Huawei Watch GT 2 sposobem na udany trening

Urządzenie ze stajni Azjatyckiego producenta pokazuje, że wielofunkcyjność wcale nie musi iść w parze ze słabszą jakością. Ten model pozwala nam na odbieranie połączeń, w dodatku wyświetla informację o danych dzwoniącego. Ważne jest również to, że smartwatch posiada przyzwoitą jakość dźwięku – to ważne, ponieważ oferuje on nam możliwość prowadzenia połączeń w trybie głośnomówiącym.

Niektórzy nie wyobrażają sobie treningu bez muzyki. Z Z Huawei Watch GT 2 sport uprawia się przyjemnie, ponieważ jest on zintegrowany z platformą Spotify. W dodatku możemy również zgrać piosenki bezpośrednio na jego dysk – mamy do dyspozycji około 2 GB pamięci. Sam zegarek da się sparować ze słuchawkami, dzięki czemu nie będziemy musieli brać ze sobą innego odtwarzacza.

Tak jak w przypadku innych modeli, będziemy również w stanie odczytać przychodzące do nas wiadomości. W ten sposób zawsze mamy wszystko pod kontrolą. Możemy trenować z myślą, że nic ważnego nie umknie nam podczas treningu.

Urządzenie o wielu możliwościach

Zegarek zawiera w sobie wiele funkcji, które przydadzą nam się każdego dnia. Nic dziwnego, że użytkownicy smartwatchy nie wyobrażają już sobie codziennego funkcjonowania bez tego urządzenia! Wystarczy spojrzeć na to, jakie pozycje znajdziemy w tym konkretnym modelu:

ćwiczenie;

rejestr ćwiczeń;

status ćwiczeń;

tętno;

aktywność;

sen;

stres;

ćwiczenia oddechowej;

kontakty,

muzyka;

barometr;

kompas;

wiadomości;

pogoda;

stoper;

minutnik;

latarka;

znajdź telefon;

ustawienia.

Urządzenie było tworzone z myślą o sportowcach. Widać to zresztą już na pierwszy rzut oka. Zestaw ćwiczeń w menu zawiera następujące pozycje:

treningi biegowe;

bieganie w terenie;

bieganie na bieżni;

marsz w terenie;

marsz na bieżni;

kolarstwo;

rower stacjonarny;

pływanie na basenie;

otwarte wody;

wspinaczka;

wędrówka piesza;

bieg przełajowy;

triathlon;

orbitrek

ergometr;

inne.

Można powiedzieć, że smartwatch jest osobistym trenerem personalnym. Z nim każdy nasz trening będzie bardziej efektywny, a my będziemy mogli lepiej kontrolować swoje osiągnięcia. To znakomita informacja zarówno dla sportowych amatorów, jak i tych osób, które stawiają sobie ambitne cele związane z uprawianą przez siebie dyscypliną.

Huawei Watch GT 2 – czas pracy baterii

Osobne słowo należy się również samej pracy baterii. Użytkownicy innych urządzeń są przyzwyczajeni do tego, że co dwa-trzy dni ich zegarek powinno się naładować. Huawei niejednokrotnie udowodnił jednak, że w przypadku jego produktów sprawa może wyglądać zgoła inaczej. I tak jest w przypadku tego konkretnego modelu.

Dzięki zastosowaniu procesora Kirin A1 Watch GT 2 wystarczy nam na tydzień pracy bez konieczności ładowania. Jeśli zaś nie korzystamy z urządzenia szczególnie intensywnie, wówczas bateria może wytrzymać nawet dwa razy dłużej. To duża różnica na tle konkurentów, którzy pod tym względem wypadają zauważalnie taniej.

Smartwatch został zaprojektowany tak, aby dyskretnie wpisywać się w naszą codzienność. Jego noszenie jest wygodne, dzięki czemu w nieuciążliwy sposób mamy dostęp do wszystkich funkcji urządzenia. Wygląd został również poprawiony względem poprzedniego modelu, dzięki czemu Huawei Watch GT 2 na ręce prezentuje się znakomicie. W tej kategorii cenowej jest z całą pewnością pozycja, którą warto mieć na uwadze.

Jan Strychacz