Z kraju

Targi Młodej Pary w warszawskiej hali Expo

Dla wszystkich, którzy są dopiero na etapie planowania ślubu i wesela niedzielne Targi Młodej Pary w warszawskiej hali Expo były imprezą wręcz wymarzoną. W jednym miejscu znalazło się blisko 150 wystawców, którzy prezentowali najnowsze trendy w modzie ślubnej.

Można było obejrzeć, przymierzyć i sobie zamówić obrączki ślubne, garnitur, koszule, buty, wszelkie dodatki. Wynająć salę weselną, załatwić wyszukany transport, czy poznać mistrzów didżejów i barmanów. Szeroka i bogata była oferta fotografii ślubnej i videofilmowania. Darmowe warsztaty i prelekcje ekspertów z wielu różnych dziedzin pozwoliły uzyskać porządny zastrzyk wiedzy odnośnie planowania idealnego ślubu.

Co więcej na specjalnie przygotowanej scenie przez cały dzień odbywały się atrakcyjne wydarzenia i pokazy, jak show barmanów, prezentacje pierwszego tańca w różnych stylach czy pokazy mody ślubnej, spośród której szczególne wrażenie robiły modelki w sukniach ślubnych.

Całości dopełniały występujące na żywo zespoły weselne oraz specjaliści od oprawy muzycznej ślubu. Była to wyjątkowa impreza, która cieszyła wielką popularnością wśród publiczności, chociaż w Pałacu Kultury i Nauki były analogiczne targi.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. Czytelnik

  9 listopada 2018 at 11:05

  Panie Miłosz o czym jest ten artykuł bo nie bardzo rozumiem? Albo poszedl pan w kierunku chałturzenia a la Bodakowski albo jest to po prostu reklama a chyba nie oto tutaj chodzi.

  • Wirek

   9 listopada 2018 at 11:21

   Bardzo dobrze, że są takie artykuły. Normalne, że prawi ludzie muszą też przeczytać o czymś przyjemnym,bo ile można czytać o palantach z nierządu i totalnych idiotach z oPOzycji. Pozdrawiam autora i redakcję prawy.pl

   • Jaś

    9 listopada 2018 at 12:03

    Przeczytać czy obejrzeć kilka hostess plus reklam. Trzeba w takich sytuacjach pisać że to artykuł sponsorowany a jego autor to bawidamek.

   • ares

    9 listopada 2018 at 16:35

    porn hub jest lepszy! ale zapomnialem ze katolicy nie bawia sie sami ze soba hmmmm

 2. Zcttqc h

  30 kwietnia 2020 at 08:54

  Ulxwrk fggtbd best ed medication

 3. Esthervox

  13 lipca 2020 at 03:24

  Wwrmyq yoqqsu canadian pharmacy online Cjrnv

 4. Esthervox

  13 lipca 2020 at 03:25

  Wwrmyq yoqqsu canadian pharmacy online Cjrnv

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra