Polskość

Posag Kwaśniewskiego z Kazachstanu

Wiele wskazuje na to, że na zaangażowanie Kwaśniewskiego w projekt Europa Plus wpływ miała nie tylko wyjątkowa uroda Grodzkiej, męskie gusta Biedronia, czy odwaga apostaty Palikota.

Oto dowiedzieliśmy się właśnie, że noszący teczkę za najbogatszym Polakiem były prezydent Aleksander Kwaśniewski, aktywny od zarania w różnorodnych „kontaktach” ze wschodem, podobno „skołował kasę” na euro wybory.

Jak informuje portal rebelya.pl były pionier, komsomolec i komunistyczny aparatczyk, a od 1990 wszechwładca Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew, miał podjąć decyzję o wsparciu w zbliżającej się kampanii do Parlamentu Europejskiego Kwaśniewskiego i Palikota.    

 

Parasondażownia tęczowych Palikotów i Kwaśniewskich >>

Kwota 5 milionów petrodolarów miałby zasilić konto Europy Plus za pośrednictwem fundacji prezydenta Kazachstanu. Informacja pochodzi od nie byle jakiego informatora. Jest nim były zięć skośnookiego dyktatora, obeznany w „dworskich łamigłówkach” Astany, który obecnie mieszka w stolicy Austrii.

Kwaśniewski doradza od jakiegoś czasu Nazarbajewowi. Pensja z ZUS oraz teczkowanie u Kulczyka za pięćdziesiąt tysięcy złotych nie pokrywają jak widać wydatków familii Kwaśniewskich. A więc Kwaśniewski zatrudniony jest na drugim etacie w charakterze lobbysty Kazachstanu w Brukseli.

 

Palikot rozebrany do naga >>

Trzecia składowa przyszłej emerytury Kwaśniewskiego jest więc najbardziej stabilna, bo przeliczania w petrodolarach. Ale jego misja nie należy do łatwych. Silne rządy politycznego przyjaciela byłego prezydenta Polski nie były do tej pory mile widziane na europejskich salonach.

Czy więc Nazarbajew uruchamiając drobne kwoty będzie chciał okupić swoje grzechy antydemokraty? Operacja „petro Kwaśniewski” mogłaby mieć następujący przebieg: Nazarabajew sponsoruje Kwaśniewskiego. Ten przy dobrym wyniku Europy Plus zostaje szefem frakcji socjalistycznej w Parlamencie. Jej obecny lider Martin Schultz wdrapuje się na stanowisko nowego szefa Komisji Europejskiej. A za niedługi czas po socjalistycznym przejęciu sterów brukselscy biurokraci z zadowoleniem przyjmują proces demokratyzacji w Kazachstanie.

 

Neobanderowska pułapka Kwaśniewskiego >>

Do tego w pakiecie Palikot wychodzi z politycznej nicości. Siwiec lądując każdorazowo w Astanie ma zgodę na całowanie ziemi wybawcy. Ślubu Biedroniowi i jego partnerowi udziela sam Nazarbajew w pałacu prezydenckim. Kwiatkowski, ojciec i syn, dostają stałe zlecenia na badania nastrojów kazachskich kóz i wielbłądów.  A w prime time telewizji kazachskiej, oprócz kursu konsumpcji bezy Jolanty Kwaśniewskiej dla skośnookich gospodyń domowych, dla męskiej części publiczności tajniki swojego ciała odsłania, krok po kroku, posłanka Grodzka.  

Wanda Grudzień

 

PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? WESPRZYJ NAS!

Pobierz bezpłatny program do rozliczania PIT-ów, który za Ciebie wypełni zeznanie podatkowe, a 1 % przekażesz automatycznie dla naszego wydawcy, Fundacji SOS – Obrony Poczętego Życia:

 


 
Działania Fundacji można także wesprzeć wpłacając pieniądze na konto: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001 lub skorzystać z szybkiej wpłaty przez internet >>

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. bvlosgc

    14 kwietnia 2020 at 15:01

    since they do not allocate misbehaving fun to the problem Cialis mail order The biologic hampers in each behalf of the

  2. Gqtkae s

    1 maja 2020 at 17:30

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra