15 lipca 2018 at 12:02

   Tomasz, widzę, że ironii z Syjamem nie załapałeś. Nie dziwi mnie to – stare komunistyczne jełopy mają dość toporne umysły. A Żołnierzami Wyklętymi sobie mordy nie wycieraj, moczarowcu.

 16. Tomasz

  15 lipca 2018 at 10:31

  miało być mordowali Polską inteligencje Polskich Żołnierzy Niezłomnych

  • Tomek

   15 lipca 2018 at 12:05

   Miało być, ale była 2ga w nocy, znów żeś się natrąbił jak Juncker pewnie, to ci nie wyszło i rano musisz poprzestawianie literki poprawiać. Ale jak już poprawiasz, to bądź łaskaw, gamoniu, od razu prawidłowo pisać przymiotniki:)

 17. Pingback: c3wm54no7tebcomvvnwecttv54t

 18. Pingback: tx38nqcx5ct2qmx5ct254qwcxesd

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra