Z zagranicy

Francja: Marine Le Pen musi poddać się ocenie psychiatrycznej

Francuski sąd orzekł, że Marine Le Pen musi poddać się ocenie psychiatrycznej. 

fot. screen YouTube

Francuska polityk i liderka partii Zjednoczenie Narodowe poinformowała, że sąd nakazał jej poddać się ocenie psychiatrycznej w związku z serią zdjęć, które opublikowała na Twitterze, pokazując egzekucje w państwach islamskich.

„Myślałam, że widziałam już wszystko, ale nie. Ponieważ potępiam działania ISIS, „sprawiedliwość” poddaje mnie ocenie psychiatrycznej. Jak daleko się posuną? To jest niebezpieczne.  Chciałabym zobaczyć, jak mnie sędzia do tego zmusza.” – powiedziała Marine.

Le Pen nie chce poddać się takowej ocenie.

Przypomnijmy, że w grudniu 2015 roku Le Pen udostępniła na Twitterze trzy zdjęcia z zabójstw przeprowadzonych przez terrorystów z IS. Na jednym z obrazków pokazano ciało Jamesa Foleya (amerykański dziennikarz, relacjonujący konflikty zbrojne- przyp.red), którego ścięli ekstremiści w sierpniu 2014 roku. Później wpisy francuskiej polityk zostały usunięte.

Sprawę skomentował też włoski wicepremier – Matteo Salvini.

Sąd zleca ocenę psychiatryczną Marine Le Pen. Słowa mnie zawodzą! Solidarność z nią iz Francuzami, którzy kochają wolność!” – napisał na swoim Twitterze.

 

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

15 Komentarzy

 1. michu

  20 września 2018 at 19:57

  No cóż socjaliści znają się na psychuszkach, na razie na Zachodzie w wersji light ;. Zapewne sądy jak i psychiatrzy są tam tak samo niezależni jak i u nas 😉

  • Sarmata

   21 września 2018 at 00:24

   ZAPAMIĘTAJCIE: jeśli w jakimś państwie „kierują” na przymusowe badania psychiatryczne to jest to żydokomuna. Tam rządzą żydzi.

 2. dfsdfs

  20 września 2018 at 20:26

  O rewolucji w Polsce
  https://www.youtube.com/watch?v=7KXF8x1-KGw
  ……..

 3. PM

  20 września 2018 at 20:27

  To już było ćwiczone w Sovietskim Raju. I działało bardzo skutecznie. Nikt nie wyszedł z życiem z tych psychuszek.

 4. bobik

  20 września 2018 at 20:28

  Cała ta „cywilizacja łacińska” zlikwiduje się sama i będzie spokój.

  • Marian

   20 września 2018 at 21:33

   Nie, uratuje ją @GG, bez przemocy, jak Ghandi albo jak „krucjata dziecięca” 😉

 5. klioes vel pislamista

  21 września 2018 at 03:37

  Na przyczyny zgwalcenia bialej 19-latki przez conajmniej 4 ciapatych oraz filmowania gwaltu i zamieszczenie nagrania w internecie

  No bo w Tuluzie
  Zyją na luzie…

 6. George

  21 września 2018 at 07:22

  Francja stała się lewacką, oszalałą matnią, w której władzę niepodzielnie pełnią lewackie oszołomy. Niestety przy poparciu Francuzów. Lewacka politpoprawność odebrała im rozum. Nie ma dla nich nadziei.

 7. jok

  21 września 2018 at 09:17

  FN, dostrzega tylko ” ekstremistów islamskich”, wpływ imigracji na życie we Francji, nie dostrzega rzecz jasna działań „kręgów zydowskich”.
  Niemniej, jak czytam w książce o „zakonie przymierza”, czy jakoś tam:),może „synów przymierza”: w latach 70ch Bnai B zawarła „porozumienie” z partiami „prawicowymi” ( tj. takimi gaullistowskimi, nie socjalistyczną (w nazwie)), że nigdy nie wstąpią w sojusz FN.

  Tak działa „demokracja”. FN zagrożenia dla oligarchicznego establishmentu raczej na pewno nie stanowi, raczej to tylko kanalizowanie działań/poglądów „prawicowych”, pozornie antysystemowych, wskazywanie wroga dla „ludzi myślących”,”ludzi nowoczesnych” i „bez przesądów”:), ale w ramach tego wskazywania, w celu dyscyplinowania społeczeństwa oraz słuchając na zimne, system atakuje lub „atakuje” FN. Jak widać, umowa wciąż funkcjonuje…

  • michu

   21 września 2018 at 14:26

   Oni też muszą się zmieścić w jakaś „rubryka” ;).

 8. dgrgr

  25 września 2018 at 08:52

  gejala kencing nanah est articles I could find to write as a freelancer (at one point, I knew a lot more about breeding cobras than I ever wanted to). At the beginning, I wasn’t picky. The only articles I didn’t writer were the ones I know I couldn’t even with research.

  Eventually, I was able to narrow down my projects based on my interest and stren

 9. PSYCHOL 100% mason Emmanuel Macron został WYRUCHANAY w dziecinstwie przez swoją ZBOCZONĄ "nauczycielkę" !!!

  25 września 2018 at 23:01

  To ten PSYCHOL Emmanuel Macron został ZGWAŁCONY seksualnie przez od siebie 24 lata straszą kurtyzanę nauczycielkę, która jego zdemoralizowała i to tego PSYCHOLA razem z tą jego GWAŁCICIELKĄ, która jemu waliła „konia” należy ich OBOJE wysłać do PSYCHIATRY !!!

  Cała ta YEBNIETA żydo-masońska Franca zarządzana przez PSYCHOPATÓW żydo-masonów został zamieniona w jeden dom WARIATÓW od 1794r czyli od tzw. rewolucji Francuskiej zorganizowanej przez podłych jak zawsze ŻYDÓW !
  Rewolucja „Francuska” czyli faktycznie ŻYDOWSKA we Francji to 1 milion OFIAR agresji mniejszości ŻYDOWSKIEJ która przejęła tam władzę, która przez PSYCHOPATÓW została opisana jako „wzór” dla późniejszych totalitaryzmówżydo-komunistycznych powstających na całym Świecie z jej obecnym „wzorem” jakie jest to pedalskie zbankrutowane USA zarządzane przez ŻYDÓW trockistów tzw. „Deep State”.

  To ten ZGWAŁCONY PSYCHOPATA Emmanuel Macron MUSI zostać odesłany ze swoją GWAŁCICIELKĄ, która jego MOLESTOWAŁA seksulanie NARZUCAJĄC temu WARIATOWI, który teraz on usiłuje też ZGWAŁCIĆ całą Francje w 100% i poddać kontroli jego urzędu PSYCHOLA” całą Francje nad wszystkimi dziedzinami życia mieszkańców i też całego PSYCHOLA o nazwie „Unia Europejska” kierowana przez masonów i ZBOCZENCÓW pedałów LGBT !

 10. To PSYCHOLA Emmanuela Macrona poddać ocenie psychiatrycznej !

  25 września 2018 at 23:13

  PSYCHOL Emmanuel Macron miał 15 lat, ona była matką jego koleżanki, kiedy zmuszała Emmanuela do SPÓŁKOWANIA !
  Tak Emmanuel Macron poznał swoją przyszłą żonę „nauczycielkę” starszą od niego o 25 lat, która jego GWAŁCIŁA . . . :
  https://www.wprost.pl/swiat/10132671/on-mial-15-lat-ona-byla-matka-jego-kolezanki-tak-emmanuel-macron-poznal-swoja-przyszla-zone.html

 11. Na JAKIEJ podstawie i KTO konkretnie wnioskował wysłanie Marine Le Pen na badania psychiatryczne ?

  26 września 2018 at 01:06

  Żydo-masońska biurokracja urzędnicza we Francji rozszerzy takie „uprawnienia” do badania KAŻDEGO kto jest w opozycji do MASOŃSTWA i żydostwa w całym tym yebalniku masońskim „UE”.
  Istnieje zatem niebespieczeństwo, że w III RP każdy etniczny Polak przez takich zalegalizowanych mega-złodzeji jak Kaczynski, Morawiecki czy Duda lub Tusk czy Janusza Lewandowskiego może zostać przymuszany do zbadania się psychiatrycznego.

  W ten to sposób będzie niszczona każda opozycja przeciwko tym pedałom i zboczeńcom, a sam fakt przymusowego zmuszania kogoś w sposób administracyjny będzie niejako świadczyć, że każdy wysyłany na badania opozycjonista polityczny jest chory psychicznie, co ma jego eliminować w społeczeństwie oraz w walce o władze z faktycznymi zboczeńcami LGBT lub innymi 100% psycholami jak Macron.

 12. All

  26 października 2018 at 16:46

  Jak wiadomo, francuska polityk oświadczyła, że się im nie podda…

  Warto może przy tej okazji przypomnieć nastȩpujący fakt który pozwala widzieć całą tę sprawȩ w szerszym aspekcie. Otóż jak twierdzi paryska gazeta „Libération” w opublikowanym około roku temu, 29 list. 2017 r artykule pt. „Au sein des soins sans consentement” (na str.16-17), „w roku ubiegłym we Francji prawie 100 tys. osób umieszczono w szpitalach psychiatrycznych bez ich zgody” (l’an dernier en France, ce sont près 100 000 patients qui ont été hospitalisé en psychiatrie sans leur consentement).

  Czyli – w Anno Domini 2016 umieszczono tam, w tym kraju PRZYMUSOWO tj. bez możliwości odmowy, sprzeciwu, w „wariatkowie” liczbę odpowiadającą ilości mieszkaǹców takiego np. Koszalina czy Włocławka !!!

  (Ciekawe jak to wygląda w innych krajach?)

  Niewątpliwie, jakaś cześć tej przeogromnej (wstrząsająco!) liczby osób padła ofiarą błȩdów medycznych, nieporozumieǹ osobistych, zawodowych, intryg, kłotni rodzinnych, porachunków kryminalnych itp. itd. To wynika z elementarnej statystyki…

  Dla nie jednej przestȩpczej mafi doprowadzenie do uznania kogoś za niepoczytalnego, za „wariata” jest znakomitym rozwiazaniem by pozbyć się kogoś niewygodnego, przeszkadzającego, nie dość pokornego… Bez porównania lepszym niż wszystkie inne znane, klasyczne metody kryminalne takie jak np. podrzucenie kompromitujących materiałów (np.zdjȩć pornograficznych wprost na komputer ofiary), narkotyków, kradzionych przedmiotów itp.itd. Nie wspominając już o „mokrej robocie”… Wszystko to bowiem zostawia jednak materialne ślady i jakiś dociekliwy śledczy, „Sherlock Holmes”, dziennikarz, może jednak dojść „po nitce do kłȩbka”… (patrz np.sprawa słynnego morderstwa francuskiej deputowanej Yann Piat w 1994 roku).

  Tak wiec „psychuszki” dla „niepokornych” czy „dysydentów” były nie tylko specjalnością ZSRR, to problem szerszy…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra