Rodzina

W Rumunii referendum dotyczące definicji małżeństwa

Wczoraj w Rumunii rozpoczęło się referendum, które ma stwierdzić, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. 

fot. Pixabay.com

Wczoraj rozpoczęło się dwudniowe referendum w Rumunii ws. poprawki w Konstytucji. Chcą, by pojawił się zapis, że małżeństwo to wyłącznie związek mężczyzny i kobiety.

Na referendum wyrażono zgodę już 17 września.

Jak wygląda obecna konstytucja?

Jest napisane, że małżeństwo to związek małżonków. Wyniki referendum będą dostępne w poniedziałek.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Baryc

  7 października 2018 at 21:11

  Społeczeństwa Europy już się nie tyle pogodziły, co przyzwyczaiły do
  do „współżycia” z nienormalnością. Robić referendum by rozstrzygać,
  co znaczy słowo , które przez blisko dwa tysiące lat
  było jednoznaczne nawet dla kretyna!!.
  „Jest napisane, że małżeństwo to związek małżonków” = masło maślane-
  także tylko kretyni mogli dać taką definicję i to w konstytucji?!

  • GG.

   8 października 2018 at 17:12

   .
   Małżeństwo to „związek mężczyzny i kobiety”?
   .
   Zawsze u nas małżeństwo było:
   .
   a/ wydaniem córki z domu ojca do domu męża (w skrócie: wydaniem za mąż),
   .
   b/ przyjęciem żony przechodzącej spod władzy ojcowskiej pod władzę mężowską (w skrócie: wzięciem sobie żony).
   .
   .
   Socjaliści liberalni (prokapitalistyczni), a potem konkurujący z nimi o „rząd dusz” socjaliści komunistyczni – ZROBILI FARSĘ I SĄDOWY CYRK Z INSTYTUCJI MAŁŻEŃSTWA, czym UKATRUPILI INSTYTUCJĘ RODZINY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ.
   .
   Zob. np.:
   .
   Porwał dzieci i chciał karetką wywieźć za granicę. Sąd skazał lekarza z Poznania, jego rodziców i siostrę
   http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,24017427,porwal-dzieci-i-chcial-karetka-wywiezc-za-granice-sad-skazal.html (08.10.2018).
   .
   „Poznański lekarz Remigiusz K. porwał swoje dzieci i pod pozorem pilnej terapii chciał wywieźć karetką ratunkową za granicę. Został skazany i przez pięć lat nie będzie mógł się z nimi kontaktować. Wyrok dostali też członkowie jego rodziny, którzy pomagali w porwaniu.
   .
   Remigiusz K., 35-letni lekarz z Poznania, pół roku temu zaatakował swoją żonę na ulicy gazem pieprzowym, pobił, a potem przy pomocy swoich rodziców i siostry porwał własne dzieci: 3-letnią Zosię i 4-letniego Olka z autyzmem. Ukrywał się z nimi w prywatnym domu w Karpaczu. Policja odnalazła go tam po kilku dniach. Weszła siłą, bo nie otwierał drzwi.”
   .
   .
   O jakim małżeństwie chrześcijańskim można mówić, skoro w myśl Konkordatu nowożeńcy podlegają prawu cywilnemu, a to przewiduje przymusowe rozwody i przymusowe odbieranie ojcom prawa do życia z własnymi dziećmi?
   .
   .

 2. bobik

  7 października 2018 at 22:02

  Baryc,
  Nie bój, nie bój…
  Jeszcze z 10 lat i Komisja Europejska zdecyduje, że współżycie z własnym psem to też małżeństwo.

 3. Termin-slowo: MAŁŻEŃSTWO jest ZAREZERWOWANE TYLKO dla okreś;enia legalnego zwiazku między biologicznymi KOBIETĄ i MĘŻCZYZNĄ !!!

  7 października 2018 at 23:47

  Termin czyli słowo „MAŁŻĘNSTWO” jest ZAREZERWOWANE TYLKO dla prawnie zalegalizowanego związku pomiedzy biologiczną KOBIETĄ i MĘŻCZYZNY !!!

  MAŁŻEŃSTWO to ZAREREZERWOWANY termin TYLKO dla związek biologicznej KOBIETY i MĘŻCZYZNY, którzy w NATURALNY sposób są w stanie spłodzić dziecko.
  Koniec. Kropka !

  Jakieś tam stałe czy tymczasowy związek osobników tej SAMEJ PŁCI to „JOIN VENCHERS” czyli:
  INTEGRACJA dwóch osobników lub:
  połączenie
  fuzja
  scalenie
  konsolidacja . . . itp.

  i NIC więcej dla CHORYCH PSYCHICZNIE psychicznie osobników tej SAMEJ płci, którzy wskutek wyhodowanego ZBOCZENIA seksulanego lub CHRUBY PSYCHICZNEJ nazywana DEWIACJĄ seksualną usilują UNIKAĆ leczenia, daleko posuniętej CHOROBY PSYCHICZNEJ samo-MASTURBACJI, czyli tej jednostki chorobowej PSYCHICZNEJ nie chcą się leczyć, a następnie wmówić zdrowemu społeczeństwu, że to DEWIACJA SEKSULANA to jakoby „normalność” co jest oczywistym KŁAMSTWEM, a następnie zwierać zalegalizowane zwiazki homoseksulane pod tą samą nazwą, jaki zawierają ZDROWI psychicznie ludzie.

  ZDROWE psychiczne społeczeństwo heteroseksualne czyli 98.8% całej populacji absolutnie NIGDY NIE zgadzało się w przeszłości i się NIE zgadza i ZAKAZUJE używania tego terminu-słowa „małżeństwo” dla faktycznego „JOIN VENCHERS” dwóch pedałów lub lezbijek, lub tych osobników którzy sołkoją ze ZWIERZENTAMI(choroba o nazwie ZOOFILIA) w celu osiągnięcia orgazmu i zaspokojenia swoich potrzeb lub chwilowej „przyjemności” czyli swojej CHOREJ wyobraźni.

  Awanturnictwo oraz skrajana agresja CHORYCH psychicznie na homoseksualizm usiłuje wymusić legalizacje ich związków MASTURBACYJNYCH, a jeśli już CHORZY homoseksualiści otrzymaja zgode na ta legalizacje wzajemnej MASTURBACJI osobników tej samej płci to ten związem MASTURBACYJNY musi mieć swoje ODREBNE adekwatne określenie np.
  „związek masturbacyjny” lub

  „HOMOSEKSUALANY JOIN VENCHERS” lub
  „FUZJA HOMOSEKSULANA LEZBIJEK” lub
  „FUZJA HOMOSEKSULANA PEDAŁOW” . . . itp.
  Na 100% wiadomo z danych statystycznych, że aż 96% zwiazków homoseksualnych „JOIN VENCHERS” lub „FUZJI HOMSEKSUALNYCH” nie trwa dlużej jak 3 lata i się rozsypuje, dlatego system prawny NIGDY NIE powinien dopuścić aby związki HOMOSEKSUALITÓW NIE mogły adoptować Dzieci spłodzone w sposób NATURALNY !!!

  To BEZPRAWNE „referendum” w Rumunii które ma JAKOBY stwierdzić, że MAŁŻEŃSTWO to TYLKO związek kobiety i mężczyzny jest pod KRYMINALNYM naciskiem CHORYCH PSYCHICZNIE osobników, którzy za pomocą OSZUSTW i PODSTEPÓW przechwycili władzę w zarządzie UE czyli w ZBOCZONEJ Brukseli/Berlinie, gdzie na piedestały centralnej władzy podstępnie dostali się żydo-komuniści, żydo-masoni czyli ZBOCZEŃCY homoseksualiści CHORZY psychicznie !

  Obecna „władza UE” to chorzy psychicznie ZBOCZEŃCY o mega ZŁODZEJE finansowi, którzy zagrażają pokojowi Europy i usiłują celowo doprowadzić do WOJNY w Europie i na całym Świecie !

 4. marek

  8 października 2018 at 10:36

  szatańska metoda:kwestionować rzeczy oczywiste.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra