Z kraju

Petru ma kolejny plan. Zakłada partię z Scheuring-Wielgus

Ryszard Petru, który odniósł spektakularną porażkę w Nowoczesnej, którą sam założył, poinformował o tym, że… zakłada nową partię.

Znany ze swoich wpadek językowych Petru mimo porażki w swoim własnym ugrupowaniu wcale nie zamierza odejść z polityki. Wręcz przeciwnie, w towarzystwie Joanny Scheuring- Wielgus ogłosi dziś założenie nowej partii. Wszystko to potwierdził dziś rano na antenie RMF FM. Podczas rozmowy z dziennikarzami zadrwił z obecnej przewodniczącej Nowoczesnej, Katarzyny Lubnauer. Jak podkreślił, „wie, jak wyprowadzić partię z problemów finansowych, ale nie powie”.

– W każdej partii wszelkie zobowiązania finansowe podejmuje się kolegialnie – mówił Petru.

Petru pochwalił się również swoim nowym ugrupowaniem. Zapowiedział, że jeszcze dziś ogłosi powstanie swojej partii. Szczegółów dowiemy się więc niebawem.

Źródło: niezalezna.pl, Twitter/Gość Ziemca w RMF FM, RMF FM

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Patola

  17 listopada 2018 at 11:55

  Dwóch półmózgów xD

 2. hania

  17 listopada 2018 at 16:51

  Szkoda, że nie każdy może zapisać się tej partii.
  Ojcowie założyciele wysoko ustawili poprzeczkę:
  każdy, kto pragnie zostać członkiem, musi przedstawić orzeczenie o intelektualnej niesprawności w stopniu znacznym.
  Korzystają ze sprawdzonych norm

  Ukaz cara Rosji, Piotra I z 2 grudnia 1708 roku:
  „Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego”

 3. Pseudonym

  17 listopada 2018 at 18:15

  „Petru ma kolejny plan”? Zupełnie jak Egon Olsen. I pewnie wyjdzie mu to jak Olsenowi – czyli jak zwykle.

 4. z-k

  17 listopada 2018 at 23:52

  No i co? Jeśli przekona właściwego sierżanta by uruchomił jakiś szmal tudzież propagandową machinę posiadanych mediów…..Starsi pamiętają, że inny wojskowy, wprawdzie generał, utworzył III-cią okrągłostołową i sprawnie przerobił całą listę płac generała Milewskiego na charyzmatyczne autorytety a z resortowych wnucząt od Ławrentija Berii stworzył nową arystokrację, kapitalistów a nawet ziemskich latyfundystów. Problem tylko w tym, że wybrańcem może być Biedroń albo ktoś podobny

 5. Kron

  18 listopada 2018 at 15:29

  Jak dobrze pójdzie to Kresowianie też będą mieli własną partię. Ostatnie lata pokazały, że na PiS liczyć nie mogą. https://twitter.com/PartiaKresowian

 6. happy wheels

  30 listopada 2018 at 05:27

  A very creative and wonderful idea, I think your idea will be made and invented many other ideas.

 7. Pressure washing Nolensville, Tennessee

  5 grudnia 2018 at 06:28

  I like your post and everything you share with is extremely informative. keep sharing informative posting here.

 8. Programming Assignment Help

  15 stycznia 2019 at 04:31

  All assignment help gives Assignment Help services for students. We have skillfulness and have enough team to done your assignments with easiness. Our expert writers can compose assignment on Programming Assignment Help. We are online generally so you don’t have to wait for custom quote over your assignment need

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra