Z kraju

BOR udaremnił zamach na prezydenta Andrzeja Dudę?

borPodczas wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Piekarach Śląskich funkcjonariusze Biura Ochrony Rządu zatrzymali mężczyznę – był uzbrojony w nóż. 40-latek czekał na tyłach prezbiterium piekarskiej bazyliki.

Mężczyzna wzbudził podejrzenia ochrony prezydenta dziwnym zachowaniem. Tłumaczono je wyczekiwaniem na prezydenta, który lada moment miał pojawić się w świątyni.

Funkcjonariusze BOR wyprowadzili mężczyznę z budynku. Jak się okazało, miał on przy sobie nóż oraz strzykawkę. Biuro Ochrony Rządu przekonuje, że nie było bezpośrednia zagrożenia dla zdrowia lub życia głowy państwa.

Program wizyty Andrzeja Dudy na Śląsku nie został zmieniony. Zatrzymany 40-latek jest przesłuchiwany.

Źródło: TV Republika

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

199 komentarzy

199 Komentarzy

  1. home security camera reviews outdoor

    15 listopada 2017 at 16:52

    To guard family members from problems?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra