Prześladowania

Były brytyjski szef MSZ twierdzi, że przyjęcie Asii Bibi to…obowiązek!

Były szef ministerstwa spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii powiedział, że przyjęcie prześladowanej Asii Bibi to obowiązek Brytyjczyków. 

Przypomnijmy, że Asia Bibi- Pakistanka została skazana na karę więzienia za rzekome bluźnierstwo. Teraz po wypuszczeniu kobiety – musi uciekać z kraju. Azyl zaproponowały już jej Włochy. Mąż Bibi apelował do Wielkiej Brytanii i prosił o zgodę na zamieszkanie. Jednak Wielka Brytania odmówiła, gdyż najprawdopodobniej boi się radykalnych muzułmanów.

ZOBACZ TAKŻE: Asia Bibi zamieszka w Wielkiej Brytanii?

Ostatnio jednak były szef ministerstwa spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii – Boris Johnson powiedział, że Brytyjczycy mają obowiązek przyjąć prześladowaną chrześcijankę.

„Jako były dyplomata, jestem świadomy zagrożeń ciążących nad naszą misją dyplomatyczną w takich miejscach jak Pakistan. Jednak nie możemy pozwolić by groźby przemocy powstrzymały nas przed postąpieniem w sposób właściwy.” – napisał w liście do obecnego szefa MSZ.

Dodał, że Brytyjczycy nie powinny oglądać się na inne kraje.

„Mając na względzie powiązania historyczne i stopień w jakim Wielka Brytania wpłynęła na obecny kształt tego kraju, nie możemy w tej sprawie oglądać się na inne państwa.” – zaznaczył.

Pch24.pl poinformowało, że apel o azyl Asii Bibi w Polsce podpisało już 20 tysięcy osób!

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

  1. Janusz I

    16 listopada 2018 at 11:51

    Wszędzie, tylko nie do GB!!!

  2. Pingback: ciproxine 500 mg antibiotique

  3. Pingback: buy real cialis online

  4. Pingback: buy tylenol

  5. Pingback: buy chloroquine online

  6. Pingback: can you buy hydroxychloroquine over the counter

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra