Z zagranicy

Na debatę w PE na temat Polski nie zaproszono przedstawicieli polskiego rządu

prawy.pl_images_europarlamentWszystko wskazuje na to, że eurokraci zaplanowali lincz na Polsce i polskim rządzie – podczas debaty dotyczącej Polski, jaka odbędzie się w najbliższy wtorek, nie przewidziano obecności żadnego przedstawiciela polskiego rządu, zatem żaden przedstawiciel legalnie wybranych polskich władz nie będzie miał szansy odpowiedzieć na rzucane pod adresem premier Beaty Szydło i jej ekipy kalumnie.

– Zakładamy, że Polska będzie reprezentowana przez przewodniczącą w UE Słowację – oświadczył w rozmowie z korespondentką RMF FM Katarzyną Szymańską-Borginon rzecznik prasowy Parlamentu Europejskiego Jaume Duch.

W ocenie eurodeputowanego PiS Tomasza Poręby, brak zaproszenia dla przedstawiciela rządu Polski potwierdza wyrażoną przez niego wczoraj opinię: że decydując o debacie, Parlament Europejski opowiedział się po jednej stronie – opozycji.

– Gospodarzem debaty jest Parlament Europejski. I zazwyczaj to gospodarz zaprasza gości – powiedział Poręba w rozmowie z dziennikarką RMF FM. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeżeli podczas debaty poświęconej sytuacji w Polsce nie byłoby żadnego przedstawiciela polskiego rządu, to w jej trakcie nie wystąpi żaden Polak.

Źródło: RMF FM

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

24 komentarze

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra