Polskość

Rzesza maszeruje

12 maja ulicami stolicy naszego i tak już przecież wystarczająco nieszczęśliwego kraju, przeciągnęły marsze. Pierwszy przeszedł Marsz Szumańskiego Komsomołu, to znaczy – zwabionych tam przez rozmaitych cwaniaków tłum cudzych dzieci, którym kazano wykrzykiwać, że nie mogą już wytrzymać „bez Europy”. Nie bardzo wiadomo, co to konkretnie znaczy, bo przecież każde dziecko wie, a w każdym razie – powinno wiedzieć, że Polska – podobnie jak Białoruś, Norwegia, czy Szwajcaria – leży przecież w Europie, więc trudno pożądać czegoś, co ma się na co dzień nie tylko na wyciągnięcie ręki, ale i w wielkiej obfitości.

Celowo wymieniłem te trzy kraje, bo Białorusią w 2003 roku, podczas referendum akcesyjnego, straszyła nas hrabina Róża Thun und Handehoch, czy może jakoś inaczej – bo nie mam pamięci do tych wszystkich niemieckich, a właściwie pardon – jakich tam znowu „niemieckich”, kiedy ormowcy politycznej poprawności pod rozmaitymi rygorami wymagają używania określenia „nazistowskich” – nazwisk?

Co to konkretnie miało oznaczać – nikt nie wiedział, ale brzmiało groźnie, przede wszystkim z uwagi na tamtejszego prezydenta Aleksandra Łukaszenkę. U nas prezydentem był wtedy Aleksander Kwaśniewski – całkowite przeciwieństwo Aleksandra Łukaszenki, bo o ile tamten jakoś dba o swój kraj, być może dlatego, że chce zostawić go w spadku swojemu synowi, to Aleksander Kwaśniewski zainteresowany był wyłącznie szukaniem sobie jakiejś posady, kiedy już prezydentem być przestanie i dla tego celu poświęcał jeden za drugim polskie interesy państwowe.

Nic mu to nie dało, bo w odróżnieniu od naiwnych Polaków, cudzoziemcy przejrzeli go na wylot i w rezultacie musiał kontentować się podrzędną posadą, czegoś w rodzaju stróża nocnego i wykidajły u jakiegoś żydowskiego nababa.

W rezultacie frymarczenia polskimi interesami państwowymi przez Aleksandra Kwaśniewskiego i innych, równie udanych prezydentów, Polska jest dzisiaj w przededniu wyszlamowania przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu, podczas gdy w stosunku do Białorusi nie ośmielają się one takich roszczeń nawet wysuwać, bo chociaż w granicach obecnej Białorusi mieszkało co najmniej tylu Żydów, ilu ich mieszkało w obecnych granicach Polski, to Żydzi wiedzą, że niechby tylko któryś odważył się wystąpić z takimi roszczeniami, to prezydent Łukaszenka zaraz przypomniałby mu, skąd wyrastają mu nogi, zwłaszcza gdyby taki jeden z drugim filut pojawił się na Białorusi.

Tymczasem słychać, że do naszego i tak już przecież wystarczająco nieszczęśliwego kraju, wybiera się właśnie żydowski burmistrz Jersey City – ten sam, który nie tylko ogłosił zamiar wpakowania pomnika katyńskiego do jakiegoś lamusa, ale w dodatku zwyzywał pana marszałka Karczewskiego jak burą sukę.

Teraz podobno tego „żałuje”, a co do pomnika, to ma go przesunąć tylko 60 metrów dalej, co przez pana ambasadora Polski w USA otrąbione zostało, jako wielkie zwycięstwo naszego mniej wartościowego narodu tubylczego. Przykro to powiedzieć, ale w słowach rosyjskiego polityka narodowości prawniczej („matka Rosjanka, ojciec prawnik”) Włodzimierza Żyrynowskiego może tkwić ziarenko prawdy, kiedy zarzuca Polsce, że zachowuje się, jak kurwa.

Ale jakże ma być inaczej, skoro zgodnie z moją ulubioną teorią spiskową, nie można być w Polsce skutecznym – to znaczy takim, któremu udaje się posiąść zewnętrzne znamiona władzy – politykiem, nie będąc niczyim agentem? To zresztą znakomicie wyjaśnia zagadkowe milczenie w sprawie amerykańskiej ustawy nr 447 JUST, zarówno Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego, prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego.
Wracając do marszu Szumańskiego Komsomołu, to wysunięcie na pierwsze miejsce wśród haseł owej łzawej tęsknicy „do Europy” może oznaczać tylko jedno – żeby niemieckie owczarki, umieszczone przez Naszą Złotą Panią na fasadzie Komisji Europejskiej, głodem zmusiły Polskę do zmiany lidera politycznej sceny, umieszczając tam z powrotem pana Schetino z jego trzódką.

Trzódkę pana Schetino uważam bowiem za polityczną ekspozyturę Stronnictwa Pruskiego, które nie ustaje w wysiłkach na rzecz doprowadzenia do odbudowania wpływów niemieckich w naszym bantustanie, utraconych wskutek powrotu USA do aktywnej polityki w naszym zakątku Europy. Jak wiadomo, wskutek tego, na pozycję lidera politycznej sceny wypchnięta została polityczna ekspozytura Stronnictwa Amerykańsko-Żydowskiego z panem prezesem Jarosławem Kaczyńskim na czele.

Toteż „Marsz Wolności”, w którym obok pana Schetino kroczyła pulchna pani Lubnauer, odbywał się pod hasłem, że my tu jeszcze wrócimy. Nawiasem mówiąc, na tym Marszu Wolności pojawił się pan Andrzej Rzepliński, który nie rozstaje się z konstytucją nawet gdy chodzi za potrzebą i też wyraził tęsknotę do „wolności” Ciekawe, że za komuny, jako działacz Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, w której na Uniwersytecie Warszawskim był nawet II sekretarzem, jakoś do wolności nie tęsknił i stęsknił się za nią dopiero teraz, kiedy stracił alimenty.

Dlatego też spostrzeżenie pana prof. Kazimierza Kika, który zauważył, że uczestnicy Marszu Wolności najwyraźniej stawiają znak równości między Wolnością a posiadaniem Władzy, jest słuszne tylko pozornie. Rzecz bowiem w tym, że ani pan Schetino, ani pani Kopacz, ani pani Lubnauer żadnej władzy nie mieli i mieć nie będą, podobnie jak pan premier Morawiecki, czy nawet Naczelnik Państwa Jarosław Kaczyński, nie mówiąc już o prezydentu Dudu. W przypadku bowiem PO, władzę sprawowały stare kiejkuty z frakcji służącej niemieckiej BND. W rezultacie PO nigdy nie wiedziała, jaki właściwie ma program – bo prawdziwym programem tej partii było odwdzięczanie się starym kiejkutom za wystruganie działaczy PO z banana na dygnitarzy. Świadczy o tym znakomicie przykład z panem ministrem sportu Mirosławem Drzewieckim.

W sierpniu 2008 roku uczestniczył on w porannej audycji radiowej, w której wychwalał pod niebiosa niejakiego pana Borowskiego – jaki on mądry, jaki uczciwy – i tak dalej. Cóż jednak z tego, skoro jeszcze tego samego dnia, tylko trzy godziny później, odlatując do Pekinu na olimpiadę, odczytał dziennikarzom pismo… dymisjonujące tegoż pana Borowskiego?

Gdyby nawet w ciągu tych trzech godzin w pana Borowskiego wstąpił diabeł, to minister nie mógłby się aż tak szybko o tym dowiedzieć, więc bardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem jest, że stary kiejkut obstawiający pana ministra Drzewieckiego zaspał i dostarczył mu papierek w ostatniej chwili (wiecie, rozumiecie, Drzewiecki… – i tak dalej).

O żadną Władzę i powrót do niej nie może tu chodzić, co najwyżej – o prestiżowe stanowiska i związane z nimi alimenty – bo prawdziwą władzę sprawują w naszym bantustanie amerykańskie, niemieckie, izraelskie i rosyjskie służby wywiadowcze, za pośrednictwem starych kiejkutów, które od 1944 roku wysługują się każdemu, kto tylko obieca im możliwość dalszego pasożytowania na historycznym narodzie polskim. Toteż nic dziwnego, że 12 maja „cała Rzesza maszeruje” niczym w Berlinie za czasów cesarza Wilhelma II. Jak pamiętamy, pewien szewc a berlińskiego przedmieścia Koepenick przebrał się w oficerski mundur, objął komendę nad przechodzącym mimo odziałem wojska, przy pomocy którego obrabował pobliski bank, po czym zniknął z forsą. Toteż „cała Europa” się śmiała, że „cesarz deklamuje, szewc komenderuje, a cała Rzesza maszeruje”. U nas oczywiście nie żadna „Rzesza”, tylko zwyczajnie – folksdojcze, ale to prawie to samo.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

30 komentarzy

30 Komentarzy

 1. wolna-polska.pl

  13 maja 2018 at 14:44

  1-UE i komunizm… 2-Rząd nie przeciwdziała żydowskim roszczeniom.

 2. konin.lm.pl

  13 maja 2018 at 15:08

  LM EXTRA. Czy Koninowi po drodze z tolerancją?

 3. Art

  13 maja 2018 at 15:21

  Proszę o rozsyłanie gdzie tylko możliwe,szczególnie na stronach anglojęzyczntch:
  https://www.youtube.com/watch?v=eOUAhs80WKo
  Również należy pytać PiS co robił niejaki Magierowski w USA na krótko przed głosowaniem nad bandycką ustawą?
  Jaką rolę pełni niejaki Sakiewicz i jego kluby w rozbiciu grupy 50 Polaków,którzy mieli jechać do Washington DC?Po rozbiciu tej grupy pojechało tylko 30 osób.Było już zbyt mało czasu na reorganizację.W nagrodę niejaki Magierowski został „ambasadorem”.Czyli to żydkowie wybrali sobie ambasadora,wcześniej była proponowana inna osoba,ale Izrael nie wyrażał na nią zgody.To jest takie śmierdzące i upokarzające draństwo,że efektem tego powinno być nasze głośne domaganie się wyrzucenia na zbitą mordę niejakiego Ciaputowicza,który wyraźnie reprezentuje tylko i wyłącznie interesy Izraela.Precz ze Shnepfami i innymi antypolakami!

 4. www.o2.pl

  13 maja 2018 at 15:21

  1-Zamach na kościoły w Indonezji. Wśród zamachowców dwie dziewczynki. 2-Niespodziewany cios w Szydło. Ksiądz krytykuję wicepremier.

 5. Soroka

  13 maja 2018 at 16:18

  Z grubsza by się zgadzało, ale w tym tekście (jak zwykle) pan Michalkiewicz zapomniał o ruskich szachistach i zimnym czekiście Putinie, a przecież nasza złota pani Gelka jest córką pastora z NRD, gdzie Władimir Władimirowicz był szefem KGB i nie mam żadnych wątpliwości, że była (i chyba dalej jest)na uwięzi trzymanej przez Władimira. W związku z tym Rzesza maszeruje, ale w takt marsza granego przez ruskich szachistów, czyli Rzesza, a tym samym „Europa”, która jeszcze podryguje zboczeniem seksualnym, takim opium dla lemingów, jest pod okupacją hybrydową ruskich szachistów. Przecież to już gołym zamkniętym okiem widać!

  • TZ.

   15 maja 2018 at 11:12

   Za to niektórzy zawsze pamiętają o swoich ukochanych ruskich szachistach, choćby pasowali do tematu jak pięść do oka.

 6. Soroka

  13 maja 2018 at 16:24

  A tak przy okazji:
  Ciekawe czym Judejczycy zakadzili ruskim szachistom, że pozwalają Judejczykom wyciągać łapska po dobra Polszy? Czyżby ruscy szachiści odstąpili Judejczykom Polszu? Pozwalając się im okrążać?
  Może Władimir też lata Judejczykom na pasku?

  • fdsfdsgfdsg

   13 maja 2018 at 16:54

   właściwa odpowiedź: ruskie szachisty podzielili się Ukrainą, a w Polszu żerują
   tak nieformalnie

  • Bobik

   14 maja 2018 at 07:36

   Soroka, nie pisz bzdur.
   To nie ruscy szachiści tylko nasi przyjaciele zza oceanu sprzedali Polskę Żydom.

   • Soroka

    14 maja 2018 at 08:28

    Aaaa! CCCP to był Izrael! Nie wiedziałem! Dzięki za uświadomienie!

    • Bobik

     14 maja 2018 at 18:33

     Soroka,
     Nie troluj.

 7. Piotrx

  13 maja 2018 at 17:49

  Republikanie wyrzucili polityka Patricka Little w związku z jego stanowiskiem wobec Żydów. Ten po wyrzuceniu z partii depcze flagę Izraela twierdząc że w USA żydzi kontrolują rząd i mają ogromną władzę na podejmowane tam decyzję

  https://www.youtube.com/watch?v=Cz9WMK240ZQ

  • Bobik

   14 maja 2018 at 07:39

   Już dość dawno temu zrozumiałem, że USA to przyrostek do Izraela a nie jakieś tam suwerenne państwo.

 8. Piotrx

  13 maja 2018 at 18:05

  Działacz polonijny o ustawie 447
  https://wpolityce.pl/polityka/393468-nasz-wywiad-dzialacz-polonijny-o-ustawie-447-to-proba-przygotowania-gruntu-prawnego-zeby-wyludzic-od-polski-setki-miliardow

  ………W latach 60. PRL podpisał umowy indemnizacyjne z USA i państwami zachodnimi, które wypłacały odszkodowania.

  Umów tych było 12. Na mocy traktatu między Stanami Zjednoczonymi i Polską podpisanego w 1960 roku, Polska wypłaciła obywatelom Stanów Zjednoczonych odszkodowania za mienie utracone przez nich w procesie komunistycznej nacjonalizacji. Stany Zjednoczone administrowały ten proces i podpisały z Polską końcową umowę indemnizacyjną. Około 11 tysięcy osób zwróciło się po odszkodowania do specjalnie w tym celu powołanej amerykańskiej komisji. Mniej więcej połowa podań została rozpatrzona pozytywnie. Około 6000 osób otrzymało odszkodowania w wysokości 30 procent wartości utraconych nieruchomości. Połowę podań z różnych powodów odrzucono. Obecnie amerykańskie organizacje roszczeniowe żądają „odszkodowań” równych 100 procent dzisiejszej wartości tychże aktywów, lub też alternatywnie postulują przeprowadzenie pełnej „restytucji” mienia. Wsparcie dla tych idei przez Kongres USA jest oczywistym naruszeniem zapisów traktatu międzynarodowego podpisanego przez Polskę ze Stanami Zjednoczonymi w roku 1960-tym.

  …..

  Czy polska dyplomacja podejmowała działania, żeby uniemożliwić przegłosowanie ustawy?

  Takie działania nie są mi znane. Były szef MSZ-u Witold Waszczykowski powiedział, że wspomagał akcje Polonii. Nie wiem jakie akcje miał na myśli, bo od 12 grudnia 2017, od czasu kiedy ustawa S.447 została przyjęta przez Senat, byłem osobą mocno angażującą się w działania Polonii w tej sprawie, i nigdy, stwierdzam to z całą odpowiedzialnością, żadnego wsparcia ze strony polskiego MSZ-u nie otrzymaliśmy. Edmund Lewandowski, jeden z dyrektorów organizacji Coalition of Polish Americans miał rozmowę w MSZ-cie w Warszawie bodajże 16 grudnia 2017 w czasie której usłyszał, że Polonia nie powinna angażować się w żadne działania w sprawie ustaw S.447 i H.R.1226.

  ……

  W żadnym kraju cywilizacji zachodniej nie obowiązuje prawo pozwalające na zwrot mienia osobom, które nie miały potomków. Wszędzie własność bezpotomna przechodzi na własność Skarbu Państwa.

  Tak jest też w USA. Nie ma więc podstaw, ani potrzeby żeby Polska działała wbrew swoim interesom i niezgodnie z istniejącym prawem. Jeżeli ustawa S.447 stanie się obowiązującym prawem będzie to naruszeniem uniwersalnych norm prawa tak polskiego jak i amerykańskiego. Stworzy to precedens prawny, który uderzy również w Stany Zjednoczone……..

  • wiesscar

   13 maja 2018 at 18:17

   USA bedzie musiala wyplacic odzzkodowania Indianom za mordy i zagarniecie ziem należących do plemion indianskich mieszkajacych na terenach obecnego USA.

 9. rebeliant

  13 maja 2018 at 18:19

  Ponawiamy prośbę do Pana Ministra o przywrócenie bądź o wykorzystanie wiedzy i doświadczenia prokuratora Andrzeja Witkowskiego do śledztwa w sprawie wyjaśnienia wszystkich okoliczności zbrodni popełnionej na księdzu Jerzym Popiełuszko.
  https://www.ksjerzypopieluszko.pl/

 10. rebeliant

  13 maja 2018 at 18:20

  Wzywamy każdego Polaka do podpisania się pod poniższą petycją oraz zachęcania do tego innych Rodaków w Ojczyźnie i wśród Polonii!
  Mamy miesiąc na zebranie 100 tysięcy podpisów, tak nam dopomóż Bóg!
  PODPISZ PETYCJĘ:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

 11. Soroka

  13 maja 2018 at 18:35

  Aha! Już wiem dlaczego Judejczycy mogą sobie tak wobec Polszy pozwalać!
  Chodzi o to, aby Polaczkowie rzucili się w objęcia Władimira, z okrzykiem :Ratuj nas Władimirze Władimirowiczu, myśląc że wtedy Judejczycy dostaną trefną figę z makiem!

 12. Art

  13 maja 2018 at 19:07

  https://www.youtube.com/watch?v=CnE2hoCRxYg
  Prawidłowa charakterystyka etrusków i naszych? „elit” z jedną poprawką:duża część z tych „elit politycznych” to w prostej linii zdrajcy zarabjający na „….Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
  I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.”

 13. Norma

  13 maja 2018 at 20:28

  PIS zawodzi na całego.Długie wywody Morawieckiego bez aktywnego działania nic nie dadzą.Po 5 letnich dokonaniach nie spodziewam się nic dobrego,chyba że Kaczyński uwolni się z kagańca.

  • Bobik

   14 maja 2018 at 07:48

   @Norma
   Kaczyński właśnie uwolnił się z kagańca. Na niektórych forach prawicowych mówią, że jego prawdziwe nazwisko to Kalkstein (co by wiele wyjaśniało) ale nie wiem czy to prawda bo jak tam się zajrzy to wygląda że z 80% naszych notabli to Żydzi albo mają przynajmniej żony Żydówki z tamtejszych wyższych warstw.

   • Soroka

    14 maja 2018 at 08:30

    Swojego wacka już obejrzałeś? Może też jest obrzezany?

    • you-tube

     14 maja 2018 at 11:20

     Zbigniew Stonoga – Odpowiedz na zarzuty, Dominika Duda. (3-minuta co mówi Stonoga o Kaczyńskim i za co chce go ukarać, Kaczyński przyznaje się do żydowskiego pochodzenia)

     • Soroka

      14 maja 2018 at 11:54

      No! Stonoga to wielki autorytet informacyjny! Nie ma co!

 14. Tomasz

  14 maja 2018 at 10:42

  Soroka puknij się w łeb Rosja i Niemcy są wrogami Polski od zawsze III Rzesza Niemiecka dostarczała uzbrojenie do Związku Sowieckiego a obecne R F N dostarczało Federacji Rosyjskiej uzbrojenie tak samo Francja handlowała bronią z Federacją Rosyjską .Związek Sowiecki zmienił położenie i nazwę na Europejski Związek Republik Socjalistycznych z Radą związkową na czele neo-marksistami niemieckimi m i n do czerwonych należy A Merkel grupa im włoskiego komunisty Spinellego twórcy neo-marksizmu,w 9 maja U S A kolejny raz nas sprzedało tym razem syjonistycznemu tworowi Izraelowi .W 1943 U S A razem z W L K Brytanią oddało Polskę Stalinowi czyli Rosji Bolszewickiej jak bydło rzeźne .Od 9 maja jest Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym czyli Polin skutek błędnej polityki zagranicznej od 1989 r,

  • Soroka

   14 maja 2018 at 11:52

   Nie czytaj tyle, bo w głowie masz już zupełny galimatias! Czytając, trzeba jeszcze rozumieć co się czyta i porównywać to z rzeczywistością, ale jak widać Tobie promieniowanie reliktowe odebrało zdolności poznawcze. Szkoda chłopa.

 15. edi60

  15 maja 2018 at 10:56

  jest pytanie po co w ogóle chodzić na wybory skoro w Polsce żądzą albo stronnictwo Pruskie albo Amerykańsko-żydowskie ?
  przeciesz u nas albo PO czy PiS na innych Polaczki nie głosują ?

 16. P

  15 maja 2018 at 14:47

  Soroka jesteś chory na nową chorobę syndrom tropienia ruskich agentów.W Rejkiawiku w 1991 Regan z Gorbaczowem czyli towarzysze amerykańscy i sowieccy dogadali się w sprawie demontażu Związku Sowieckiego oraz powstania zjednoczonych Nieniec.Związek Sowiecki ze stolicą w Brukseli Europejski Związek Republik Socjalistycznych z Radą Związkową pod przewodnictwem towarzyszy niemieckich neo-marksistowskich .Jest realizowany rewolucyjny program Żyda Trockiego Rewolucja przez instytucje czyli kulturalna inaczej neo-marksizm .Neo-marksiści to zdeprawowani moderniści ,OD 1989 rządzi układ z magdalenki ,

 17. Tomasz

  15 maja 2018 at 18:47

  Soroka ty jesteś reliktem neo-konserwatywnym czyli neo-marksistą amerykańskim .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra