Niejaka/niejakie/niejaki transseksualna Claire Goodier ze Spencer Street w Northwich w Północnej Anglii, która/który/która wcześniej była/był/było znane jako John zostało skazane na 20 miesięcy więzienia. Po tym, jak po znalezieniu zdjęć przyznała się do seksu z psem pod wpływem kokainy i miała zdjęcia z „obrzydliwego” incydentu. Co ciekawe już wcześniej dwa razy zboczeniec powinien siedzieć za posiadanie treści pedofilskich, ale dostał wówczas wyrok w zawieszeniu. Tym razem sędzia Steven Everett stanął na wysokości zadania i zboczeńca posadził.

Rutynowe przeszukanie laptopa przestępcy seksualnego

Prokurator przekazał sędziemu, że 60-latek(a) zostało złapane, gdy z powodu dożywotniego wpisu do rejestru przestępców seksualnych policja wezwała ją 19 lipca 2019 roku w celu przeprowadzenia rutynowej kontroli. I okazało się, że na laptopie są dowody, że Goodier przeszukiwał internet w poszukiwaniu treści o zoofilii. Co ciekawe pracowitość brytyjskiej policji jest legendarna (prawie, jak naszej) i pełna analiza sprzętu została ostatecznie ukończona dopiero jakieś dwa lata później. I wówczas wyszło szydło z worka, ponieważ okazało się, że na laptopie znajdują się ukryte foldery, które zawierają 31 zdjęć zoofiliskich, które obejmują spółkowanie Goodiera z owczarkiem alzackim. Podczas aresztowania 17 czerwca zeszłego roku policja znalazła również inny pendrive w torebce zawierającej te same zdjęcia i dodatkowo 3,5 grama kokainy.

Wcześniejsze wyroki za pedofilię

W przeszłości Claire zostało dwukrotnie skazane za posiadanie nieprzyzwoitych zdjęć dzieci – w 2006 i 2009 roku. Jednak dostało wyroki w zawieszeniu. Co pokazuje, jak liberalne są brytyjskie sądy wobec zboczeńców. Co innego, gdyby ktoś powiesił słoninę na drzwiach meczetu, to wtedy karą byłoby bezwzględne pozbawienie wolności. Goodier została opisana przez kuratora sądowego jako „manipulująca” i „podstępna”. Sędzia nazwał jej/jego zachowanie jako „obrzydliwe” i „podłe”. Co więcej sędzia Steven Everett powiedział: „Miała zdumiewające szczęście, że po otrzymaniu wyroku w zawieszeniu uniknęła więzienia (…) Przyznała się do posiadania zdjęć. Powiedziała, że fantazjowała o tym przez wiele lat i po rozmowie o tym z ludźmi w Northwich skontaktowała się z innymi w Bournemouth. Pojechała tam w grudniu 2018 roku i wzięła udział w akcie seksualnym z innymi ludźmi i psem”.

Nie jest jasne, czy Claire będzie odbywać karę w więzieniu dla mężczyzn, czy kobiet. Ja proponuję więzienie dla mężczyzn, na oddziale z samymi muzułmanami. Wtedy na pewno kara przyniosłaby skutki resocjalizacyjne. Czekam tylko, aż brytyjskie, tęczowe lewactwo stanie w obronie zboczeńca. W sumie jest dyskryminowany/ dyskryminowane/ dyskryminowana przez brytolski wymiar niesprawiedliwości. Przecież jak samo mówiło na procesie – pies był bardzo zadowolony.

Piotr Stępień

 

PS. Używanie końcówek damskich, męskich i nijakich w tekście jest wynikiem tego, że nie wiadomo, za co obecnie się uważa John Claire Goodier. A ponieważ nie jest tak pogięty jak udające dziennikarzy lewactwo z „Gazety Wyborczej”, które zaraz wszędzie będzie umieszczać komunikaty o inkluzywnej gramatyce poprzez wstawianie w środek słowa X więc wrzucam wszystkie trzy formy rodzaju występujące w języku polskim.