Naprawdę nie ma dowodu, że Hitler wiedział o Holokauście! To nie jest protokół 1%, ale ciekawostka historyczna – zapewnia na Twitterze Korwin-Mikke. 

 

 

Lider Konfederacji Wolność i Niepodległość Janusz Korwin-Mikke ogłosił dosyć dawno w wywiadzie dla DoRzeczy.pl, że „(…) pan Putin jest znakomitym prezydentem Rosji i byłby świetnym prezydentem Polski”. Mało tego, lider Konfederacji Wolność i Niepodległość w styczniu 2020 roku przekonywał, że „Putin ma rację! Nie można stawiać znaku równości między Związkiem Sowieckim a III Rzeszą”. Tym razem postanowił wyrazić publicznie swoje wątpliwości w sprawie wiedzy Adolfa Hitlera w zakresie jego wiedzy o Holokauście. Taka teza wyartykułowana przez posła na Sejm RP i lidera partii politycznej po prostu wyrządza szkodę polityczną Polsce. Apelujemy do posłów z koła poselskiego Konfederacji o usunięcie Janusza Korwin-Mikke ze swoich szeregów, aby swoje szokujące teorie ogłaszał w przyszłości na rachunek posła niezrzeszonego. Do samego Janusza Korwin-Mikke apelujemy o rezygnację z mandatu parlamentarnego. Sejm RP to nie cyrk – powiedział Niezależnej Gazecie Obywatelskiej, Paweł Czyż, rzecznik prasowy Zjednoczenia Chrześcijańskich Rodzin.

 

„Mój dziadek, narodowości polskiej, Ewald (Edward) Cyrnal, urodzony się 4.11.1909 r., w 1940 roku dostał się do obozu w Oświęcimiu, nr obozowy 19974. Przez całą wojnę przebywał w różnych niemieckich obozach. Mam zatem moralny obowiązek, aby zaprotestować, gdy poseł na Sejm RP Janusz Korwin-Mikke opowiada swoje bajki na temat wiedzy Adolfa Hitlera o Holokauście. Po prostu tutaj trzeba zachować się jak trzeba”

mówi NGO Paweł Czyż z ZChR.

„Przypomnijmy, że negowanie Holokaustu jest naukową bzdurą. W Niemczech takie wypowiedzi zagrożone są surową karą – tak było w przypadku Ursuli Haverbeck, która od lat przekonuje, że masowe mordowanie ludzi w komorach gazowych nie mogło mieć miejsca, a były niemiecki obóz Auschwitz-Birkenau nie był obozem zagłady, tylko zwykłym obozem pracy”

czytamy na łamach Wirtualnej Polsce.

Piotr Galicki, www.ngopole.pl