PRAWY.TV

Marian Piłka o decyzji KE: Jest to rażące naruszenie polskiej suwerenności

– To nie jest obrona polskiego rządu, to jest obrona naszego państwa przed zewnętrzną ingerencją – powiedział wiceprezes Prawicy RP Marian Piłka podczas antyunijnej demonstracji, która 30 sierpnia odbyła się w Warszawie. – Mamy do czynienia z działaniami mającymi na celu przymuszenie do rezygnacji z własnej suwerenności na rzecz tworzenia superpaństwa europejskiego – dodał, podkreślając, iż UE zdecydowała się ingerować w proces ustawodawczy w Polsce, co stanowi znaczące naruszenie polskiej suwerenności i wykracza poza jakiekolwiek zapisy traktatów Unii Europejskiej.

Zapraszamy do obejrzenia całości nagrania.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

101 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra