Z zagranicy

Trump o Kim Dzong Unie: „Zakochaliśmy się w sobie”

Już po spotkaniu Donalda Trumpa z Kim Dzong Unem. „Zakochaliśmy się w sobie ” -powiedział prezydent Stanów Zjednoczonych. 

fot. screen YouTube

„Byłem okrutny, tak jak i on, a potem wszystko zaczęło się od nowa, ale potem zakochaliśmy się w sobie. Nie tak naprawdę. Napisał do mnie wspaniałe listy.” – powiedział Donald Trump.

Przypomniał, że Korea Północna nie odbierała nawet telefonów od poprzedniego prezydenta USA – Baracka Obamy.

Kiedy dzwonili, Korea prosiła by nie dzwonić. Zaznaczył, że Obama powiedział Donladowi Trumpowi, że Korea Półncna jest ogromnym problemem.

„Był na krawędzi wojny z Koreą Północną, ale jego czas, na szczęście, minął.” – stwierdził.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Andrzej

  30 września 2018 at 21:05

  Śmiechu warte.

 2. Bukowski

  1 października 2018 at 03:12

  Do miłowania – Kim Dzong Un.
  Do robienia laski na stojąco – Andrzej Duda.

 3. George

  1 października 2018 at 07:36

  Czy Kim Dzong Un aby wystąpi z pozwem, że był molestowany przez Trumpa i nie zażąda wielomilionowego odszkodowania? A swoją drogą nie znałem tych seksualnych upodobań Trumpa. No ale lepiej dowiedzieć się późno, niż wcale. Na spotkania z Trumpem Polska musi wysyłać ładnych, wyżelowanych chłopców.

 4. eeee

  1 października 2018 at 15:06

  przestańcie pieprzyć, bądźcie obiektywni. Lepiej jak jest teraz niż było wcześniej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra