Z zagranicy

Austria: Walka z nielegalną imigracją ma priorytetowe znaczenie

Szef MSW Austrii powiedział, że walka z nielegalną imigracją ma priorytetowe znaczenie. 

fot. picserver.org

We Wiedniu miała miejsce  unijna konferencja dotycząca imigracji i bezpieczeństwa. Tam swoje zdanie wyraziła m.in. Austria.

Minister spraw wewnętrznych Austrii – Herbert Kickl z partii Wolności powiedział, że oprócz walki z nielegalną imigracją potrzeba także chronić wewnętrzne granice UE, odsyłać uchodźców oraz zwalczać przemyt.

„To są kroki numer jeden, dwa, trzy i cztery. A kiedy już to osiągniemy, możemy pomyśleć o krokach numer pięć i sześć.” – dodał.

Było to nawiązanie do słów Jean-Claude’a Junckera, który proponował stworzenie możliwości legalnej imigracji do UE.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Tomek

    14 września 2018 at 07:28

    Wiecie co to znaczy naziole? że będzie wam trudniej wyjechać na saxy

  2. kowalski

    14 września 2018 at 15:02

    Rumunia ma już udokumentowane ponad 200 przypadków wirusa zachodniego NIlu [i kilkanaście ofiar śmiertelnych].Czy to „przypadkiem” nie jest związane z tym że afro-azjatycki desant we Wschodniej UE wybiera trasę przez Rumunie.I dlaczego farmaceutyczna mafia NWO przymuszająca do szczepień europejskie dzieci nie reaguje na to zjawisko.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra