Polskość

Chłopczyku, w sukience ci do twarzy?!

Od kilku dni na portalach społecznościowych rośnie rzesza osób jawnie oburzonych planowaną w polskich szkołach promocją odchyleń od normy. Mam tu na myśli piątek podczas którego w ponad dwustu szkołach promować się będzie kwestie które nie maja nic wspólnego z nauczaniem dzieci. Jest to oczywiście jeden z elementów długofalowej polityki Unii Europejskiej, skrzętnie realizowanej w Polsce pomimo faktu, ze krajem rządzi rzekomo konserwatywno-narodowa partia.

Swoje doświadczenia z promocją treści, które mają być teraz promowane w szkołach na lekcjach zacznę od broszurki wydanej przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, jakieś 15 lat temu, autorstwa Magdaleny Środy, która w swojej broszurce twierdziła, iż trzeba uczyć dzieci w szkołach, że okres ciemiężenia kobiet porodem wkrótce się skończy, bo tylko kwestią czasu jest kiedy nauka będzie tak zaawansowana, że zarodek będzie mógłbym przechowywany w mosznie mężczyzny i wreszcie będzie sprawiedliwie, bo to mężczyźni będą rodzić dzieci. Człowiekowi wydawało się, że widział podobny typ światopoglądu u Machulskiego w Seksmisji, a tym czasem komediowe dialogi znalazły uznanie w ministerstwie w postaci druku broszurki z pieniędzy podatników.

Następnym punktem na mapie moich doświadczeń były unijne projekty. Kiedy kilka lat temu przygotowywałem projekt o dofinansowania powstania przedszkola na warszawskim Tarchomnie zetknąłem się namacalnie z tym jak w rzeczywistości będzie wyglądać promocja odchyleń od normy w polskich szkołach i że nie ominie ona nawet najmłodszych dzieci. Z dokumentacji konkursowej przygotowanej przez Mazowiecką Jednostkę Programów Unijnych dowiedziałem się, że projekt powinien zakładać działania równościowe; co miału by to znaczy w praktyce? Ano tyle i aż tyle, że należało w projekcie o dofinansowanie zawrzeć informacje, iż w ramach zajęć dla 4-5 latków prowadzone będą pogadanki na temat równości kobiet i mężczyzn. Ot, można by powiedzieć idea może nawet słuszna jeśli uznać, że faktycznie ta nierówność występuje w Polsce.

Kolejną ciekawostką były wydatki w projekcie. Można było doposażyć przedszkole, a i owszem w zabawki za unijne jewro, ale żeby dostać dodatkowe punkty należało zawrzeć klauzulę, że zabawki będą również dobierane zgodnie z polityką równości kobiet i mężczyzn. Jak to miało wyglądać w praktyce? Ano tak, że chłopcy mięli mieć zakupione do zabawy lalki i garnki a dziewczynki samochody i …pewnie wielu z was pomyślało o karabinach, no cóż akurat tym to teraz nie mogą się bawić ani chłopcy ani dziewczynki. Chłopcy już w przedszkolu mają mieć w wpajane, że ich miejscem są garnki i kuchnia a kobiety mogą być doskonałymi mechanikami samochodowymi.

Potem przyszła pora na kolejne działania. Jakieś chyba 3 lata temu usłyszałem o akcji w przedszkolach polegających na przebieraniu chłopców w sukienki a dziewczynek w spodnie, tak żeby uczyć dzieci równości płci i tego, że pojecie płci jest mocno umowne. Oczywiście cała akacja została przeprowadzona bez wiedzy rodziców. Część chłopców po przebraniu ich siłą w sukienki w przedszkolu wróciła do domu z płaczem mocno straumatyzowana.

Kolejnym krokiem była ingerencja w treść podręczników. Zarówno tych szkolnych jak i akademickich. Znajoma, której matka opracowywała podręcznik do nauki języka francuskiego dla studentów mówiła mi, że w podręczniku przez nią przygotowywanym zakwestionowano wizję małżeństwa i rodziny jako układu kobieta mężczyzna plus dzieci, nakazano tak ująć temat, żeby przestawić również wariant, w którym rodzina to dwie kobiety plus dzieci i dwóch mężczyzn plus dzieci. W podręczniku zakwestionowano również to, że na zdjęciach są sami biali ludzie i nakazano odpowiednie wymieszanie raz z uwzględnieniem właściwych proporcji.

Jak jednak widać również i to nie wystarcza już orędownikom „nowoczesności” dziś pakują się bezczelnie do szkół korzystając z przychylności szefa ZNP starego cwaniaka pana Broniarza, który widział ostatnio szkołę tak jak Marks widział robotników, czyli na zdjęciach. Oburzają się na taki rozwój wydarzeń i całą tę homo propagandę, zwolennicy PiS, którym przypominam, że w Sejmie PiS był za przystąpieniem do eurokołchozu, poza chyba dwoma posłami Piłką i Zawiszą. Więc jeśli wasza kochana partia była za przystąpieniem, to się nie dziwcie teraz, że mamy taki syf, choć z drugiej strony Węgry pokazują, że można zrobić z tym prządek. Do tego trzeba jednak kogoś kto realizuje rzeczywistą politykę narodową, a nie ludzi, którzy stwarzają pozory bycia zwolennikami cywilizacji łacińskiej, wchodząc w przysłowiowe buty poglądów narodowych i konserwatywnych, w rzeczywistości realizując politykę sprzeczną z interesem narodowym.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

19 komentarzy

19 Komentarzy

 1. GG.

  26 października 2018 at 10:50

  .
  PO TRZECH LATACH RZĄDÓW „PRAWICOWEGO” PiS-u
  .
  Po trzech latach rządów „prawicowego” i „konserwatywnego” PiS-u „w ponad 200 polskich szkołach odbędzie się Tęczowy Piątek, trzecia edycja akcji Kampanii Przeciw Homofobii.
  (…)
  Dotychczas do Tęczowego Piątku szkoły mogli zgłaszać dyrektorzy i nauczyciele.
  .
  – W TYM ROKU POSZERZYLIŚMY FORMUŁĘ. DO UDZIAŁU W AKCJI MOGLI ZGŁASZAĆ SIĘ TAKŻE RODZICE I UCZNIOWIE. Zauważyliśmy dużą aktywność młodzieży, co bardzo nas cieszy, bo to dla nich jest Tęczowy Piątek. Ale żeby mogli oni zorganizować wydarzenie w swojej szkole, muszą mieć dorosłego opiekuna – nauczyciela bądź nauczycielkę z grona pedagogicznego szkoły – mówi Onetowi Cecylia Jakubczak.”
  .
  Źródło: Środowiska prawicowe atakują Tęczowy Piątek. Po groźbach jedna szkoła musiała się wycofać https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/teczowy-piatek-srodowiska-prawicowe-atakuja/rmqse75 (25.10.2018).
  .
  .
  CZY MINISTREM OD SZKÓŁ JEST NADAL P. ZALEWSKA, CZY JUŻ CECYLIA JAKUBCZAK?
  .
  .
  .

  • GG.

   26 października 2018 at 10:55

   .
   PiS NIE JEST PARTIĄ KATOLICKĄ – nie ma asystenta kościelnego i nie ma jej w papieskim spisie partii, na które polscy katolicy powinni głosować.
   .
   Według Wikipedii, PiS to taka sama partia, jak partia PO:
   .
   PiS – „konserwatyzm, CHRZEŚCIJAŃSKA DEMOKRACJA, narodowy konserwatyzm”,
   .
   PO – „CHRZEŚCIJAŃSKA DEMOKRACJA, socjalliberalizm, konserwatywny liberalizm”.
   .
   Obie te partie są partiami socjalistów liberalnych (prokapitalistycznych), a jak wiadomo:
   .
   .
   „ZASADY PERSONALISTYCZNE NIE DAJĄ SIĘ POGODZIĆ Z GOSPODARKĄ LANSOWANĄ PRZEZ KAPITALIZM”
   .
   oraz
   .
   „KONSERWATYWNY LIBERALIZM – TO POJĘCIA ZUPEŁNIE SPRZECZNE”
   .
   .
   Zob.: Lewica i prawica – spektakl dla mas (3/3) prof. Henryk Kiereś https://youtu.be/_uHDrW-AX0c
   .
   .
   Wniosek:
   .
   Katolicy-personaliści NIE POWINNI GŁOSOWAĆ na partie socjalistyczne typu POPiS, ani na żadne inne partie socjalistyczne wspierające „GOSPODARKĘ LANSOWANĄ PRZEZ KAPITALIZM” i jej zły skutek: masowe przymusowe przesiedlenia ludności do miast.
   .
   Katolicy powinni popierać zlikwidowanie partii politycznych i budowę nie-kapitalistycznej (czyli: anty-socjalistycznej) gospodarki słowiańskiego narodu polskiego, opartej NA ZASADACH PERSONALIZMU w ramach CYWILIZACJI PERSONALISTYCZNEJ, zwanej też ŁACIŃSKĄ.
   .
   .
   KAPITALIZM = SOCJALIZM
   .
   .
   .

   • GG.

    26 października 2018 at 11:17

    .
    Miksa: „W podręczniku zakwestionowano również to, że na zdjęciach są sami biali ludzie”.
    .
    Skąd my to znamy?
    .
    Z gazetek promocyjnych „Lidla” i innych sieci, a także z reklam telewizyjnych.
    .
    Tam już od dawna jest „odpowiednie wymieszanie ras”, tylko nie wiem, czy „z uwzględnieniem właściwych proporcji”.
    .
    Mam wrażenie, że firmy reklamowe preferują nie-Słowian do roli wzorcowego nadwiślańskiego konsumenta.
    .
    .

  • Adam

   26 października 2018 at 14:24

   MEŻCZYZNI POWINNI CHODZIĆ W SPÓDNICACH – tak jak szkoci chodzą ! Jądra w spodniach są uciskane i się pocą , to powoduje po części bezpłodność. Dochodzi pot który śmierdzi i łatwo dostać grzyba. W sukienkach będzie przewiewnie z resztą mężczyzni mają zgrabniejsze nogi niż kobiety .

 2. klioes vel pislamista

  26 października 2018 at 11:54

  Do Róży exWoźniakowskiej

  Tylko przez pamięć Pani ojca drogą
  Mojemu sercu, piszę to do Pani:
  Pogratulować wszyscy Pani mogą!
  Faszyści będą z Europy przegnani…
  No, w każdym razie są przegłosowani.
  To dobrze. Dosyć każdy już ma syfa,
  Którego nazwa brzmi dziwnie: „Antifa”!

  Lecz nie rozumiem… Bo wskazała Pani
  W swej rezolucji, że to w Polsce właśnie
  Faszyzm najbardziej eurocnotę rani!
  Nie w Pani Niemczech? Czy w nich nikt nie draśnie
  Nigdy nikogo? Ci zamaskowani
  Ludzie Antify są tylko przebrani
  Ze względów jakichś …religijnych? „Pokój!”…
  Zdrajczynio dajże wreszcie Polsce spokój!!!

 3. ares

  26 października 2018 at 12:18

  sami psychole. jeden pisze wiersze, ktorych nikt nie czyta, inny kocha kropki…. niezłe grono czytelników!

 4. Dariusz

  26 października 2018 at 14:50

  Jak słyszę homoseksualista,lesbijka,tranzystor,to w chwili obecnej nóż mi się otwiera i poleruję siekierę….Kiedyś to gówno było w ukryciu i nie przeszkadzali mi.Teraz także by tak było.Niestety! Złapali się za dzieci i młodzież….A to ich niewybaczalny i śmiertelny błąd!

  • ares

   26 października 2018 at 15:41

   przeszkadza ci istnienie drugiego człowieka? weź się najpierw za zabójców, gwałcicieli, księzy pedofilów. życia ci nie starczy na zabijanie gejów. Z czego ta nienawiść? Przykładny katolik może zabijać? hmmm
   nie wiem kto bardziej krzywdzi twoje dziecko – homoś który namawia do poszanowania człowieka czy ty który mu wmawiasz że ktogoś trzeba zabić bo tak. To mówią w toruńskiej rozgłośni?

   • Lila

    26 października 2018 at 21:19

    Odgrzewasz stare kotlety.Księża,którzy to robią to już nie księża.A gwałcicieli to jak mrowków skrzetnie poukrywanych,tatusiów a mamusia udaje ,że nie wie o co chodzi,wujków,braci,nauczycieli,trenerów,sąsiadów.Jedno bagno,gdyby dla przykładu po takich czynach byłoby więcej eunuchów nie byłoby problemu.Ale u nas trzeba udowodnić winę a z dowodami to się obchodzi jak słoń w porcelanie.Dowodów brak.I gwałt bez końca.

   • ejrene

    26 października 2018 at 22:36

    @ ej,hej ares, ares –

    ale mnie „wzruszyłeś” tym obrazkiem p.t. „HOMOŚ namawia dziecko DO POSZANOWANIA CZŁOWIEKA” Czy aby na pewno tylko do tego „homoś” namawia dzieci?! NIKT z wierzących nie będzie zabijał homosiów ALE BRONIĆ DZIECI przed „homosiami” BĘDZIEMY!
    A skoro tak miłujesz „pokojowych homosiów” – to czemu nazywasz się ARES?!
    ARES – to przecież w mitologii bóg WOJNY!
    Pace e bene ARES!

 5. finka

  26 października 2018 at 18:34

  Obłęd,żeby grupka odbiegających od normy, która w populacji liczy ok 3-5% narzucała model wychowania naszych dzieci. A dzieci w wieku 4-5 lat nie są gotowe psychicznie na szkolenia o akceptacji dewiantów, doskonały na ten temat tj. psychiki dzieci i bombardowania seksem jest wykład K.Karonia na YT. Chore to sprowadzanie wszystkiego do seksu, jak ci dewianci chcą dziecku wytłumaczyć, że wpychanie męskiego przyrodzenia w odbyt drugiego faceta to coś wspaniałego i jak najbardziej normalnego. Czas postawić tamę homo propagandzie i obscenicznym paradom, w naszym, a także pederastów intersie, bo w efekcie obróci się to przeciwko nim.

 6. Ares

  27 października 2018 at 11:44

  Proszę Pokażcie mi przykład gdzie namawia się dzieci do bycia homo. Może się mylę ale myślę że ta propaganda ma na celu przede wszystkim pokazanie dzieciom i dorosłym że są tacy ludzie i oni chcą żyć i być traktowani jak każdy inny.
  Gdyby nikt im do łóżka nie zaglądał oni także nie musieli by prosić suweren o akceptację.
  Ares bo walczę z zacofaniem

  • piotr p

   27 października 2018 at 14:46

   Człowiek ma wolną wolę ale czy jest wolny? Z jednej strony człowiek ma zdolność logicznego myślenia a z drugiej podlega prawom, które też są logiczne. Najprościej można to opisać na przykładzie praw fizyki np. grawtacji. Logika mam mówi, że jeśli podskoczymy to na pewno spadniemy z powrotem, jeśli skoczymy z wysokości a siła upadku przekroczy wytrzymałość naszych kości to się połamiemy, jeśli skoczymy z wysokiego urwiska to pewnie się zabijemy. Jeśli ktoś mówi drugiemu człowiekowi „skocz, przecież jesteś wolny jak ptak” to namawia go do samobójstwa i tym samym staje się jego wrogiem. Podobnie jest z każdym innym prawem fizyki, któremu podlegamy jako byty materialne, fizyczne.
   Świat istot żywych jest światem fraktalnym, samopodobnym tzn. składającym się z bytów różnych lub podobnych. Człowieka możemy zdefiniować jako byt świadomy, rozumny.
   def. Człowiek rozumny = byt świadomy czyli taki, który zadaje pytania o swoją definicję – czym jestem?
   Na świecie nie ma dwóch takich samych ludzi i nigdy nie było – dzieci są podobne do rodziców ale nie takie same, ci co się rodzą są podobni lub rózni od tych co umierają. Można zatem pojęcie „człowieka rozumnego” potraktować jak zbiór a definicję jako warunek aby byt do tego zbioru należał. W tym zbiorze mamy podzbiory bytów różnych jak kobieta i mężczyzna ale zarówno kobieta jak i mężczyzna musi rozumieć swoją definicję np. w zakresie prokreacji i wychowania potomstwa. Ponieważ byt się sam nie definiuje i nie redefiniuje to człowiek rozumny jako byt świadomy rozumiejący własną definicję nie będzie próbował jej zmieniać lecz ją lepiej poznać a lepiej ją rozumieć można tylko w Prawdzie. Wolność zatem to zachęta do wyzwolenia się z własnej definicji i jednocześnie wyjścia ze zbioru bytów świadomych. Czy byt nieświadomy może mieć wolną wolę? Wolność zatem równa się zniewolenie jest więc kłamstwem, oszustwem.
   Wolność, równość, braterstwo – braterstwo to łączność w zniewoleniu przez kłamstwo.
   Promocja „tęczowych” to promocja zniewolenia.

   • Ares

    28 października 2018 at 02:58

    Jakie zioła palisz? Podziel się 🙂
    Ten wywód nie trzyma się kupy. Ani trochę. Za to śmierdzi na kilometr dziwnymi teoriami. Jak się mają fraktale do orientacji seksualnej? Tylko chyba tym że fraktale są funkcją i TY definiujesz kobietę i mężczyznę też jako funkcje. Pamiętaj że definicje są błędnym uproszczeniem rzeczywistości. Dlatego właśnie w matematyce i fizyce posługujemy się różnymi systemami ponieważ żadne uproszczenie nie jest idealne. Np fizyka newtonowska i kwantowa.

   • Ares

    28 października 2018 at 02:59

    PS warto swoje przekonania bazować na kilku mądrych książkach a nie youtuberach

  • ejrene

   27 października 2018 at 22:09

   @ares –
   nie mamy żadnej potrzeby zaglądać homosiom ani do łóżka ani w spodnie czy pod spódnice! Ani homosiom ani nikomu innemu! Uważamy to za sprawy zbyt intymne i prywatne! Problem w tym, że to homosie swoimi „klejnotami” i cyckami chcą nam wymachiwać przed nosem i chcą nas zmuszać, żebyśmy się tym zachwycali i podziwiali! Gdyby zachowywali się jak normalni ludzie i dzielili się z innymi wartościami cenionymi przez ogół nikt by nie pytał ich o seksualne skłonności(było wielu artystów homosiów z wielka kulturą osobistą – np.Lucio Dalla i wszyscy go szanowali i podziwiali) Żal mi ciebie, bo żyjesz w złudzeniach i kłamstwach o sobie i świecie – żałosny ‚postępowcu’ Życzę ci, żebyś się cofnął z tej zakłamanej drogi. Walcz lepiej z głupotą! Ale pewnie zarabiasz na demagogii, więc szkoda czasu i słów 🙁

   • Ares

    28 października 2018 at 02:51

    Problem właśnie w tym że nikogo nie powinno interesować to z kim jestem i co robię w domu. Sorry ale nikomu nie wymachuje czymkolwiek przed nosem i do niczego nie namawiam. Na szczęście żyje w miejscu gdzie nie jestem traktowany jak inny I nie muszę mojemu otoczeniu udowadniać że mam taką samą wartość i prawo do życia jak każdy inny.
    Moje dochody w żadnym stopniu nie są uzależnione od moich poglądów.
    Dlaczego tobie mnie żal? Mnie się żyje zajebiscie.
    Mnie jest za to żal ludzi którzy są uciśnieni przez własne poglądy. Żyją w strachu przed samymi sobą.

 7. Szczerbiec

  1 listopada 2018 at 23:57

  Czy na tym forum nie ma moderatora? Przecież – przynajmniej teoretycznie – jest to forum prawicowe, a więc żaden zboczeniec podkreślam: zboczeniec (a nie, jak nazywają dewianta spece od politycznej poprawności, „homoś) nie powinien mieć absolutnie żadnego wpisu, ponieważ każdego prawdziwego prawicowca i Polaka nie interesują popaprańcy, ani ich zboczone, obrzydłe wywody!!!

  • ares

   7 listopada 2018 at 18:34

   Prawda w oczy kole. Tacy z was narodowcy i patrioci że własnego języka nie umiecie. Wpowiedź w stylu pani profesor P. Wygląda jakby małpie klawiaturę dali.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra