Z kraju

XVI Miesięcznica Kresowa – zapraszamy tuż przed Marszem Niepodległości!

Patriotyczny Związek Organizacji Kresowych i Kombatanckich w Warszawie, zaprasza na XVI Warszawską Miesięcznicę Kresową, która odbędzie się 11 listopada 2017 roku o godzinie 14.00 w Warszawie przy Rondzie Dmowskiego (Patelnia).

„W ten sposób będziemy demonstrować do czasu uchwalenia przez Sejm Rzeczypospolitej U S T A W Y o penalizacji banderyzmu i potępiającej zbrodnie ludobójstwa dokonanego na Polakach zamieszkałych na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej przez Organizację Ukraińskich Nacjonalistów i tzw. Ukraińską Powstańczą Armię” tłumaczą organizatorzy tego cyklicznego wydarzenia w stolicy.
Miesięcznice odbywają się każdego 11 dnia miesiąca w centralnych punktach Warszawy – jest to inicjatywa ponad środowiskowa i ponad partyjna, łącząca wszystkie środowiska kresowe i patriotyczne, którym droga jest pamięć Ofiar ukraińskiego LUDOBÓJSTWA.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

  1. Obat Kencing Nanah

    3 listopada 2017 at 12:02

    powinniście być siłą a jesteście słabi i naiwni,głosujecie na partie które daja wam obiecanki cacanki.
    Obat Kencing Nanah Herbal

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra