Polskość

Tęczowy Piątek

Od kilku dni aż huczy w mediach o tegorocznym Tęczowym Piątku, organizowanym przez Kampanię Przeciw Homofobii. Tęczowy Piątek ma być zorganizowany w 211 szkołach i najważniejsze, nie był uzgadniany z rodzicami. Przedstawiciele Kampanii Przeciw Homofobii mają „uczyć dzieci i młodzież tolerancji”.

Z informacji kuratorów wynika, że nie ma takiego programu, jak Tęczowy Piątek. Nikt tego wcześniej nie zgłosił i nie omawiał z władzami oświaty. Jest to czysta samowolka, wdzieranie się na siłę w szerzenie indoktrynacji dzieci i młodzieży. Takie działanie, to złamanie prawa oświatowego. Minister oświaty Anna Zalewska mówi, że rodzice powinni zawiadomić o tym kuratorium. Kuratorzy sprawdzą, które przepisy zostały złamane i będą prowadzić postępowanie, łącznie z o naruszenie dóbr osobistych. A to już droga otwarta do wszczęcia postępowania prokuratorskiego.

Kampania Przeciw Homofobii tłumaczy, że niczego nie narzuca. Szkoły same będą decydować o formie prowadzonej kampanii. KPH dostarcza jedynie potrzebnych materiałów. Zapowiadano, że w tym dniu placówki oświatowe zostaną oplakatowane, a na korytarzach wybranych szkół będą powiewały tęczowe flagi. Młodzież będzie karmiona ideałami LBGT. Rodzice są oburzeni i nie życzą sobie, aby bez ich zgody dzieci i młodzież była poddana tak bezczelnej indoktrynacji.

Niestety środowiska reprezentujące mniejszości seksualne najchętniej wdarły by się już do przedszkoli, aby robić wodę z mózgu wśród dzieci. Ich usta pełne są pięknych haseł o tolerancji i poszanowaniu każdego człowieka. Każdy wie, że pod tą przykrywką przemycane są hasła, które mają gloryfikować inność seksualną.

Środowisku temu sprzyja Związek Nauczycielstwa Polskiego. Widać to wyraźnie w ich organie prasowym, „Głosie Nauczycielskim”. Niedawno tygodnik zorganizował  wybory na Nauczyciela Roku. Zwyciężył Przemysław Staroń z II Liceum Ogółnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Sopocie. Staroń uczy tam filozofii, etyki, wiedzy o kulturze i historii sztuki. Jest zdeklarowanym gejem.  Gdy na Zamku Królewskim odbierał nagrodę, zaprosił na podium swojego partnera i wygłosił krótko spicz na temat orientacji homoseksualnej.

„Głos Nauczycielski” został nagrodzony za zasługi dla ochrony praw dziecka. „W uznaniu szczególnych osiągnięć w dziedzinie ochrony praw dziecka nadaję Redakcji „Głosu Nauczycielskiego” Odznakę Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw dziecka” – napisałMarek Michalak rzecznik praw dziecka.

LGBT wciska się również do Związku Harcerstwa Polskiego. Kierownictwo ZHP coraz wyraźniej promuje nową tematykę rekomendowaną przez środowiska LGBT. W czerwcu tego roku Główna Kwatera ZHP wydała poradnik dla drużynowych gromad i drużyn ZHP „Tężnia ducha” Dotyczy on wychowania duchowego i religijnego, będącego jednym z najważniejszych filarów tej organizacji. W broszurce znalazł się rozdział „Każdy inny, wszyscy równi” zilustrowany zdjęciem z RaibowCafe – tęczowej kawiarni na międzynarodowym zlocie Jamboree w 2015r.,zorganizowanym przez skautów sprzyjających LGBT.

Związek Harcerstwa Polskiego zawsze kojarzył się nam, od czasu jego założenia w 1918 roku, z wychowywaniem młodzieży w duchu szacunku dla każdego człowieka, niezależnie od jego wyznania, koloru skóry czy orientacji seksualnej. I nie było z tym kłopotu, bo to są podstawy moralne polskiego harcerstwa. Ale to za mało, dla homoseksualistów, lesbijek i innych orientacji. Oni muszą nauczać po swojemu, dając supremacje wszystkim wynaturzeniom. A to co teraz promuje ZHP, jest niezgodne z harcerską ideą. Twórca skautingu Robert Baden-Powell uczył chłopców tego, że ich seksualność jest cennym skarbem, a skarbu tego ma skaut strzec aż do małżeństwa. Antoni Małkowski założyciel polskiego harcerstwa, podkreślał, że skaut stroni od trucizn szkodzących ciału i duszy, zachowuje wstrzemięźliwość. Prawo harcerskie mówi, że harcerz jest czysty w myśli, mowie i uczynkach – wylicza Paweł Kwaśnik, prezes  Centrum Życia i Rodziny. Niestety ZHP dopuściło do funkcji wychowawczej ludzi związanymi z ruchami homoseksualnymi.  Odbywają się spotkania prowadzone przez znanych działaczy LGBT, podczas których szkoli się drużynowych, w jaki sposób mają przekazywać nowe zasady wychowania moralnego w duchu tolerancji dla mniejszości seksualnych.

Środowiska LGBT są nastawione na sianie zamętu w głowach dzieci i młodzieży i będą się wdzierać każdymi szczelinami, aby propagować swoje zatrute idee.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. malva

  26 października 2018 at 13:45

  Oni idą do przodu i są bezczelni a my bierni, siedzimy w fotelach.

  • Anna

   26 października 2018 at 14:22

   Znaczy co Ci przeszkadza? Bo ja wolę mieć dwóch ojców ktorzy będą mnie kochać i wychowywać niż ojca pijaka co maltretuje matkę. A jak widzę zainteresowanie panów takich jak ty . to świadczy o tym że jestes ukrytym gejem co mnie nie dziwi bo mezczyzni mają punkt G w d…pie

   • Dariusz

    26 października 2018 at 14:39

    Walnij Anno głową w betonowy mur….Z całej siły.Może ten jedyny neuron w twojej nierozwiniętej czaszce odklei się i zacznie funkcjonować.

    • GG.

     28 października 2018 at 01:53

     .
     .
     Najdziwniejsze, że p. Galińska widzi, iż „LGBT wciska się”, ale nie widzi, kto to sponsoruje:
     .
     .
     .
     Departament Stanu i Ambasada USA wśród sponsorów Kampanii Przeciw Homofobii organizującej Tęczowy Piątek
     https://wprawo.pl/2018/10/25/departament-stanu-i-ambasada-usa-wsrod-sponsorow-kampanii-przeciw-homofobii-organizujacej-teczowy-piatek/ (25.10.2018).
     .
     .
     Czekamy na ciekawy artykuł p. Galińskiej, wyjaśniający nam dostatecznie, dlaczego nasz „najlepszy sojusznik” w NATO atakuje tak bezpardonowo i podstępnie swojego „najlepszego sojusznika” na „wschodniej flance” tej organizacji?
     .
     .
     .

     • GG.

      28 października 2018 at 13:04

      .
      „GŁOS ODDANY NA POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE JEST GWARANCJĄ POKOJU, A GŁOS ODDANY NA PiS, TO GŁOS ODDANY NA WOJNĘ” (Władysław Kosiniak-Kamysz, szef PSL, 19.10.2018).
      .
      .
      Były PiS-owski minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski (27.10.2018):
      .
      „31 lat temu, Stany Zjednoczone Ronalda Reagana i Związek Radziecki Michaiła Gorbaczowa, po siedmiu latach negocjacji, zawarły w stolicy Islandii traktat [INF] o zakazie rozwoju, testowania i posiadania pocisków balistycznych, czyli rakiet wystrzeliwanych z ziemi, o zasięgu od 500 do 5500 km. Porozumienie dotyczyło rakiet zarówno z głowicami konwencjonalnymi jak i nuklearnymi. [zob.: pl.wikipedia.org/wiki/Treaty_on_Intermediate-range_Nuclear_Forces ]
      (…)
      Jeśli Rosjanie nie powrócą do przestrzegania zobowiązań INF, a Chińczycy nie podejmą nawet negocjacji na temat przystąpienia do [tego] traktatu, to jest wielce prawdopodobne, że Amerykanie zrealizują zapowiedź wycofania się z porozumienia. Być może Rosjanom znowu uda się wywołać panikę i uaktywnić antywojenne, promoskiewskie ruchy w Europie Zachodniej. Rosjanie napewno wykorzystają wszelkie watpliwości Europejczyków, aby wbić kolejnego klina pomiędzy Brukselę i Waszyngton.
      .
      W takiej sytuacji jest miejsce dla polskiej dyplomacji na działania podnoszące nasze bezpieczeństwo. Będąc już i tak celem rosyjskich gróźb, POLSKA MOŻE ZAPROPONOWAĆ AMERYKANOM STACJONOWANIE NA SWOIM TERYTORIUM SIŁ SZYBKIEGO REAGOWANIA W TZW. FORT TRUMP ORAZ WOJSK RAKIETOWYCH [USA] ODSTRASZAJĄCYCH ZACHOWANIE ROSJI.
      .
      Nie łamiąc jeszcze zobowiązań INF AMERYKANIE MOGLIBY ULOKOWAĆ W KRAJACH FLANKI WSCHODNIEJ ESKADRY SAMOLOTÓW Z KONWENCJONALNYMI POCISKAMI CRUISE. TAKA BROŃ DAWAŁABY AMERYKANOM I NATO MOŻLIWOŚĆ DOKONYWANIA PRECYZYJNYCH, KONWENCJONALNYCH UDERZEŃ PREWENCYJNYCH.
      .
      Wobec dalszej eskalacji zbrojeń rosyjskich AMERYKANIE, nadal nie łamiąc INF, MOGLIBY ROZLOKOWAĆ NA WODACH EUROPEJSKICH OKRĘTY Z RAKIETAMI TOMAHAWK. Kolejne posunięcie to rozszerzenie programu współpracy wojskowej państw NATO znanego jako nuclear sharing, czyli ZWIĘKSZENIE MOŻLIWOŚCI POTENCJALNEGO STACJONOWANIA AMERYKAŃSKIEJ BRONI JĄDROWEJ W EUROPIE na wypadek groźby konfliktu.”
      .
      Źródło: Waszczykowski: wyjście USA z porozumienia INF to szansa dla Polski https://wiadomosci.onet.pl/opinie/waszczykowski-wyjscie-usa-z-porozumienia-inf-to-szansa-dla-polski/0v88zel (27.10.2018).
      .
      .
      Jak widzimy, PiS to partia zdecydowanie prowojenna, a jej aktywistom/czynownikom marzy się nie tylko amerykańska okupacja Polski, ale i udostępnienie terytorium Polaków-Słowian dla organizacji amerykańskich ataków na Słowian żyjących w Rosji.
      .
      NIE CHCEMY ŚMIERCI RUSKICH-SŁOWIAN OD AMERYKAŃSKICH „UDERZEŃ PREWENCYJNYCH” Z POLSKIEGO TERYTORIUM !
      .
      NIE CHCEMY ŚMIERCI POLAKÓW-SŁOWIAN OD PUTINOWSKICH UDERZEŃ ODWETOWYCH !
      .
      NIE CHCEMY ANTYSŁOWIAŃSKICH (A WIĘC I: ANTYPOLSKICH) PODŻEGACZY WOJENNYCH PRZY WŁADZY !
      .
      .
      „Bójcie się polityków, którzy dzisiaj, także w Polsce, mówią, że trzeba iść na wojnę. Wojna jest zawsze rozwiązaniem najgorszym i ostatecznym. Ja pomijam już fakt, że nikt nie pójdzie dzisiaj na wojnę tylko dlatego, że ktoś w Polsce będzie do tego nawoływał. Mądra polityka jest od tego, by osiągać swoje cele, unikając wojny. (…) Na wojnę proszę mnie nie namawiać i proszę nie oczekiwać, że Polska będzie kogokolwiek namawiała do wojny.” (Donald Tusk, TVN24.pl, 18.03.2014).
      .
      PANIE TUSK, WRACAJ PAN ! – POLSKA PANA POTRZEBUJE !
      .
      .
      .

   • internet

    26 października 2018 at 15:07

    Sinead O’Connor przeszła na islam. Zmieniła imię, nazwisko i nosi hidżab.

   • internet

    26 października 2018 at 15:17

    Tak „napastowano” dzieci przed „Tęczowym Piątkiem” w warszawskim liceum!

   • doA

    29 października 2018 at 10:07

    @Anna – może wolisz mieć dwóch kochanków a nie tatusiów(chyba już jesteś za dużą dziewczynką na tatusia?) I ciekawi mnie SKĄD masz taka pewność, że dwóch tatusiów będzie cudownie kochać a nie np. wykorzystywać seksualnie dziecko – o wielu takich właśnie przypadkach alarmują. Choć na pewno i fajni dwaj tatule się zdarzają! Ale na pewno więcej fantastycznych ojców/mężów i matek/żon znamy wszyscy (i ty też!)w normalnych rodzinach niż fantastycznych jednopłciowych tatków czy matków.A ilu znasz takich pijanych tyranów?! Nie przeginaj pały!

  • internet

   26 października 2018 at 15:03

   Gwałt i morderstwo 16-latki we Włoszech. Zatrzymano trzech migrantów.

 2. jok

  26 października 2018 at 14:04

  Widzę to tak:

  To nie homos przejęli w 1913 r. dolara, i nie oni organizowali „rewolucję” w 1917 r.
  To nie oni są/byli najbardziej prominentnymi prekursorami tresury społeczeństw w duchu polit. poprawności itp.
  Są narzędziem przemian cywilizacyjnych, sądzę że w ręku kręgów „ży-skich, narzędziem ambitnym, pragnącym uczestniczyć w przemianach, ale nie są główną siłą sprawczą. Siłą rzeczy są beneficjentem przemian, teraz już rzadko biernym, także czynnym, ale ich aktywność nie wynika z ich siły, lecz z siły im nadanej.

  Nad Wisłą to postępuje trochę wolniej, przypomnijmy, że jeszcze (chyba) w 2004 r., posłanka postępowej SLD, pani Alicja Błochowiak, użyła publicznie na komisji rywinowej, terminu „pedały”, i nie było z tego powodu wielkiego rejwachu. A „nacja wybrana” wtedy, była, jak praktycznie cały czas, tematem tabu.

 3. piotr p

  26 października 2018 at 15:23

  Homofobia jest naturalnym lękiem przed zboczeńcami. Jeśli spojrzymy na historię to wszyscy wielcy zbrodniarze nimi byli.

 4. Lila

  26 października 2018 at 18:59

  Homofobia czy to choroba,bo zaczyna być chroniona jak antysemityzm.Czy wyrażenie oburzenia przez rodziców o wtargnięciu do szkół,gdzie uczą się ich dzieci informacji ,które robią wodę z mózgu ich podopiecznym to coś złego.Każdy rodzic odpowiada za wychowanie seksualne swojego dziecka.A tematy czy ta pani z pania,albo pan z panem,ich terminy nie są im potrzebne bo z tych związków nie będzie potomstwa,czyli odpowiedzialności w życiu przyszłym.Jak to mówią robta co chceta.To właśnie nienormalność.Bo człowiek wykorzystuje człowieka.Przedmiot jak się znudzi to nowy.Teraz często tak siebie traktujemy,a co będzie z naszymi dziećmi.

 5. klioes vel pislamista

  26 października 2018 at 19:19

  Finał tolerancji represywnej

  Medal tęczy dla tej szkoły,
  W której pedał jest wesoły!
  A gdzie nie dość wesół chodzi,
  Zamknąć szkołę nie zaszkodzi.
  Taka tolerancja kwitnie!…
  Aż pedałów islam wytnie.

 6. edward

  27 października 2018 at 07:34

  Po przeczytaniu niektórych komentarzy pod tekstem widzę że akcje tego typu mają sens i są bardzo potrzebne. Sama autorka tego artykułu powinna skorzystać z możliwości jaka się przed nią otwiera, powinna pójść i posłuchać, słuchać za zrozumieniem a wtedy kto wie, może wiedziała by nawet o czym pisze. Żal mi was, po prostu żal.

  • Marian

   27 października 2018 at 10:35

   A mnie ciebie nie żal. Tylko mam prośbę: nie kradnij/adoptuj i nie demoralizuj cudzych dzieci.

 7. Jan

  27 października 2018 at 17:28

  Lewaków,feministek i dewiantów nie brakuje.Pan Bóg już ich ukarał.To ciężko chorzy ludzie.

  • Marian

   28 października 2018 at 07:41

   @Jan, nie wiem co rozumiesz przez słowo „chorzy”.
   Jakiś Belg, dr psychiatrii czy jakoś tak, prowadził badania wśród homoseksualistów i na koniec stwierdził, że faktyczne zaburzenia osobowości ma jakieś kilka procent spośród badanych. A reszta to… „zwykli zboczeńcy”, z wolnego wyboru

 8. finka

  28 października 2018 at 14:25

  Rozsądna opinia prof.Dakowskiego, całość na str http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24076&Itemid=100
  ” Komisja Europejska podała ,że Morawiecki z Kaczyńskim wydali w zeszłym roku zgodę na osiedlenie się w naszym kraju 683 tys. osobom spoza Unii Europejskiej.

  To jest inżynieria społeczna , nad która nikt w Polsce juz nie ma kontroli. Każda z tych osób może sprowadzić rodzinę , nawet 10 osób. Każda z tych osób ,również członków rodziny, ma prawo do 500+ , szeregu innych zasiłków, dopłat do mieszkania ,do energii elektrycznej wody itd , do bezpłatnej opieki medycznej, do edukacji (chodzi o wydatek, który Polacy muszą sfinansować), zapewne do szeregu innych zasiłków , o których normalni ludzi w Polsce nie mają pojęcia ,a z których przybysze na pewno skorzystają.
  Uważam , że ten cały „tęczowy piątek” jest wspólną akcją PIS-u i kontrolowanych przez polskojęyczne służby „środowisk LGTB” , która służy odwracaniu uwagi opinii publicznej od głównych spraw, które realizuje PIS wspólnie z resztą postkomunistów.”

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra