W kasynach można zagrać w tradycyjne gry karciane, takie jak poker czy Blackjack, ale również gry sizzling czy inne wciągające gry automaty hazardowe. Nie można zapominać także o ruletce i kościach. Nie bez przyczyny mówi się, że to co stało się w Vegas... Jednak jest to miasto wymagające, w którym żeby przetrwać trzeba znać kilka istotnych szczegółów. Dokładne przygotowania należy rozpocząć już od wyboru terminu, który może znacznie wpłynąć na koszty podróży. Co przygotować na lot do Las Vegas? Poniżej lista 10 najważniejszych rzeczy.

 

Przygotuj się na duże słońce

Pierwszą rzeczą bez której nie warto pakować się do Las Vegas są okulary przeciwsłoneczne. Jest to bardzo gorące i nasłonecznione miejsce. Codzienne zmaganie się z promieniami słońca nie jest komfortowe bez odpowiedniego przygotowania. Okulary są obowiązkiem. Ponadto ważne aby były one dobrej jakości, uniwersalne i dobrze chroniły oczy. Jeżeli chodzi o ochronę, to powinno się zainwestować w dobrej klasy krem z filtrem. Słońce potrafi być uciążliwe i może wyrządzić wiele szkody. Spieczona skóra nie prezentuje się ładnie, a ponadto jest niebezpieczna dla zdrowia i bolesna.

 

Piesze wędrówki

Turystyczne zwiedzanie miasta, wieczorne spacery czy wędrówka od kasyna do kasyna może być wyczerpująca. Zwłaszcza że wbrew pozorom lokale nie są umieszczone po sąsiedzku. W takim wypadku nieocenione okazują się wygodne buty, które są obowiązkową pozycją numer 3. Oczywiście nie oznacza to, że panie powinny rezygnować ze szpilek. Są one przydatne w ekskluzywnym kasynie, ale nie są obowiązkowe na mieście.

 

Ciepłe ubranie

Czwarty produkt wydaje się sprzeczny co do poprzedniego stwierdzenia o gorącym klimacie, słoneczne dni i upały zdarzają się często, ale noce potrafią znacznie zmniejszyć temperaturę otoczenia. Ciepły sweter będzie zbawieniem i pozwoli uniknąć choroby oraz w pełni korzystać z uroku miasta.

 

Sposób na sen

Vegas jest miastem, które nie zasypia. Jest głośne, szalone i bardzo tłoczne. Nie da się imprezować całą noc. W związku z tym dobrze jest przygotować się na nocny relaks. Jak się wyciszyć i skorzystać z błogiego snu? Niezbędne będą zatyczki do uszu. To dzięki nim można odciąć się od zgiełku miasta i odpłynąć w sen.

 

Impreza do rana

Szalone miasto przywołuje szalone pomysły. Można się zapomnieć, zaszaleć i wygrać ogromne pieniądze w jednym z kasyn. Nocne życie sprzyja alkoholowym przygodom. Kolejna wychylona szklaneczka jest odczuwalna na następny dzień. Kac dotyka prawie każdego odwiedzającego miasto i właśnie dlatego w walizce musi znaleźć się idealny zestaw na kaca. Coś na ból i coś co szybko postawi na nogi.

 

Woda jest zbawieniem

Upał potrafi skutecznie odwodnić i wykończyć. Woda jest obowiązkowa każdego dnia wędrówki po Vegas. Najlepiej wybrać filtrującą butelkę, która zapewni dostęp do wody w każdym momencie i miejscu. Jest to duża oszczędność, gdyż woda w Las Vegas jest stosunkowo droga. Zaoszczędzone środki można przeznaczyć na ciekawą grę w jednym z lepszych kasyn.

 

Bezpieczna saszetka na dokumenty

7 pozycja ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa dokumentów i pieniędzy. Idealnie sprawdzi się portfel antykradzieżowy, który może zabezpieczyć najważniejsze papiery i pieniądze. Co więcej dobrze jest zainwestować w lepszą torbę, w której będzie się przechowywać wszystkie niezbędne produkty. W poręcznej torbie będzie można przechowywać wszystkie obowiązkowe rzeczy, takie jak woda, krem czy kamerę. Na pozycji 9 nie mogło zabraknąć dobrego aparatu. Miasto nocą jest piękne i zapiera dech w piersiach. Jednakże jedynie dobrej klasy sprzęt jest w stanie uchwycić urok tej przestrzeni.

 

Zasób energii

Tutaj można wymienić dwa produkty. Sposobem na osłabienie i wyczerpanie jest drink lub szot energetyczny. Jest on pomocny w trakcie długiej gry czy podczas nocnych wędrówek lub maratonów w kasynie. Brak snu może być nieprzyjemne, chyba że ma się małą, podręczną pomoc. Dodatkowa energia przyda się także sprzętom, takim jak smartfon czy inne urządzenie mobilne. W walizce koniecznie musi znaleźć się ładowarka.