Rodzina

To dziecko znaleziono w kuble na odpady! Walczyli o jego życie [ZDJĘCIA]

To straszne zdjęcie obiegło cały świat dokładnie 8 czerwca. Do tej pory, nie ujawniono, gdzie dokładnie znaleziono to dziecko, nie wiadomo nawet, kto je zostawił w kuble na śmieci wraz resztakami jedzenia.

 

Zdjęcie zamieszczone zostało na Facebooku. Nie chodziło jednak o ukazanie brutalności lub bezmyślności rodziców, ale uwrażliwienie na problem moralny i etyczny.

 

 

 

 

Pewne jest natomiast, że dziecko z kubła na śmieci już ma się dobrze i należy mieć nadzieję, że niebawem zajmą się nim kochający rodzice.

 

Not. MP

za: lifenews.com

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. Van

  5 listopada 2017 at 01:05

  thx for the info

 2. Benuta

  6 listopada 2017 at 15:34

  Might we expect to see more of these same problems in the future?

 3. Agenwin

  14 listopada 2017 at 15:12

  sometimes i have a hard time choosing laptop accessories, there are just so many options to choose from,,

 4. general health insurance

  3 grudnia 2017 at 15:07

  Healthy Lifestyle is more than eating as well as working out; it requires an irreversible way of life adjustment. To start with, more water. Below are pointers to live a healthy diet.

 5. woobamn

  2 czerwca 2019 at 06:47

 6. LypeLami

  7 czerwca 2019 at 21:48

  Notdealo
  developing a program to write a new custom program
  http://essaytyperus.com/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra