Kościół

Ks. Jacek Bałemba SDB: Pan Bóg ponad wszystkim

Mnie zaś najmniej zależy na tym, czy będę osądzony przez was, czy przez jakikolwiek trybunał ludzki. Co więcej, nawet sam siebie nie sądzę. Sumienie nie wyrzuca mi wprawdzie niczego, ale to mnie jeszcze nie usprawiedliwia. Pan jest moim sędzią. Przeto nie sądźcie przedwcześnie, dopóki nie przyjdzie Pan, który rozjaśni to, co w ciemnościach ukryte, i ujawni zamiary serc” (1 Kor 4, 3-5).

Wiara katolicka nie jest wymysłem ludzkim. Wiara katolicka jest obiektywnie prawdziwa, ma swoje źródło w Bogu w Trójcy Świętej Jedynym.
Katolik i Kościół Katolicki. Pozwalać się recenzować ludziom o mentalności odległej od wiary katolickiej byłoby koncesją niefortunną.

sacerdoshyacinthus.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Bajki i opowiastki

  15 sierpnia 2018 at 11:20

  oczywiscie, że jest wymysłem ludzkim tak jak i wszystkie inne religie. I tak jak wszystkie inne religie wymyślone przez ludzi jest nielogiczna, pełna dziur i sprzeczności. To oczywiscie nie oznacza, że Bóg nie istnieje.

 2. wolna-polska.pl

  15 sierpnia 2018 at 12:21

  Szacher macher koszer judeochrześcijanie wspólnie z B’nai B’rith.

 3. Jerzy

  15 sierpnia 2018 at 14:12

  do bajki..Biedny człowieczek.

  • Bajki i opowiastki

   15 sierpnia 2018 at 14:16

   prawda w oczy kole, ciemna maso? pilnuj siebie, frajerze, lepiej na tym wyjdziesz.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra