Z zagranicy

Czy Merkel tylko pozoruje wydalanie imigrantów?

Pomimo teoretycznej zmiany polityki imigracyjnej, wciąż nikły odsetek nielegalnych imigrantów jest wydalany z Niemiec.

 

Hans-Joachim Berg z Alternatywy dla Niemiec zadał pytanie berlińskiemu rządowi ilu jest nielegalnych azylantów w stolicy Niemiec. Dowiedział się, że pod koniec maja było to 17 080 osób, które powinny opuścić kraj.

Informacje te przekazał konserwatywnemu dziennikowi „Junge Freiheit”, który je opublikował.

Wynika z nich, że władze Berlina nie egzekwują prawa wobec nielegalnych imigrantów. Do maja wydalono z tego landu zaledwie 429 osób, w tym 18 do Polski.

Wśród nielegalnych imigrantów dominują osoby niewiadomego pochodzenia. Następnie są to Libańczycy, Rosjanie, Serbowie, Wietnamczycy, Turkowie, Mołdawianie, Afgańczycy, Irakijczycy oraz Bośniacy.

Takie zachowanie sprawia wrażenie celowej polityki. Najpierw władze centralne zapowiadają walkę z nielegalną imigracją, a równocześnie tolerują pobyt takich osób we własnym kraju. Z biegiem czasu mogą one otrzymać ograniczone prawo pobytu, a potem stałe.
Angela Merkel tracąc poparcie, mogła wykonać pozorowane działanie wobec swojego społeczeństwa, ale wiele wskazuje, że nie zamierza zmieniać swojej obłędnej polityki przyjmowania imigrantów.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. Tiberias

    25 lipca 2018 at 15:00

    Tak naprawdę to mamy do czynienia z siatką podpalaczy i nienawistników naszej cywilizacji, jak: European Programme for Integration and Migration (EPIM); EPIM to ponad 450 organizacji z 45 krajów europejskich i pozaeuropejskich. Sponsor: nikt inny jak mizantrop soros, jego OS w logo organizacji.

    http://www.epim.info

    „Unia na rzecz Regionu Morza Śródziemnego” (fr. Union pour la Méditerranée) —> to nie milion, dwa „mniemanych uchodżców” ma przybyć, lecz może i nawet 100-200.000.000 (prekariat Maghrebu) siedzi na spakowanych tobołkach, aby wprowadzić się do socjalnego hamaka UE. „Arabska Zima” była jedynie jednym z posunięć na szachownicy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra